Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kimi for President!!! :D

Będą zgrzyty z Alonso jak nic:kox: Wygra ten kto będzie miał najmniej awaryjna konstrukcje:wink:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kimi for President!!! :D

Będą zgrzyty z Alonso jak nic:kox: Wygra ten kto będzie miał najmniej awaryjna konstrukcje:wink:

A tego to możemy być pewni. Ciekawe kiedy Alonso zacznie psioczyć na Kimiego.

Opublikowano
kilka razy pokazał że naciskany nie trzyma ciśnienia :whistling:

naciskany, to on był w każdym wyścigu:wink:-a błędy popełnia każdy-mniejsze, lub większe, czasem to kosztuje pozycję, a czasem cały wyścig, a jakoś od czterech lat jest "naciskany", popełniał błędy, a nie przeszkodziło mu to w byciu najlepszym kierowcą F1:wink: ale zaraz się odezwą głosy, że w dobrym aucie-każdy by wygrał-otóż nie, nie każdy może wygrać w dobrym aucie, wyścig F1, to nie jeden kierowca i jedno auto- to cały sztab techników, inżynierów, kierowców, mnóstwo testów i analiz, taktyka, dobranie opon i przewidywanie pogody, et cetera- jednym słowem perfekcja, która doprowadza Team do Podium w klasyfikacji generalnej, a kierowcę do tytułu Mistrza Świata :wink4: Vettel bez RedBulla- nie byłby tam, gdzie jest teraz...wyniki same mówią za siebie, są ludzie, którzy monitorują cały wyścig i każdego kierowcę z osobna- wszystkie teamy tak robią, ale to RedBull znów pokazał, że ma najlepszych specjalistów, jeśli dalej będą tak pracować- wygrają znów, bo Vettel będzie zdobywał kolejne PP i nie będzie musiał się przepychać , gdzieś w środku stawki, tylko od początku, jak od 4 lat- RedBull zapewni, że będzie jechał swoje:wink4: Vettel, to tylko jakiś element całego mechanizmu, który nazywa się RedBull, a czy ma talent- z pewnością, gdyby go nie miał- nie prowadziłby bolidu RB:wink:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Vettel jest nudny. Czy jest dobrym kierowcą? Pewnie tak ale rzadko można było to oglądać bo zazwyczaj zaczynał prowadzić na pierwszym kółku a potem jechał już swoje nieatakowany przez nikogo.

no i tu sobie sam odpowiedziałeś na pytanie- dobry kierowca robi jedno dobre kółko na kwalifikacjach, potem startuje z przodu i wykorzystując potencjał auta-jedzie swój wyścig:wink:

Opublikowano
no i tu sobie sam odpowiedziałeś na pytanie- dobry kierowca robi jedno dobre kółko na kwalifikacjach, potem startuje z przodu i wykorzystując potencjał auta-jedzie swój wyścig:wink:

Dobrego kółka na kwalifikacjach nie zrobisz jak ci auto na to nie pozwoli.

Opublikowano
dobry kierowca robi jedno dobre kółko na kwalifikacjach, potem startuje z przodu i wykorzystując potencjał auta-jedzie swój wyścig:wink:

ale Vettel takowe posiada...:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Panowie już się zbliża kolejny sezon F1.jakie typy na nowego mistrza F1 ????

Ktokolwiek aby nie Vettel:facepalm:

Mam już dość tej dominacji jednego teamu.

Mam nadzieję, że auta będą przynajmniej początkowo jeździły w miarę równo i w końcu pościgają się kierowcy a nie Newey i reszta.

ja trzymam kciuki za Alonso :wink: mój faworyt ,a Vettel jest dobrym kierowcą i ma duże szanse i nie zapominajmy o Hamiltonie :naughty:

Opublikowano

Ja jestem ciekawy postawy Massy w Williamsie:naughty:

Opublikowano
dobry kierowca robi jedno dobre kółko na kwalifikacjach, potem startuje z przodu i wykorzystując potencjał auta-jedzie swój wyścig:wink:

ale Vettel takowe posiada...:whistling:

... i tak go nie lubię i nie polubię nawet jakby zdobył 10 mistrzostw. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

21 lat temu odszedł wspaniały kierowca i człowiek

Opublikowano

Oglądałem kiedyś film o nim. Wielka postać polskich sportów motorowych.

Opublikowano

20 krotny Mistrz Polski !! - prawdziwy Mistrz !

Opublikowano
Ja jestem ciekawy postawy Massy w Williamsie:naughty:

ja rowniez :wink:

photo.php?fbid=10200814925329158&set=p.10200814925329158&type=11920377_10200814925329158_1063437481_n.jpg

1901202_4057905223900_1464123190_n.jpg

Opublikowano

haha :polew::polew:

Opublikowano

Bahrain testy :wink:

[TABLE]

1

Lewis Hamilton

#44

Mercedes

1:34.263

67 laps

2

Jenson Button

#22

McLaren

1:34.976

103 laps

3

Felipe Massa

#19

Williams

1:37.066

60 laps

4

Esteban Gutierrez

#21

Sauber

1:37.180

96 laps

5

Sergio Perez

#11

Force India

1:37.367

57 laps

6

Kimi Raikkonen

#7

Ferrari

1:37.476

44 laps

7

Daniil Kvyat

#26

Toro Rosso

1:38.974

57 laps

8

Pastor Maldonado

#13

Lotus

1:39.642

26 laps

9

Daniel Ricciardo

#3

Red Bull

1:40.781

28 laps

10

Marcus Ericsson

#9

Caterham

1:42.130

98 laps

[/TABLE]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

F1

http://sokolimokiem.tv/wp-content/uploads/2014/03/2014-FIA-FORMULA-ONE-WORLD-CHAMPIONSHIP1.pdf

---------- Post dopisany 06-03-2014 at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 10:19 ----------

List of Formula One broadcasters - Wikipedia, the free encyclopedia

Opublikowano

czyli jednak chłopaki się żegnali po ostatnim GP...

Opublikowano

Czyli co? Nie będzie żadnej transmisji w Polsce?

Opublikowano

nie no bez jaj :facepalm: niechce mi sie w to wierzyc:kwasny:

Opublikowano

kurcze, trzeba będzie zacząć angielską tv oglądać...:wink:

Opublikowano

albo RTL niemiecki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.