Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Massa po wypadku,też delikatnie przygasł,a mimo to dalej w Ferrari jezdzi.... :gwizdanie:

I dodatkowo nie odnosi żadnych dobrych wyników dlatego się dziwię że przedłużyli z nim kontrakt :gwizdanie:

bo Robson odpadł ze stawki :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Massa po wypadku,też delikatnie przygasł,a mimo to dalej w Ferrari jezdzi.... :gwizdanie:

I dodatkowo nie odnosi żadnych dobrych wyników dlatego się dziwię że przedłużyli z nim kontrakt :gwizdanie:

odpowiedź w artykule: http://sokolimokiem.tv/?p=328 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

http://sport.onet.pl/inne/formula-1/kovalainen-buduje-rezydencje-w-polsce,1,4849561,wiadomosc.html :naughty:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 09:49_________________________________________________Pamiętajmy

http://www.rajdy.v10.pl/Pamieci,Colina,McRae,67786.html :(

Opublikowano

jak szybko minęły te cztery lata, szkoda mistrza :confused4:

Opublikowano

Podobno aktualne zdjęcie Roberta: :cool1:

334092_211023348960857_100001595810593_598125_790912187_o.jpg

Opublikowano

`podobno` nawet z wczoraj

Opublikowano

Podobno aktualne zdjęcie Roberta: :cool1:

334092_211023348960857_100001595810593_598125_790912187_o.jpg

:good:

Opublikowano

Ale ten czas leci :shocked:

Colin był największym wojownikiem na odcinkach WRC jak dla mnie i za to nigdy nie zapomnę jego ikony..

Nie wspominam o jego fantastycznej grze którą grałem od 1 części :>

Opublikowano

solidnie szalony, ale bezprzecznie skrzywiony na pkt ścigania :>

Jechałem z Mateuszem na podłodze pasażera Leonem supercopa mojego znajomego na torze w Brnie.

Natomiast na drodze publicznej więcej z nim nie wsiąde :kox:

Ciekawe czy nadal myśli o porsche cc czy juz w ramach koncernu vag marzy o dtm :>

Opublikowano

solidnie szalony, ale bezprzecznie skrzywiony na pkt ścigania :>

Jechałem z Mateuszem na podłodze pasażera Leonem supercopa mojego znajomego na torze w Brnie.

Natomiast na drodze publicznej więcej z nim nie wsiąde :kox:

Ciekawe czy nadal myśli o porsche cc czy juz w ramach koncernu vag marzy o dtm :>

Kiedyś go widziałem pod koroną w Krk jak jechał białym pewnie służbowym Sirocco R i był w barwach R-Cup :>

Opublikowano
  • Autor

solidnie szalony, ale bezprzecznie skrzywiony na pkt ścigania :>

Jechałem z Mateuszem na podłodze pasażera Leonem supercopa mojego znajomego na torze w Brnie.

Natomiast na drodze publicznej więcej z nim nie wsiąde :kox:

Ciekawe czy nadal myśli o porsche cc czy juz w ramach koncernu vag marzy o dtm :>

myśli myśli Porsche to jego następny przystanek :good:
Opublikowano

jakoś sceptycznie do tego podchodzę... :cool1:

Opublikowano

jakoś sceptycznie do tego podchodzę... :cool1:

No przeciez napisane ze po wypadku umowa jest jakby bez znaczenia..., wiec dlaczego miala to nie byc prawda?
Opublikowano

jakoś sceptycznie do tego podchodzę... :cool1:

No przeciez napisane ze po wypadku umowa jest jakby bez znaczenia..., wiec dlaczego miala to nie byc prawda?

choćby dlatego,że nikt nawet o tym nie wspominał wcześniej... :wink4:
Opublikowano

jakoś sceptycznie do tego podchodzę... :cool1:

No przeciez napisane ze po wypadku umowa jest jakby bez znaczenia..., wiec dlaczego miala to nie byc prawda?

choćby dlatego,że nikt nawet o tym nie wspominał wcześniej... :wink4:

We Włoszech bardzo dużó się o tym mówiło, ale to raczej w formie pobożnych życzeń ;)
Opublikowano
  • Autor

Piątek 23.09.2011

12.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

15.30 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 24.09.2011

13.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

16.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 25.09.2011

14.00 Wyścig Polsat[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 08:38_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Afera,wokol,Red,Bulla,Porzadkowi,na,Monzy,pokazali,swiatu,podloge,ich,bolidu,68222.html[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 08:50_________________________________________________też chcę

http://www.f1.v10.pl/Vettel,walczy,o,prezent,wart,milion,euro,68167.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.