Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kamera cofania w otworze zamka ?


House

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem listwe podswietlenia rejestracji na taka z b7. Okazalo sie, ze moja stara listwa jest plastikowa (myslalem ze alu) i ma otwor na zamek teraz dumam, ze moze by jednak wsadzic tą od b6a w otwor po zamku wmontowac kamere cofania. Czy ktos robił taki numer ? Moze podpowiedziec jaka kamerka bedzie tam najlepiej pasowala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było brać z np z a6 do tego kamerke i było by ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, normalnie o tym samym dzisiaj myślałem. :P

Znalazłem dwie kamerki które według mnie po wyjęciu wkładki zamka z klapy powinny spokojnie dać się wsunąć w otwór. Podejrzewam że kamerka będzie wymagała lekkiego usztywnienia może za pomocą jakiś oringów gumowych które będa spełniały również rolę uszczelki:)

Ja się zastanawiam nad tą kamerką http://allegro.pl/uniwersalna-kamera-cofania-przod-tyl-szeroki-kat-i5710693738.html

Po ucięciu tego uchwytu uniwersalnego kamerka jest w kształcie "pocisku" więc jest jeszcze możliwość skorygowania jej w otworze a jak nie to otwór można lekko rozszlifować dremelem.



Okazalo sie, ze moja stara listwa jest plastikowa (myslalem ze alu) i ma otwor na zamek

Moja jest ameliniowa.

Co do tej kamerki wysłałem do gościa zapytanie jakiej jest średnicy zewnętrznej ta kamerka bo na innych aukcjach podaja że 17mm a długość 21mm

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie się zgraliśmy, ja wymieniałem listwę, bo wyczytałem na forum, że nie było plastikowej do b6 pod zamek a jak głupi zamiast sprawdzić..... to zczapiłem po wyjęciu dopiero. Jedyne co mnie zastanawia, to czy kamerka nie będzie zbyt schowana- choć to na duży plus bo nie bedzie sterczała jak k.tas w oryginale (nie podoba mi się to na maksa jakoś zaburza mi cały look tyłu :D ) ale zastanawiam się jak z widocznością przy takim ukryciu :D no nic, dziś dokładnie obejrzę tą blendę od b6 :) i dokleję zdjęcia także numeru


Ta z allegro się nie opyla :D lepiej z chin wziąć za 7 dolców :D nie będzie szkoda :D zamówić dwie? mam konto na ali a wysyłka jest darmowa, przy kursie dolara wyjdzie koło 30pln jak okaże się "kupa" to nie będzie szkoda :D

http://www.aliexpress.com/item/HD-CCD-Car-rear-camera-car-backup-reverse-camera-rear-view-camera-with-170-wide-angle/32299704293.html?spm=2114.01020208.3.2.cfb34D&ws_ab_test=searchweb201556_3,searchweb201644_4_10001_10002_10005_9909_10006_10003_10004_62,searchweb201560_6,searchweb1451318400_6150

Lub taka za 10 dolców, to jak bede w domu to na spokojnie przejrzę

http://www.aliexpress.com/item/Round-Car-Rear-view-Camera-170-Degree-wide-viewing-angle-Reverse-Backup-Parking-Assistance-Dropshipping-B2/1945077691.html?spm=2114.10010108.0.64.stIs7D

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta z allegro się nie opyla :D lepiej z chin wziąć za 7 dolców :D nie będzie szkoda :D zamówić dwie?
Ale będziesz musiał się pofatygować żeby do mnie wysłać, no chyba że chcesz od razu przy zamówieniu nakierować na mój adres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się dogadamy :) wieczorem jak wrócę z pracy przejrzę jeszcze te kamerki i wrzucę co mi wpadło w oko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przypadkiem na forum ktoś nie montował w taki sposób kamery ? Jestem przekonany , że coś takiego widziałem tutaj.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/207209-montaz-oryginalnej-kamery-cofania-oraz-blendy-audi/

Ten temat

Edytowane przez Sedrak Dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się dogadamy :) wieczorem jak wrócę z pracy przejrzę jeszcze te kamerki i wrzucę co mi wpadło w oko

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzałem tą listwę i nie ma opcji, niestety ten zwis fabryczny ma sens, sprawdziłem kawałkiem nitki kąt widzenia kamery i lipa, na moje będzie za bardzo skierowana w ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupię adapter multi do navi to będe próbował coś wymyśleć bo i tak tej wkładki nigdy nie używam. :eusathink: Trochę szlifnę, trochę przytnę a napewno sie coś wymodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyć ramkę z kamerą cofania i po problemie ;) widać nawet w ciemności w podczerwieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej kombinuję, żeby założyć przednią i tylną :D muszę to jeszcze przemyśleć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyć ramkę z kamerą cofania i po problemie ;) widać nawet w ciemności w podczerwieni.

Tak tylko którędy wpuścić kabel do środka żeby nie był widoczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kamerki które montuje się w miejsce lampki oś.rejestracji,nic nie trzeba rezać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...