Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielki Szacunek dla Tygrysa

Zadroszcze możliwości przebywania w takim miejscu.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:cool1:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 07:06_________________________________________________http://www.f1.pl/Artykul.82+M5958c827f50.0.html

Nie starczyło im kasy na reklemę na cały sezon... :gwizdanie:

Opublikowano

Życie nie jest cudną bajką, nie jest też cudownym snem...

Chociaż Senna żył jak we śnie. I chyba tak został zapamiętany.

Gosc byl wielki. Wywolal takie wielkie wrazenie na mnie ze musialem odbyc moja "pielgrzymke" do swietego miejsca:

71155481d0c089bbmed.jpg

c5e30208979446bfmed.jpg

aec3c53b8390e2bemed.jpg

11e2104ccc3dc8bdmed.jpg

Na tej fotce jest jeszcze slad po jego uderzeniu. Pomiedzy slupkami na zielonej bandzie takie troche czarniejsze miejsce. (Tor jest w tym miejscu juz przebudowany.

8dfe6e1110ea7fafmed.jpg

Hehe, Byłem tam wielokrotnie. Mam nadzieję, że odwiedziłeś też w pobliżu fabrykę Lamborghini. Robi wrażenie. Na sam widok rośnie adrenalinka ;)
Opublikowano

Oglądamy, ogladamy :kox:

Opublikowano

Kufa, ciężko mi się ogląda o tej godzinie...

Tym bardziej, że nic ciekawego nie było. Znowu ten Sutil blisko :kwasny:

Opublikowano

Kufa, ciężko mi się ogląda o tej godzinie...

Tym bardziej, że nic ciekawego nie było. Znowu ten Sutil blisko :kwasny:

Chyba niedobra wróżba na jutro. Robert coś nietęgą minę ma, w sumie kwalifikacje słabe.

Do drugiej sesji wszedł psim swędem, w trzecie nawet nie nawiązał walki z czołówką :kwasny:

Vettel rewelacyjny :kox:

HAHAHA. Ale się uśmiałem. Wczoraj Hamiltonowi zarekwirowali Mesia AMG C63 za palenie gumy.

To juz nie pierwsze auto zajęte Hamiltonowi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wczoraj Hamiltonowi zarekwirowali Mesia AMG C63 za palenie gumy

tylko ona 2 dni podobno...

Opublikowano

Wczoraj Hamiltonowi zarekwirowali Mesia AMG C63 za palenie gumy

tylko ona 2 dni podobno...

dokładnie, ale fakt jest faktem :)

To tak samo, jak kilka lat temu dupneli Fisichellę na jakim zadupiu jechał sobie 160 km/h i zabrali mu prawko na 2 lub 3 miesiące :gwizdanie:

Opublikowano

9 Robert Kubica Renault 1:25.588 1:25.122 1:25.372

dziwne te czasy... szczególnie różnica pomiędzy Q2 z pustym bakiem a Q3 z pełnym...

Opublikowano

No i co tam Pytki?

Coś cisza w temacie :naughty:

Opublikowano

Super.

Brawo Robert :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Opublikowano

No i 2 miejsce i 20 punktów! :> BRAWO!

Opublikowano

No i 2 miejsce i 20 punktów! :> BRAWO!

18 punktów :wink4:
Opublikowano

Oj, to mój błąd, oglądałem i wydawało mi się, że mówili 20 punktów :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.