Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kartikhejan jako jedyny kierowca ze stawki nie wykonał w tym sezonie ani jednego manewru wyprzedzania :D

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mysle, ze naciskaja na nowe silniki bo rozwoj 2.4 V8 jest zamrozony a zarowno silnik Merca jak i Ferrari jest odrobine mocniejszy (na co na przyklad bardzo narzekal Horner w zeszlym roku) wiec moze chca miec szanse wypracowania nowej technologii? dodatkowo 1.6T jest bardzo "trendy" w dobie ogolnego downsizingu wiec sa spore szanse na adaptacje niektorych rozwiazan w drogowych autach (podkreslam "niektorych" bo silnik krecacy sie do 12K RPM w drogowym aucie to mysle, ze sie nie pojawi :naughty:)

no jakby takie 1,6T kręcące sie do 12krpm by weszło do cywilnego samochodu to rozeszło by sie jak świerze bułeczki.

Chcialbym poznac goscia ktory kupi silnik za 180 milionow $ ktory wytrzymuje 1500km :polew: (przyblizone dane obecnych silnikow)

[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 15:35_________________________________________________

mysle, ze naciskaja na nowe silniki bo rozwoj 2.4 V8 jest zamrozony a zarowno silnik Merca jak i Ferrari jest odrobine mocniejszy (na co na przyklad bardzo narzekal Horner w zeszlym roku) wiec moze chca miec szanse wypracowania nowej technologii? dodatkowo 1.6T jest bardzo "trendy" w dobie ogolnego downsizingu wiec sa spore szanse na adaptacje niektorych rozwiazan w drogowych autach (podkreslam "niektorych" bo silnik krecacy sie do 12K RPM w drogowym aucie to mysle, ze sie nie pojawi :naughty:)

(...) ale oczywiście teraz w tej F1 to aby zakazy, ograniczenia itp potrafią wprowadzać. Nie słyszałem jeszcze w F1 żeby pozwolili podnieść jakiś parametr. Ciagle cos obniżają.

Jak to nie pozwalaja na wiecej? Przeciez przedni spoiler moze byc ostatnio szerszy, tylnie kola tez, skrzynie i silniki moga dluzej wytrzymywac.... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

I kolejne pole position dla Vettela :thumbdown:

Ale zapowiada się za***isty wyścig bo pierwszy raz będą mogli używać dwa razy DRS na jednym okrążeniu :kox:

Opublikowano

Chcialbym poznac goscia ktory kupi silnik za 180 milionow $ ktory wytrzymuje 1500km :polew: (przyblizone dane obecnych silnikow)

zgodnie z przepisami FIA niezalezne zespoly kupuja 20 silnikow (po 8 do kazdego z dwoch bolidow + 4 dodatkowe na testy) za maksymalna wartosc kontraktu 5 mln euro. 180 mln USD (lub kwota temu bliska) to raczej koszt opracowania silnika

Opublikowano

Chcialbym poznac goscia ktory kupi silnik za 180 milionow $ ktory wytrzymuje 1500km :polew: (przyblizone dane obecnych silnikow)

zgodnie z przepisami FIA niezalezne zespoly kupuja 20 silnikow (po 8 do kazdego z dwoch bolidow + 4 dodatkowe na testy) za maksymalna wartosc kontraktu 5 mln euro. 180 mln USD (lub kwota temu bliska) to raczej koszt opracowania silnika

Masz racje. A jak jest z dystansem do przejechania? Powinnien byc podobny, co? Wychodzi i tak pol banki za silnik co nie jest malo zeby wdrozyc do cywilnej produkcji i nawet jakby to zalozyli do Ferrari, to watpie zeby byli jacys chetni.

Motorsport to motorsport, a cywilna produkcja to cos innego.

