Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telefon, uchytw, BT , multi kierownica . Co można z tego wyciągnąć?


Sedrak Dan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie narzekam. Słychać bdb. Dźwięk dzwonka też jest ok. Na prawdę jest spoko. I patrząc na rozwiazania nie oryginalne i ich cenę, to nawet przez myśl by mi nie przeszło inne rozwiązanie niż ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T, to wygląda to, jak choinka.....setki kolorowych przełączników,

Czyli jak całe audi, nic nowego zobacz na zdjecie ta choinka to wlasnie audi .... bo chyba nie dolozenie jednego wyswietlacza :)))))) i jest jeszcze jedna zaleta, zawsze mozna zestaw zabrac ze soba do kolejnego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te wszystkie rozwiązania, to tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że wolę jednak parę złoty dołożyć i kupić ori BT - nic nie widać, bardzo fajna obsługa.....przecież te całe dedykowane zestawy nie dość, że ceną sięgają ori BT, to wygląda to, jak choinka.....setki kolorowych przełączników, jak w aucie Bonda :wink:

Tak jak Tobie pisałem na PW, albo jakiś mały zestawik zaczepiany w słonecznik - tani, niewidoczny, no ale nie aż tak funkcjonalny. A jeśli coś bardziej funkcjonalnego, to tylko ORI bez dwóch zdań.

Ja swojego BT mam schowanego, używam głównie przycisków z kierownicy do obsługi.....nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Jedyne, co to pamiętać o włączeniu BT w telefonie i nic Cię więcej nie obchodzi. Koszt samego modułu BT u mnie to ok. 450 zł - brałem tego z pełną funkcjonalnością. Poczytaj trochę o nich, bo są różne. :hi:

A z jaką literą musi być na końcu by była pełna funkcjonalność ? Wiem, że Q , a prócz niej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T, to wygląda to, jak choinka.....setki kolorowych przełączników,

Czyli jak całe audi, nic nowego zobacz na zdjecie ta choinka to wlasnie audi .... bo chyba nie dolozenie jednego wyswietlacza :)))))) i jest jeszcze jedna zaleta, zawsze mozna zestaw zabrac ze soba do kolejnego auta :)

Co innego oryginalna choinka, a co innego podokładane jakieś ustrojstwa. Z daleka widać, że za dużo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gust jest jak h.j każdy ma swój :) To jak z modą, można podążać za trendami i brnąć w owczy pęd a można po swojemu :D gdyby każdemu podobało się to samo, to każdy by miał takie same samochody, ubrania, urządzone mieszkania i tak można wymieniać w nieskończoność. Nie ma co się więcej spierać :D niech każdy robi jak jemu się podoba, to tylko stare audi i ferrari się z tego nie zrobi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie bez dopisku - podstawowa funkcjonalność - jak najbardziej podchodzą .

Powiem tak koledzy. Za ori najbardziej przekonuje mnie właśnie minimalizmy, że tego nie widać, po prostu jest tak jak powinno być. Nie powiem zewnętrzny zestaw ma swoje plusy jak np. wymienił House można przenieść , będzie to nowe, a nie używka itp

Jednak ja kupując kolejne auto kupię już z BT :)

Będzie trochę szukania modułu BT, anteny, kabli no i kodowanie. Czyli laptop, kabel , VAG, ale będzie chociaż co robić i czegoś się nauczę :)

Pewnie się nie będzie bez pomocy, ale od czego są drodzy forumowicze , a i flaszka Finlandii pewnie zdziała cuda :)

W pierwszej kolejności będę musiał przerobić ori uchwyt na telefon tak by trzymał smarfona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł BT powinieneś znaleźć w dziale "Sprzedam części B6/B7".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł BT powinieneś znaleźć w dziale "Sprzedam części B6/B7".

Tak też zrobię. Na allegro jest od groma i ceny jeszcze do zaakceptowania, ale nie ufam im :) Zakup będzie dopiero pod koniec stycznia / lutego. Teraz trzeba kabel i Vag ogarnąć. Potem części będziemy systematycznie zbierać. Postanowiłem raz w miesiącu coś do auto kupować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Postanowiłem raz w miesiącu coś do auto kupować

Tylko uważaj bo to uzależnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem raz w miesiącu coś do auto kupować

Tylko uważaj bo to uzależnia :D

Ja już wariuje. Tyle do kupienia, a na koncie 200 zł :) Niedługo zrobię listę i będzie trzeba na spokojnie, powolutku skreślać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...