Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ť SokolimOkiem.TV: Blog Mikołaja Sokoła ť Wszystkie chwyty dozwolone - roszady o których nie ma się pojęcia oglądając wyścig:whistling:

---------- Post dopisany 23-11-2012 at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 23:04 ----------

Stan zdrowia i powrót Roberta Kubicy do F1: Robert Kubica w Rallye du Var - dzień 2. [aktualizacja godz. 10:30) - w środku linki do live timingu z du Var i wywiad z Robertem

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...a 13-punktową stratę do Vettela – zamiast 20-punktowej – pech w postaci Karthikeyana. Kierowca HRT, nazwany przez mistrza świata „ogórkiem” po GP Malezji, nie ustąpił liderowi miejsca w serii szybkich łuków w pierwszym sektorze, dzięki czemu Hamilton miał mocno ułatwione zadanie przy ataku z wykorzystaniem DRS...

ale pieprzenie :facepalm:,Ham był wyraźnie lepszy,dochodził Vettela i na 42 wyprzedził i tak juz zostało,przeciez Vettel potem mógł też wykorzystać DRS i wyprzedzić hama,w czym problem?

Opublikowano

stawiam nie gorzej niż trzeci

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

ale pieprzenie :facepalm:,Ham był wyraźnie lepszy,dochodził Vettela i na 42 wyprzedził i tak juz zostało,przeciez Vettel potem mógł też wykorzystać DRS i wyprzedzić hama,w czym problem?

F1 Estados Unidos Hamilton vs Vettel - Massa vs Kimi 18/11/2012 - YouTube

Opublikowano
  • Autor

wygra nie ma wątpliwości :wink:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

Opublikowano

Wlasnie leca kwalifikacje na NTV

Opublikowano
Wlasnie leca kwalifikacje na NTV

Czego???

Opublikowano

Jeden z pierwszych komentarzy Kubicy na koniec dzisiejszego dnia:

"Jest bardzo ślisko. Wolę jechać ostrożnie. Ważne jest aby uniknąć przebicia opony. Dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo dobrą lekcją rajdów."

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Wlasnie leca kwalifikacje na NTV

Czego???

sorki- trening- myslalem o czyms innym, a co innego napisalem....:facepalm:

Opublikowano

W co Vettek nie mógł uwierzyć? Na filmiku w 5-tej minucie coś płacze, ale nie bardzo wiem o co kaman.

Niestety, nie oglądałem wyścigu do końca...:wallbash:

A Robert co wyczynia... Ciekawe co Loix na to:grin:

Opublikowano

Q1- kropi deszczyk miejscami... :kox:

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

Druftuja :decayed:

Opublikowano

... a Robercik objeżdża wszystkich jak chce :decayed:.

Jutro musi być znowu podium.

Opublikowano

mclareny w pierwszej linii :) szkoda ze alonso daleko. czekam na deszcz :kox:

Opublikowano

No ja tez mam nadzieje ze lunie jak z cebra..... :evil:

Opublikowano

wydaje mi się że ferrari postawiło wszystko na jedną karte i ustawiło bolid pod deszcz

Opublikowano

O której jutro wyścig??

Opublikowano
wydaje mi się że ferrari postawiło wszystko na jedną karte i ustawiło bolid pod deszcz

Myślę, że to samo zrobił RB z bolidem VET.

Opublikowano
17:00 :)

qurwa o tej godzinie to będę na turnieju F1 w M1 bo się dziś zaczął i za 5 pierwszych miejsc dają iPada 2 16GB więc spróbuje powalczyć a jeżdżą na torze SPA:grin:

Szkoda że nie o 19:00 jest :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.