Opublikowano

Ferrari niesamowicie poprawiło tempo kwalifikacyjne super :good:

Opublikowano

Chcialbym poznac goscia ktory kupi silnik za 180 milionow $ ktory wytrzymuje 1500km :polew: (przyblizone dane obecnych silnikow)

zgodnie z przepisami FIA niezalezne zespoly kupuja 20 silnikow (po 8 do kazdego z dwoch bolidow + 4 dodatkowe na testy) za maksymalna wartosc kontraktu 5 mln euro. 180 mln USD (lub kwota temu bliska) to raczej koszt opracowania silnika

Masz racje. A jak jest z dystansem do przejechania? Powinnien byc podobny, co? Wychodzi i tak pol banki za silnik co nie jest malo zeby wdrozyc do cywilnej produkcji i nawet jakby to zalozyli do Ferrari, to watpie zeby byli jacys chetni.

Motorsport to motorsport, a cywilna produkcja to cos innego.

no i kto by chcial silnik spalajacy takie ilosci paliwa? ciekaw jestem jak bedzie ze spalaniem 1.6T. z jednej strony pisza, ze jednym z powodow zmiany silnikow jest chec poprawy ich wydajnosci paliwowej (poprawa stosunku uzyskiwanej mocy do spalania) i jednoczesnie sie mowi, ze moc nowych konstrukcji powinna byc na poziomie tych dzisiejszych - czyli 700-750KM. zmniejszaja pojemnosc (ale dodaja turbo), ilosc cylindrow oraz obrotow, chca ograniczyc zuzycie paliwa i jednoczesnie zachowac moc. to moga byc naprawde ciekawe konstrukcje[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 21:59_________________________________________________

Ferrari niesamowicie poprawiło tempo kwalifikacyjne super :good:

no wlasnie tak sie zastanawiam co i na ile poprawili. ferrari slabo w tym sezonie jezdzi na twardej mieszance i stad glownie problemy tej stajni w tym sezonie. z drugiej strony ostatnio pisali, ze juz wiedza co powodowalo ich slabe tempo na twardej mieszance. i dzisiejsze kwalifikacje - to montreal - czyli

a) mieszanki miekk i super miekka

B) zupelnie innym profil aerodynamiczny toru

i tu mnie zastanawia czy ferrari cos poprawilo czy po prostu opony im pasuja (brak twardej mieszanki) a redbull'owi nie podchodzi aerodynamika toru.

no i Felipe - co oni mu zrobili, ze w koncu cos pojechal? :chytry:

Opublikowano

Co za wyścig :wallbash::thumbdown:

Opublikowano

Co za wyścig :wallbash::thumbdown:

muszą byc i takie warunki,żeby strategia wygrała a nie Vettel :decayed:
Opublikowano

Co za wyścig :wallbash::thumbdown:

muszą byc i takie warunki,żeby strategia wygrała a nie Vettel :decayed:

Żeby strategia wygrała, to jakiś wyścig musi być, a nie kilka okrążeń procesji :gwizdanie:
Opublikowano

Przynajmniej jakieś znane mordy można zobaczyć :decayed:

Opublikowano

Co za wyścig :wallbash::thumbdown:

muszą byc i takie warunki,żeby strategia wygrała a nie Vettel :decayed:

Żeby strategia wygrała, to jakiś wyścig musi być, a nie kilka okrążeń procesji :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Ruda Rihanna :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

k**wa. Borowczyka to już nie mogę słuchać o tych laskach!!!

Opublikowano

No właśnie powiedział ze Nicole będzie zazdrosna o Lewisa bo teraz z Rihanną przesiaduje w boksach :polew:

Co za wyścig :polew:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 20:56_________________________________________________Możliwy restart a już minęło 2h od początku, nie było jeszcze takiego wyścigu :kox:

Restart o 21:50 :shocked:

Opublikowano

na polsacie w naziemnej to normalnie tak leci tyle czasu?[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________ :cool1:

Opublikowano

jak ja sie ciesze,że ten Vetel nie wygrał :yeah:

Opublikowano

piekna koncowka. Blad Vettela, Button dal rade i psycha mu nie siadla do konca. troche szkoda Schumiego. No i Massa wyprzedzajacy Kobayashiego tuz przed linia mety. warto bylo siedziec

Opublikowano

Piękny wyścig, Vettel w końcu dostał to co trzeba, trochę ciśnienia i pokazał na co go stać :evil: Gratki dla Buttona i Schumiego :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.