Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ależ to paskudne :sick3::thumbdown: W tamtym sezonie były ładniejsze :decayed:

Opublikowano

A ja coś czuje że z tym Kersem to jakaś d...a wyjdzie.

Toyota w ogóle nie będzie tego używać.

Opublikowano

tu nie o ladnosc chodzi :naughty:

Mój kumpel to fajnie określił: "ktos z obeznany w tuningu calibry chyba to zrobil" :decayed:

A tak serio to szybkie nie musi być ladne :decayed: No ciekawe czy im ten KERS przypadkiem nie zaszkodzi :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: no to skrzydlo z tylu wyglada zacnie :D:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nieladne, ale nie w tym rzecz :wink4:, ma wygrywac a nie wygladac :tongue4:

ale jakos i tak nie rozumiem przedniego skrzydla, no ale specem od f1 nie jestem :wink4:

chodzi mi o to, ze czemu taki hamulec areo jest na zewnetrznych fragmentach i z nosa powinno moze wiecej kapac do ziemi zeby nie bylo podwiewu pod sliki, choc one i tak sie nie beda odrywaly, no ale jakby czasem.

mogliby "rekina" dolozyc, on chyba w boczny troszke trzyma, a do przodu i tak nie wadzi...

ale to oni sa fachmeni wiec pewnie nie jedna opcje oblukali :)

PS.

Wąski - dzieki za kazdego niusa :notworthy:

Opublikowano

a mi sie calkiem podoba. Taki oldschoolowy bolid :) Co do Kers to wszystko wyjdzie w praniu, mogloby to byc ciekawe, urozmaiciłoby wyscigi ale jak powiedzialem wszystko wyjdzie w praniu. Przyszly sezon moze byc ciekawy, nowe rozwiazania zmienione przepisy :)

Opublikowano

podobno Robcio pojeździł 30 kółek nową maszynką i się zepsuła

Opublikowano

KUPA

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

http://www.f1.v10.pl/BMW,Sauber,konczy,wspolprace,z,Credit,Suisse,26463.html[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 09:08_________________________________________________Nowa broń

http://www.tvn24.pl/-1,1582290,0,1,nowa-bron-kubicy,wiadomosc.html[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 12:33_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/BMW,Sauber,F109,prezentacja,w,Walencji,galeria,1003.html

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
http://www.sport.pl/F1/1,96297,6267514,Testy_F1__burza_piaskowa__czyli_gdzie_sa_Kubica_I.html[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 09:13_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Kubica,BMW,Sauber,w,niezlej,sytuacji,27805.html
Opublikowano

jaja z ta burza co?

uciekli od deszczu wprost w piasek :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
http://www.f1.v10.pl/Testy,Barcelona,Wszystkie,zespoly,obecne,i,BMWSauber,najszybsze,28943.html[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 15:15_________________________________________________http://f1.motoplaneta.pl/aktualnosci/21008/Barcelona:_Burzliwe_przedpołudnie
Opublikowano

Powiem szczerze ze na poczatku byle sniesmaczony tymi nowym bolidami ale teraz coraz bardziej zaczynaja do mnie przermawiac. sa surowe, gokartowe wręcz. :good:

Opublikowano

zobaczymy już za 3 tygodnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.