Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No szkoda. Bardzo dobry wyścig dla Saubera...

był :confused4:

Opublikowano

A pisałem w zeszłym sezonie, że Petrov ma potencjał :gwizdanie:

Jaki potencjal?? Po prostu 1 pit stop mniej niz ALO. Jeszcze 2 kolka i bylby 4 :hi:

Nie ma co gdybać, ważne to co jest. Całe podium jechało na 2 pit stopy :cool1:

Ładny gest ze strony agentki Pietrova w kierunku Roberta :good:

http://www.sport.pl/F1/1,96296,9310329,F1__Kosaczenko__Lotus_Renault_GP_musi_zweryfikowac.html

No i te życzenia dziś. Jednak widać dobry klimat ze strony obozu Pietrova. Takie sukcesy jak dziś pozwolą mu chyba inaczej spojrzeć też na Roberta i może nie będzie już tak głupio gadał.

Bravo Pietia :kox:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:24_________________________________________________

Robert dał się poznać jako kierowca który bardzo oszczędnie obchodził się z oponami i uważm że też by pojechał na 1 pit stop,

wiecie co to by oznaczało :gwizdanie:

Oszczędnie? W jakiej serii??? Chyba jak jeździł go-kartem :tongue4:

Opublikowano

wszyscy wiemy, że ręka Roberta jest uratowana, czy i kiedy wróci do ścigania się nie wiadomo. Zdjęcie poniżej proszę potraktować z dystansem jak na czarny humor przystało

robert.jpg

Opublikowano
  • Autor

wszyscy wiemy, że ręka Roberta jest uratowana, czy i kiedy wróci do ścigania się nie wiadomo. Zdjęcie poniżej proszę potraktować z dystansem jak na czarny humor przystało

robert.jpg

:sick3:

http://www.sport.pl/F1/1,96296,9355853,F1__Bezpieczniejsze_kaski_w_F1.html

Opublikowano

http://f1.pl/Artykul.82+M548e03d415f.0.html

Briattore wykrakał, a do tego być może będzie miał nową fuchę - nieźle

i jeszcze jeden z komentarzy:

"Kubica JUŻ WRÓCIŁ... tylko maska z facjatą Pietrowa była trochę niewygodna i nie udało się pojechać lepiej."

:polew:

Opublikowano

no czytałem komentarze :decayed:

ale sprostowania jeszcze nie ma :)

Opublikowano

alonso, kubica i briattore w ferrari, było by pięknie :kwasny:

Z tego co slyszalem to cala trojca dobrze sie rozumie.... :cool1:

...ale Ferrari to Ferrari- same logo i dory kierowca jeszcze nie wystarczy....

Opublikowano

kolejne brednie wyssane z palca :wallbash:

Biatore był jedną z pierwszych osób które chciały zobaczyć w jakim stanie jest Kubica, ciekawe jaki był powód...

Opublikowano

bo to wszyscy są kumplami i nie powielajcie tanie sensacji co by było :cool1:

Opublikowano
  • Autor

http://www.f1.v10.pl/Grand,Prix,Malezji,1,trening,Webber,zdecydowanie,najszybszy,58754.html

Piątek 08.04.2011

04.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

08.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 09.04.2011

07.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

10.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 10.04.2011

10.00 Wyścig Polsat[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:21_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Pirelli,zmienia,znakowanie,opon,na,GP,Malezji,i,Chin,58740.html

Opublikowano

6 i 8 miejsce Lotus Renault :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.