Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 1.8 T BFB by Seto aktualizacja zdjęc 13.01.2017

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

 

e81758dbd3db0dae.jpg

15fac71f9ec88e9a.jpg

4d0fbe5a446578b4.jpg

412b161caf1fda86.jpg

0ac1107260d79f25.jpg

391788dfa5d30b52.jpg

e59e0bccc7c74230.jpg

6df8943d53285fec.jpg

ce2c89cf221063f7.jpg

7b2f3d590360d808.jpg

Wybaczcie syf w aucie...

Silnik:

  • 1.8 T BFB
  • 163 KM
  • FWD
  • 5 biegów
  • LPG BRC (reduktor STAG)

Wyposażenie:

  • Pełny FIS (czerwony)
  • Radio Symphony 2 + 9 głośników + zmieniarka
  • Zawieszenie 1BE
  • Wielofunkcyjna kierownica
  • Telefon + zestaw głośnomówiący
  • 2x szyby elektryczne
  • Podgrzewane tyłki na przód
  • Elektrycznie składane i podgrzewane lusterka
  • Koła standardowe 16"
  •  

Wykonane:

  • Uszczelka pod głowicą, pod pokrywą zaworów oraz kilka simeringów na głowicy
  • Czujnik położenia wału korbowego
  • Maska i zderzak malowana
  • Nowe opony Dunlop SP 205/55 R16
  • Wymieniony filtr paliwa, olejowy, powietrza (ori) oraz Castrol Performance 0W30 przy 379 473
  • Nowy przekaźnik pompy powietrza wtórnego
  • Nowy rozrząd przy 380 000
  • Nowa głowica po planowaniu
  • Nowe sprzęgło + dwumas LUK 380 000
  • Dywaniki gumowe Geyer & Hosaja
  • Rezanie lamp u GWERTY + OSRAM NB 110%
  • xCarlink

20.06.2016

  • Wymiana oleju przy 388 000 KM na MOTUL 5W30 + płukanka
  • Nowy termostat
  • Nabita klimatyzacja
  • Wymienione głośniki bassowe z przodu na ori z B7

09.07.2016

  • Nowe świece NKG
  • Czyszczenie wtryskiwaczy gazu oraz wymiana filtrów od gazu

12.07.2016

  • nowa chłodnica wody
  • nowa sonda lambda przed katalizatorem
  • Nowe klocki przód oraz nowa tarcza przód TEXTAR oraz pasta do tarcza i wypolerowanie piast + wymiana płynu hamulcowego
  • Nowe wycieraczki

21.07.2016

  • Zamontowany xCarlink
  • Nowe cewki Beru

22.10.2016

  • Nowe sprężyny na tył Bilstein (dwie kategorie wagowe w górę)
  • Nowe amorki tył Sachs
  • Nowe żarówki Bosch + 120%

08.11.2016

  • Nowy akumulator Tuborg Silver
  • Automatyczny system otwierania klapy bagażnika

02.12.2016

  • Nowe tuleje wahacza "banan"
  • Zbieżność
  • Nowy czujnik światła wstecznego
  • Nowe wycieraczki ASO + ramiona AERO
  • Nowy silnik wycieraczki tył
  • Nowy zamek i siłownik klapy bagażnika
  • Nowe opony zimowe przód Vredestein

12.01.2017

  • Wymiana oleju Motul 5W30 przy 400.000 KM

31.03.2017

  • Nowa regenerowana pompa paliwa
  • Regeneracja przekładni + nowy płyn do wspomagania

02.07.2017

  • Nowy zestaw tarcz i klocków Textar przód i tył
  • Nowy płyn hamulcowy

01.11.2017

  • Tempomat
  • Czujniki parkowania  tył VALEO
  • Poduszki pod silnikiem ORI
  • Poduszka pod skrzynią biegów zamiennik

28.12.2017

  • Świece NKG

ffb7c88f0a054068gen.jpg

Mijania:

8faae4fd6ec28076gen.jpg

Drogowe/długie :

89d1e44a6da8f534gen.jpg

 

Wiekopomna chwila :)

 

3b47bfb3a22d753e.jpg

 

 

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano

Co tu dużo pisać, jak mało widać :wink: Witam kolegę z sąsiedniej wsi :hi:

Powodzenia w rezaniu :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Co tu dużo pisać, jak mało widać :wink: Witam kolegę z sąsiedniej wsi :hi:

Powodzenia w rezaniu :thumbup1:

Dzięki ! Postaram się jak najszybciej wrzucić zdjęcia. Muszę tylko aparat skombinować , bo pralką zrobione to widzisz jak wyglądają. Choć przy tej piździawie co jest na zewnątrz to nawet auta umyć się nie da :(

Opublikowano

Detailing auta


:git:

co z tymi reflektorami dokladnie ci zrobił kolega?

Opublikowano

Mi to wygląda na większą soczewkę, ale niech kolega napisze dokładnie co i jak...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Mi to wygląda na większą soczewkę, ale niech kolega napisze dokładnie co i jak...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Detailing auta

:git:

co z tymi reflektorami dokladnie ci zrobił kolega?

