Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po sprzedaniu swojej perełki 1.8T AVJ, skazilem się BMW :wallbash: , lecz szybko wróciłem do Audi. Poszukiwania trwały dosyć długo, lecz jest! Właśnie ona!

A4 B6 AVANT w pełnym pakiecie S-Line 1.9 TDI 130 KM 2004 rok, szkoda że nie quattro, ale na wiosnę o tym pomyślimy.

Autko stoi dosyć nisko bo trzyma ją gwint AP :)

Reszta później jak się pogoda poprawi :):thumbup1:

Pozdrawiam :)

12483499_1071653049563575_2067765166_n.j

Edytowane przez dynamiquedci

Opublikowano

Chwilę była na otomoto z tego co mi się zdaje. ;)

Powodzenia i bezawaryjności!!! ^_^

Opublikowano

no ładny avant :wink: i tak jak kolega mówi była nawet ta a4 na allegro to samo zdjecie a w opisie jako mazda z silnikiem benzynowym :wink:

Opublikowano

Ładniutka bestia :) Powodzenia i bezawaryjności :wink:

Lodzio miodzio Panie.

Najładniejszy kolor dla b6-ki :wink:

Opublikowano

oglądałem to ogłoszenie :decayed: Identylko jak moja poza zderzakami tylko że ja dałem 10 tys mniej hehehe :decayed:

Edytowane przez pyra111

Opublikowano

do ilu opuscil sprzedajazy bo z tego co pamietam stala za 24 tys,

Opublikowano
  • Autor

byla byla, teraz jako mazda :D


do ilu opuscil sprzedajazy bo z tego co pamietam stala za 24 tys,

24500 stała

Opublikowano

Ladna sztuka się trafiła, nie dość że s-line to jeszcze ori schwarz paket :oklasky:

Jakieś plany na rezanie? Coś więcej o wyposażeniu?

Opublikowano

Też ją oglądałem. Można wiedzieć za ile poszła?

Opublikowano
  • Autor

Też ją oglądałem. Można wiedzieć za ile poszła?

chodz na priv :)

Opublikowano

Bardzo Fajna sztuka ! Oby było co rezać :D

Opublikowano

Poza brewkami i chromem na lusterkach to kosa :-)))

Opublikowano

zdjac brewki i swiecidelka z lusterek i super, uwielbiam ten kolor,a przedni grill caly w czarnym polysku bardzo mi sie podoba w B6.

Ogolnie ladne wozidlo, jak wnetrze?

na BMW musiales zle trafic skoro sie skaziles bo to sa genialne auta.

Opublikowano

tak jak koledzy wyzej, brewki moim zdaniem powinny zrobic out, lustra osobiscie tez bym wymienil :) poza tym wyglada elegancko, laduj bixy :)

Opublikowano

no audiczka super sie prezetuje , wpadła mi w oko na allegro i nie tylko mi ile udalo sie utargowac?

Opublikowano
  • Autor

To nie żadna tajemnica. Poszła za 22800 zł.


Teraz zauważyłem, ze była opisana na forum ze ktoś ją oglądał, i że malowana. Moje 2 mierniki nic nie wykazały. Kolega okiem dojrzał malowanie :P Ja jestem zadowolony :)

Opublikowano

byle z 5 nie skladana, a ze malowana to nie szkodzi...

Opublikowano
  • Autor

W aucie jest audio za ok 2000 zł i gwint AP który też 2500 zł kosztuje. Więc uważam, że nie zapłaciłem jakoś strasznie dużo.

Opublikowano

wstaw wiecej zdjec auta:)

Opublikowano

Bardzo ładny egzemplarz. Popieram, Audi A4 B6 wygląda najlepiej w kolorach szarości. Ja parę lat temu miałem A4 B6 w kolorze szaro-błękitnym - wszyscy koledzy się ze mnie śmiali ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.