Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PIETIA 6 KUBICA 9 :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kubica 6 Pietrow 11 :good:

Opublikowano

chyba nie oglądałeś treningu tego co ja może z poprzedniego wyścigu :polew:

Opublikowano

O f*ck :wallbash: Masz rację :hi:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

Ale to tylko trening, zobaczymy co pokaże o 14 .Myślę że 3 linia jest realna.

Opublikowano

albo 4 :polew:

Opublikowano

A mnie strasznie wkurza zachowawcza jazda Kubicy...Nic nie ma do stracenia,a ryzykuje malo...

bardzo dba o opony :wink4:

Opublikowano

A mnie strasznie wkurza zachowawcza jazda Kubicy...Nic nie ma do stracenia,a ryzykuje malo...

bardzo dba o opony :wink4:

W przeciwieństwie np. do Hamiltonka, który jest chyba "miszczem" w ich tyraniu :D

Opublikowano

Szkoda,ze stracil po Gp australii jak sie zderzyl z Vet ten blysk walczaka.Ham walczy o kazda pozycje i to mi sie podoba.Wiadomo,ze nie da sie polaczy mega agresywnej jazdy z oszczedzaniem opon.Da sie napewno to jakos wyposrodkowac.Mysle,ze Robert za bardzo w strone oszczedzania poszedl...

Opublikowano

Szkoda,ze stracil po Gp australii jak sie zderzyl z Vet ten blysk walczaka.Ham walczy o kazda pozycje i to mi sie podoba.Wiadomo,ze nie da sie polaczy mega agresywnej jazdy z oszczedzaniem opon.Da sie napewno to jakos wyposrodkowac.Mysle,ze Robert za bardzo w strone oszczedzania poszedl...

A jak tak teraz sobie patrzę na wyniki Hamiltona na treningach, to się zastanawiam, czy Lewis nie chce wykorzystać jednak tgo cienia szansy, który mu pozostał, by zdobyc tytuł mistrzowski.

Kto wie, co się wydarzy dziś na Q2 / Q3 i jutro na starcie.

Pamiętam doskonale, co zrobił Raikkonen 3 lata temu, więc nie przekreślałbym jego szans. Nikłych, bo nikłych, ale jednak.

Opublikowano

Kubica 11 hehe ;]

Opublikowano
:shocked: nie będzie Kubka w Q3 :wtf:
Opublikowano

Haha Petrov jaki fighter :decayed:

Ma sie czym chwalić :>

Opublikowano
:(
Opublikowano

Cineksik Abu Zhabi nie leży Renault i tyle ;]

Byłem prawie pewien że nie przejdzie do Q3[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 14:45_________________________________________________Lepsze miejsce 11 lub 10, 9

Opublikowano

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

pewno nie chce zaszkodzic Alonso... :polew:

Opublikowano

Prosze Was on ma obroty skręcone to 16k gdyby nie to, to P1 gwarantowane :decayed:

Opublikowano

samochód gwizda tylko kierowca pi..a :polew:

Opublikowano

I w końcu przyszłość Renault się wyjaśniła:

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=19193

:oklaski:

Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich którzy kibicują Alonso w zdobyciu tytułu :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.