Szczerze nawet dokładnie nie wiem :) Wypolerowane od środka klosze i wymyte specjalnym płynem ( prawa lampa była cała mleczna, teraz nie ma śladu ), odbłyśnik odnowione, a soczewki bodajże od B8 czy C6 (GWERTY mówił, że te w B6 są strasznie gówniane i nie warto ich robić, tylko wstawiać lepsze ). Efekt BI-Halogen. Mijania świecą o wiele lepiej (wcześniej to były świeczki) jednak dopiero jak włączyłem drogowe to matko jedyna ! Kolega zasłaniał oczy tak światło się odbijało od znaków. Szczerze boje się co by było gdybym Xenon tam wstawił :) Nie wstawiałem ich( a lampy są już przystosowane, wystarczy tylko żarniki kupić i przetwornicę) , bo nie mam spryskiwaczy. Wolę nie ryzykować. Podał również 3 opcje na lampy do jazdy dziennej. Chłop się zna na rzeczy. Jeśli chodzi o jakość wykonania to jak spojrzy w lampę od 10 cm to widać, że było rezane oraz jedna delikatnie paruje, ale GWERTY mówił, żebym uszczelkom się przyjrzał.

Koszt usługi z przesyłką 530 zł + OSRAM . Moim zdaniem warto.

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano

A co masz na myśli pisząc "Podał również 3 opcje na lampy do jazdy dziennej"? Jakie to opcje jeśli można wiedzieć?

Opublikowano
  • Autor

A co masz na myśli pisząc "Podał również 3 opcje na lampy do jazdy dziennej"? Jakie to opcje jeśli można wiedzieć?

Dzienne montowane w lampach. Dzienne montowane w aucie oraz emulator, który powoduje, że normalne lampy święcą około 30% i robią jako dzienne.

Opublikowano

Przebieg 381 000, podejrzewam ze autentyczny?

Furke ładnie doprowadzasz do fajnego wozidła ?

Opublikowano
  • Autor

Przebieg 381 000, podejrzewam ze autentyczny

Furke ładnie doprowadzasz do fajnego wozidła

Raczej tak :) Choć w Polsce wszystko jest możliwe.

Staram się jak mogę pod względem finansowym. Postanowiłem co miesiąc jedną, dwie rzeczy w aucie robić. W tym miesiącu idzie mocniejszy reduktor do gazu i jak się uda nowa szyba czołowa i spryskiwacze.

Opublikowano

Reduktory BRC są chol.. drogie nie wspomnąć o wtryskach.

Czasem lepiej wywalić tą drogą instalację i wstawic nową staga lub techa, tymbardziej że jest mało zakładów co ogarnia brc.

BRC nie ma nic nadzwyczajnego poza innym instalacjami.

Koszt np. Staga qbox + hana pojedyńcza + AC r-01(250) około 1000zł cześci

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Mi to wygląda na większą soczewkę, ale niech kolega napisze dokładnie co i jak...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Detailing auta

:git:

co z tymi reflektorami dokladnie ci zrobił kolega?

. Efekt BI-Halogen. Mijania świecą o wiele lepiej (wcześniej to były świeczki) jednak dopiero jak włączyłem drogowe to matko jedyna !

co to znaczy bi halogen? ze soczewka swieci jako mijania i jako długie?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Reduktory BRC są chol.. drogie nie wspomnąć o wtryskach.

Czasem lepiej wywalić tą drogą instalację i wstawic nową staga lub techa, tymbardziej że jest mało zakładów co ogarnia brc.

BRC nie ma nic nadzwyczajnego poza innym instalacjami.

Koszt np. Staga qbox + hana pojedyńcza + AC r-01(250) około 1000zł cześci

Reduktor będzie szedł chyba STAGa (250 KM) i muszę się wypytać czy wtryski wytrzymają tyle i zobaczmy co dalej.

Mi to wygląda na większą soczewkę, ale niech kolega napisze dokładnie co i jak...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Detailing auta

:git:

co z tymi reflektorami dokladnie ci zrobił kolega?

. Efekt BI-Halogen. Mijania świecą o wiele lepiej (wcześniej to były świeczki) jednak dopiero jak włączyłem drogowe to matko jedyna !

co to znaczy bi halogen? ze soczewka swieci jako mijania i jako długie?

Pytaj się mnie , a ja Ciebie :) Ogólnie jest to , to samo co BI-XEXON , ale bez żarników . Stąd Bi-Halogen :)

Kilka drobnostek porobionych. Mechanik mówi, że auto zdrowe . Niedługo wpadnie nowa instalacja gazowa, klocki, świecie, olej + płukanka już zrobiona , bo czeka mnie wycieczka do Niemiec w lipcu (4000 KM ! ) , więc trzeba się przygotować. Prawdziwy test auta :) Trzeba tylko do tego czasu zamontować BT oraz xCarlink i będzie ogień ! :banan::hi:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowa zdjęcia jakby kogoś interesowało :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam

Jak tam postępy z wymianą gazu i wizyta w tune-up.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.