Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nazwisko Vettela jakoś w paddocku nie jest wymieniane najczęściej jeśli pada pytanie, kto jest najlepszym kierowcą obecnie w stawce.

Michael Schumacher wskazał czwórkę najlepszych kierowców obecnej stawki F1

​Kto jest najlepszym kierowcą świata? - F1 w INTERIA.PL

z resztą- nie ma co się przekomarzać :wink4: RB robi robotę, a Vettel im w tym pomaga, bo ma to "coś" czego brakuje Webber'owi...

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Schumi się przyjaźni z Vettelem, więc nic dziwnego. Brakuje tam Roberta, ale wierzę, że wróci. On jest dopiero mega talent :)

Opublikowano

Mogłem go zrzucić z mostu Dębnickiego jak stał 2 metry obok mnie to by przynajmniej nie była taka nudna F1 jak teraz od 3 sezonów :decayed:

Red Bull 3D Race: Vettel w Krakowie!

Pamiętam dobrze jaka mała menda z niego :grin:

Opublikowano
:kwasny:
Opublikowano

:facepalm:

Więcej nie trzeba komentować, super atmosfera na miejscu!

Opublikowano

Nigdy bym nie przypuszczał że zasnę z nudów podczas wyścigu na Monzy:facepalm:

Wszystko przez Vettela... i spóźnioną zmianę kół Alonso:doh:

Opublikowano

Ferrari oficjalnie potwierdziło: Kimi Raikkonen wraca do Maranello. Kontrakt obejmuje sezony 2014-15.

:dancing:

Opublikowano

Dzisiaj czytalem taki tekst w niemieckim Autobildzie:

" To musi być frustrujące dla Fernando jak widzi Kimiego po calonocnych baletach , zajmującego lepsza pozycje od niego i w dodatku idącego po GP dalej na balety"

:decayed:

Opublikowano

Lotos 70 Rajd Polski Rally Poland - Oficjalna Strona Rajdu

Z pewnością największym wydarzeniem drugiej sobotniej pętli było odpadnięcie z rajdu Roberta Kubicy. Na drugim przejeździe odcinka Mrągowo krakowianin urwał przednie, prawe koło w swoim Citroenie DS3 RRC i chociaż osiągnął metę odcinka to poniósł bardzo duże straty. Zgodnie z przepisami Kubica nie mógł kontynuować jazdy na odcinku dojazdowym na trzech kołach. Kibice mają naturalnie nadzieję, że Polak skorzysta z systemu Rally2 i jutro znów pojawi się na trasie. :kwasny:

Opublikowano

:facepalm: ten to ma pecha, jak w F1 mu koła nie dokręcili, to przecholował i wyleciał, teraz też, jak nie dac**je-to kółko...:facepalm:

szkoda, bo było dobrze...

Opublikowano

ma pecha, ale pokazał, że spośród polskich kierowców jest najlepszy, połknął ich wszystkich... :wink: w krótce rajd Francji .. zobaczymy co tam pokaże

Opublikowano
ma pecha, ale pokazał, że spośród polskich kierowców jest najlepszy, połknął ich wszystkich... :wink: w krótce rajd Francji .. zobaczymy co tam pokaże

yyy,jakoś nie widzę go w klasyfikacji końcowej:whistling:

Opublikowano
ma pecha, ale pokazał, że spośród polskich kierowców jest najlepszy, połknął ich wszystkich... :wink: w krótce rajd Francji .. zobaczymy co tam pokaże

yyy,jakoś nie widzę go w klasyfikacji końcowej:whistling:

no i nie zobaczysz

Opublikowano
ma pecha, ale pokazał, że spośród polskich kierowców jest najlepszy, połknął ich wszystkich... :wink: w krótce rajd Francji .. zobaczymy co tam pokaże

yyy,jakoś nie widzę go w klasyfikacji końcowej:whistling:

no i nie zobaczysz

No właśnie,za to innych polskich kierowców widzę

Opublikowano

Panowie Korea nie ma jeszcze kontraktu do organizacji wyścigu i w związku z tym może nastąpić przesunięcie kalendarza ? Zależy mi aby GP Monaco było 25 maja bo dostosowuje do tego GP wakacje czy raczej wskoczyłby ktoś inny w razie wu ?

Opublikowano
Panowie Korea nie ma jeszcze kontraktu do organizacji wyścigu i w związku z tym może nastąpić przesunięcie kalendarza ? Zależy mi aby GP Monaco było 25 maja bo dostosowuje do tego GP wakacje czy raczej wskoczyłby ktoś inny w razie wu ?

Jakie masz bilety?

Opublikowano
Panowie Korea nie ma jeszcze kontraktu do organizacji wyścigu i w związku z tym może nastąpić przesunięcie kalendarza ? Zależy mi aby GP Monaco było 25 maja bo dostosowuje do tego GP wakacje czy raczej wskoczyłby ktoś inny w razie wu ?

Jakie masz bilety?

Będę w Monako w tym czasie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.