Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świetny wyścig!

HAM wygrał:decayed:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No było dzisiaj widowisko. Widać że Kimi jakoś w Ferrari nie może się odnaleźć. Lubiłem jego jazdę w Lotusie, ale to co prezentuje aktualnie w Ferrari nie zachwyca. Zresztą to samo tyczy się Vetella. Vetell póki miał konkurencyjny bolid i mógł jechać swoje nie oglądając się na innych to kręcił wyniki. Ale kiedy musi walczyć to wychodzą braki w umiejętnościach.

Opublikowano

VET moim zdaniem nie jest wcale taki dobry (choć tytuły mistrzowskie temu zaprzeczają):kwasny:

po prostu bolid red bulla nie dość, że był o kilka klas lepszy do konkurencji to jeszcze bardzo pasował stylowi jazdy VET

teraz wyraźnie przeszkadza mu brak "dmuchanego dyfuzora"

wodowisko dzisiaj faktycznie było przednie:naughty:

Opublikowano

Bottas i Alonso najlepsi dzisiaj:good:Szkoda Massy i Raikonena bo też nieźle przeciskaliby się do przodu:wink: murzynka nie lubie. Wygrał bo mercedesy są sporo szybsze od reszty a Rosberga bolid padł i to tyle. Tak to by go gonił i gonił.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Hamiltona również nie lubię, bo to spory arogant, bardzo pretensjonalny. Ale kierowcą jest niezłym, potrafi walczyć.

Opublikowano

A mnie dzisiaj Vettel pozytywnie zaskoczył tym ze nie dał sie Alonso, tylko tym lamentem obaj wszystko zepsuli.

To ze Alonso nie lubi przegrywać i wtedy z niego wychodzi świnia - to wiemy, ale ze vettel nawet wtedy nie popuscil- mimo ze chodziło tylko o 5 pozycje- tym mnie zaskoczył....

Bedą z niego jeszcze ludzie :)))

A Kimi i Massa? No cóż - it's racing.

Hamilton- wole jego na podeście od tego pedalskiego Rosberga. Szczęście tez jest potrzebne zeby wygrywać.

Jak to ktoś powiedział: nie wystarczy byc dobrym- trzeba wygrać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

F1 w TV (GP Niemiec)

[TABLE=class: tab_tv]

[TH=colspan: 3]Piątek 18.07.2014[/TH]

[TD=class: godz]10:00

[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport [/TD]

[TD=class: godz]14:00

[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport [/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 19.07.2014[/TH]

[TD=class: godz]11:00

[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport [/TD]

[TD=class: godz]14:00

[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan] Polsat Sport [/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 20.07.2014[/TH]

[TD=class: godz]14:00

[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan] Polsat Spor[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

Znów nie oglądnę :kwasny:

Opublikowano

ale HAM urwał:shock3:

Opublikowano

Jou, jutro startuje za to z 16 pozycji...

Opublikowano

zobaczymy, czy da radę wspiąć się do 1-szej "trójki":whistling:

Opublikowano

Pierwsza 5ka realna :)

Opublikowano

Jednym słowem wyścig zapowiada się ciekawie, bo HAM na pewno będzie się przebijał.

Opublikowano

Ponoć wyścig był konkret dobry i Hamilton z 20 na 3 miejsce zajechał:shock3:

A ja w robocie:facepalm:

Będzie trzeba oglądnąć powtórkę..

Opublikowano

Świetny wyścig:shock3:

RIC za***iście jechał:shock3:

Opublikowano

Nie no, chyba najlepszy wyścig w sezonie.

Opublikowano

No i Bottas pokazał co potrafi:good:

Massa mysle ze powinien się zastanowić nad dalszymi startami:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Massa mysle ze powinien się zastanowić nad dalszymi startami:kwasny:

dlaczego?- przecież to nie była jego wina

Opublikowano

Massa mysle ze powinien się zastanowić nad dalszymi startami:kwasny:

dlaczego?- przecież to nie była jego wina

Niby nie, ale chłopak ma ewidentnie pecha w ostatnim czasie. Za dużo ciosów przyjmuje.

Wyścig konkret.

Opublikowano

Kubica też miał w reno :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.