Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z Kubicą w reno to zawsze coś,niech idzie do redbula.

żeby to było takie proste :cool1:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak dobrze, że Ferrari nie będzie w tym sezonie mistrzem, w kategorii producentów :good:

Opublikowano

Grand Prix Abu Zabi:

piątek:

10.00 - 11.30: 1. trening

14.00 - 15.30: 2. trening

sobota:

11.00 - 12.00: 3. trening

14.00 - 15.00: Kwalifikacje

niedziela:

14.00 - 16.00: Wyścig

Opublikowano

jak dobrze, że Ferrari nie będzie w tym sezonie mistrzem, w kategorii producentów :good:

:disgust:

Opublikowano

Alonso zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra lub zdobędzie P2

* zdobędzie P3 lub P4, a Webber nie wygra

* zdobędzie P5, a Webber i Vettel nie wygrają

* zdobędzie P6, Webber będzie maks. trzeci, Vettel nie wygra

* zdobędzie P7 lub P8, Webber będzie maks. czwarty, Vettel maks. trzeci

* zdobędzie P9, Webber będzie maks. piąty, a Vettel maks. trzeci

* zdobędzie P10, Webber będzie maks. szósty, a Vettel maks. trzeci

* nie zdobędzie punktów., Webber będzie maks. szósty, Vettel maks. czwarty, a Hamilton nie wygra

Webber zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra, a Alonso maks. trzeci

* zdobędzie P2, Alonso maks. szósty, Vettel nie wygra

* zdobędzie P3, Alonso maks. siódmy, Vettel nie wygra

* zdobędzie P4, Alonso maks. dziewiąty, Vettel nie wygra

* zdobędzie P5, Alonso maks. dziesiąty, Vettel max. trzeci

Vettel zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra, Alonso maks. piąty

* zdobędzie P2, Alonso maks. dziewiąty, Webber maks. piąty

Hamilton zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra, Alonso zero punktów, Webber maks. P6, Vettel maks. P3

:cool1:

Opublikowano

Alonso zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra lub zdobędzie P2

* zdobędzie P3 lub P4, a Webber nie wygra

* zdobędzie P5, a Webber i Vettel nie wygrają

* zdobędzie P6, Webber będzie maks. trzeci, Vettel nie wygra

* zdobędzie P7 lub P8, Webber będzie maks. czwarty, Vettel maks. trzeci

* zdobędzie P9, Webber będzie maks. piąty, a Vettel maks. trzeci

* zdobędzie P10, Webber będzie maks. szósty, a Vettel maks. trzeci

* nie zdobędzie punktów., Webber będzie maks. szósty, Vettel maks. czwarty, a Hamilton nie wygra

Webber zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra, a Alonso maks. trzeci

* zdobędzie P2, Alonso maks. szósty, Vettel nie wygra

* zdobędzie P3, Alonso maks. siódmy, Vettel nie wygra

* zdobędzie P4, Alonso maks. dziewiąty, Vettel nie wygra

* zdobędzie P5, Alonso maks. dziesiąty, Vettel max. trzeci

Vettel zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra, Alonso maks. piąty

* zdobędzie P2, Alonso maks. dziewiąty, Webber maks. piąty

Hamilton zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra, Alonso zero punktów, Webber maks. P6, Vettel maks. P3

:cool1:

Sam to opracowałeś? :blink:

Jeśli tak, to szacun :good:

Opublikowano

jak dobrze, że Ferrari nie będzie w tym sezonie mistrzem, w kategorii producentów :good:

łaj ??

Opublikowano

jak dobrze, że Ferrari nie będzie w tym sezonie mistrzem, w kategorii producentów :good:

łaj ??

bo juz Red Bul wygrał?? :cool1:
Opublikowano

jak dobrze, że Ferrari nie będzie w tym sezonie mistrzem, w kategorii producentów :good:

łaj ??

bo juz Red Bul wygrał?? :cool1:

Niestety :disgust:

Opublikowano

Alonso zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra lub zdobędzie P2

* zdobędzie P3 lub P4, a Webber nie wygra

* zdobędzie P5, a Webber i Vettel nie wygrają

* zdobędzie P6, Webber będzie maks. trzeci, Vettel nie wygra

* zdobędzie P7 lub P8, Webber będzie maks. czwarty, Vettel maks. trzeci

* zdobędzie P9, Webber będzie maks. piąty, a Vettel maks. trzeci

* zdobędzie P10, Webber będzie maks. szósty, a Vettel maks. trzeci

* nie zdobędzie punktów., Webber będzie maks. szósty, Vettel maks. czwarty, a Hamilton nie wygra

Webber zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra, a Alonso maks. trzeci

* zdobędzie P2, Alonso maks. szósty, Vettel nie wygra

* zdobędzie P3, Alonso maks. siódmy, Vettel nie wygra

* zdobędzie P4, Alonso maks. dziewiąty, Vettel nie wygra

* zdobędzie P5, Alonso maks. dziesiąty, Vettel max. trzeci

Vettel zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra, Alonso maks. piąty

* zdobędzie P2, Alonso maks. dziewiąty, Webber maks. piąty

Hamilton zostanie mistrzem, jeśli:

* wygra, Alonso zero punktów, Webber maks. P6, Vettel maks. P3

:cool1:

...no to jak el Fernando to zdupi to d*pa z niego jest,

a co do RB to zobaczymy czy nie ulegna pokusie STAHL ORDER :naughty:

Opublikowano

alonso+monza+bbc.jpg

TAK ma byc 14.11

Koniec i kropka

:decayed:

Opublikowano

jak dobrze, że Ferrari nie będzie w tym sezonie mistrzem, w kategorii producentów :good:

łaj ??

bo juz Red Bul wygrał?? :cool1:

toś mnie oświecił :gwizdanie:

chodzi o to dlaczego kolega tak twierdzi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

alonso+monza+bbc.jpg

TAK ma byc 14.11

Koniec i kropka

:decayed:

:good:
Opublikowano

A ja bym chcial zeby Webber sobie jeszcze wygral Mistrza przed renta.... :)

Opublikowano

:good:

W przekroju całego sezonu z pierwszej trójki najbardziej na to zasłużył. Nikt mu w tym nie pomagał... :gwizdanie:

Oby tylko "ktoś" mu nie przeszkodził. F1 to wciąż wielki szwindel... :disgust:

Opublikowano

A ja bym chcial zeby Webber sobie jeszcze wygral Mistrza przed renta.... :)

Alonso.

Webber to nie materiał na mistrza.

Trochę gorsze auto i leży.

[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:18_________________________________________________No i Ruscy mają swój team F1...

http://www.sport.pl/F1/1,104002,8645716,F1__Marusia_kupila_zespol_Virgin.html

http://www.formula1.com/news/headlines/2010/11/11503.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.