Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu interpretacja przepisów:

http://sport.onet.pl/f1/gp-monako-michael-schumacher-ukarany,1,3225838,wiadomosc.html

julekF1, nie wiem jaką widziałeś współpracę kierowców Red Bulla :mysli: - na starcie każdy rwie do przodu i nie ogląda się na kolegę.

Robert dał ciała na starcie:

http://sport.onet.pl/f1/kubica-kolo-zrobilo-sie-kwadratowe,1,3225787,wiadomosc.html

Szkoda, bo po starcie tempo było dobre.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:blink::chytry::angry::disgust::kwasny::wallbash:

Komentator

Czy jutro spośród tych trzech zostanie wyłoniony zwycięzca, czy ktoś inny będzie w stanie namieszać w stawce na torze?

Lauda

Na dzisiaj jakbyś się mnie spytał, to będzie wszystko przebiegać całkiem normalnie, Webber odjedzie wszystkim. Z pole position to on musi po prostu odjechać. Potem to już będzie walka pomiędzy Sebastianem i tym "Polaczkiem". Tak to będzie!

Komentator

Ależ przepraszam pana bardzo, tak nie można! Co to za niewyszukane słownictwo!?

Opublikowano

Yeahbunny nazista :wallbash:

Opublikowano

admams78 na własnie chodzi o to, że WEB zaraz po tym ja KUB wjechał za niego wyraźnie odpuścił do momentu jak VET zrównał sie z kierowcą Renaulta. Obejrzyj powtórki startu najlepiej z on boardów.

A jeśli chodzi o sytuacja z MSC to ile osób tyle interpretacji :>

http://f1.pl/Artykul.82+M55a95b91c35.0.html

Opublikowano

A jednak słaby start Roberta to wina bolidu:

http://f1.pl/Artykul.82+M5d935176770.0.html[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 23:34_________________________________________________http://sport.onet.pl/f1/anglicy-z-podziwem-o-postawie-polaka-tylko-kubica-,1,3227014,wiadomosc.html

Opublikowano
  • Autor

http://www.f1.v10.pl/GP,Turcji,1,trening,Hamilton,bezkonkurencyjny,Kubica,6,42332.html

09.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

13.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 29.05.2010

10.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

14.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 30.05.2010

14.00 Wyścig Polsat

Opublikowano

dzięki Wąski :wink4:

...bym przegapił 2 trening :kwasny:

Opublikowano

co tu taka cisza :gwizdanie: mamy właśnie Q2 :decayed:

Opublikowano

co tu taka cisza :gwizdanie: mamy właśnie Q2 :decayed:

Koncentracja :decayed:
Opublikowano

Brawo Webber , 7 dla Robcia :)

Opublikowano

ktos by podczepił adresy stron gdzie mozna ogladac polsat bo ciagle musze szukac...

Opublikowano

ktos by podczepił adresy stron gdzie mozna ogladac polsat bo ciagle musze szukac...

własnie :decayed:

Opublikowano

ALE URWAŁ SEB :polew:

Opublikowano

HAHAHA. Dał radę VET :polew:

Poza tym świetny pojedynek BUT z HAM :notworthy:

Opublikowano

Pietrov też nieźle,nareszcie :)

a Vetel co odjebał :fool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.