Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie można powtórkę obejrzeć, albo skróty, bo dopiero wstałem...

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=gNzgDjS0d5Y

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano

Paweł-a wiesz, kto tę fotkę robił?

Opublikowano
  • Autor
może nie bezpośrednio temat F1 ale każdy kto ogląda wyścigi chyba wie o kim mowa :kwasny:

Sean Edwards, znany kierowca wyścigowy, nie żyje

Przykra bardzo sprawa

Opublikowano
Paweł-a wiesz, kto tę fotkę robił?

Nie wiem.

Opublikowano
Paweł-a wiesz, kto tę fotkę robił?

Nie wiem.

Hamilton-bo go na fotce nie ma :grin::wink:

Opublikowano

Przecież widać w odbiciu ze to jakiś grubasek robi,a nie Ham:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Przecież widać w odbiciu ze to jakiś grubasek robi,a nie Ham:wink:
-są wszyscy, ale Hama nie ma, więc tak tylko powiedziałem:grin::wink:

---------- Post dopisany 27-10-2013 at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 07:18 ----------

no i mamy po raz kolejny Mistrza Świata-dobra robota Vettel i RedBull a wie ktoś, gdzie jest transmisja rajdu Kubicy?

Opublikowano

Kubica też MISTRZ!!!

Relacje znalazłem tylko w TVP1o 20.

Opublikowano

dzienx :wink:

Opublikowano

Ze startami Kubicy to niestety jest tak, że jak wygrywa to nagle wszyscy się interesują i chcą oglądać, a media pokazywać, ale jak zaliczał kolejne dzwony to pełno było głosów że zwycięzcy są na mecie, po co tak szybko i w ogóle lipa z tymi rajdami.

Właśnie widziałem w faktach TVN jak ładnie pokazali sukces Roberta. Szkoda że nie mają miejsca na relację z rajdu...

Mam nadzieję że ktoś pokaże Rajd Walii i start w aucie WRC. Wtedy zobaczymy czego naprawdę Robert się nauczył w tym sezonie:naughty:

Opublikowano
Ze startami Kubicy to niestety jest tak, że jak wygrywa to nagle wszyscy się interesują i chcą oglądać, a media pokazywać, ale jak zaliczał kolejne dzwony to pełno było głosów że zwycięzcy są na mecie, po co tak szybko i w ogóle lipa z tymi rajdami.

Właśnie widziałem w faktach TVN jak ładnie pokazali sukces Roberta. Szkoda że nie mają miejsca na relację z rajdu...

Mam nadzieję że ktoś pokaże Rajd Walii i start w aucie WRC. Wtedy zobaczymy czego naprawdę Robert się nauczył w tym sezonie:naughty:

To fakt.

W TVNie pokazują Kubicę tylko jak wygrywa albo zaliczy porządnego dzwona.

Generalnie o rajdach/F1 nigdy tam nie słyszałem, a już jak Kubicy zabrakło to już wogóle, tylko piłka piłka piłka.

Opublikowano

tylko z relacjami z imprez sportowych to jest tak, ze jakaś stacja ma wyłączność na transmisje i przekaz informacji, więc sporty motorowe i walki w większości ma Polsat, a piłkę TVP i TVN, oczywiście inne też przekazują, ale jakby mniej:kwasny:

Opublikowano
tylko z relacjami z imprez sportowych to jest tak, ze jakaś stacja ma wyłączność na transmisje i przekaz informacji, więc sporty motorowe i walki w większości ma Polsat, a piłkę TVP i TVN, oczywiście inne też przekazują, ale jakby mniej:kwasny:

Wiadomo, że mają wyłączność, ale żeby tylko piłka piłka piłka w wiadomościach ... bez przesady.

Jak jest sukces to oczywiście znajdą materiał, migawki, pożyczą od innej stacji.

A tak na marginesie, dzisiaj o 1 w nocy będzie relacja z Katalonii w TV 4.

Opublikowano

Hołek Zdobył własnie Puchar Świata 2013 w Rajdach Cross-Country Baja - po wygranej w Baja Portoalegre. BRAVO!

1398859_683348205023336_2081662708_o.jpg

Opublikowano

Kimi nalał na Lotusa he he!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.