Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dziwne pikanie z radia


gal66

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem dziwny objaw w moim radiu. Co kilkanascie sekund słychać krótki sygnał (pipczenie :gwizdanie: ), który występuje tylko na "zetce". Na innych stacjach tego nie słychać, na CD też cisza. Najpierw myślałem, że to może jakiś sygnał alarmowy (stacja paliw, salon, sklep), ale występuje też jadąc szczerymi polami. Trochę to wkurza. We środę jadę na diagnostykę, to może coś się pokaże.

Gdyby ktoś miał podobny objaw, albo wiedział na co zwrócić uwagę, czekam na podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem pikania jest włączona w radiu opcja TP. Pikanie ucichnie jak ją wyłączysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też sądziłem, ale dlaczego tylko na zetce. Po naciśnięciu TP pojawiły się cztery zapisane wiadomości. Chyba udało mi się je skasować. Cały czas uczę się samochodu. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość przy banalnych pytaniach. Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, też czasami mam taki problem w swoich A4kach. Właśnie na Zetce tak pika jakby RDS zmieniał częstotliwość w radiu. Ja rozwiązanie już znalazłem. Słucham teraz RMFu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też sądziłem, ale dlaczego tylko na zetce.

Ze wszystkich stacji radiowych jakie mam zaprogramowane również jedynie na zetce mi to pikało... w sumie nie mam pojęcia czemu jedynie tam

Ja rozwiązanie już znalazłem. Słucham teraz RMFu :naughty:

A ja wyłączyłem TP i słucham też Zetki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...