Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masie chyba brak trochę refleksu i opanowania.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przypadek:wink:

Opublikowano

Massa mysle ze powinien się zastanowić nad dalszymi startami:kwasny:

dlaczego?- przecież to nie była jego wina

Bo jest pechowy i tyle.

Tyle sytuacji juz w karierze pechowych a on jeszcze nie zrozumiał ze nigdy nic konkretnego nie osiągnie bo jest pechowy...

10-sekundowy mistrz swiata...

Opublikowano

Massa mysle ze powinien się zastanowić nad dalszymi startami:kwasny:

dlaczego?- przecież to nie była jego wina

Nie idzie mu a mówienie że to nie była jego wina nic nie zmienia. Frustruje się strasznie jak mu kazali oddać pozycję na rzecz Bottasa. A jak widać Bottas ma szansę być bardzo wysoko w tym sezonie. Ja czekam na ta pierwsza kobieta w f1 właśnie zamiast Massy:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wiliams dysponuje w tym sezonie dość dobrym bolidem. Szkoda że tyle punktów że te "pechy" Masy im uciekło.

Opublikowano

nie każdy może być Mistrzem Świata- większość z całej stawki- nim nie będzie:wink4:

kierowca jest tylko częścią teamu, a zadaniem jego jest zdobywanie doświadczenia i pozycji dla zespołu a nie punktów dla siebie- zapewne wszystkie "przygody" Massy i innych kierowców będą dokładnie analizowane i jeśli jest wina bolidu- będzie to poprawiane, jeśli kierowcy- koniec kontraktu i szukanie pracy...cztery lata z rzędu Vettel wygrywał- teraz mu nie idzie, bo i bolid jest taki sobie, doświadczenia zaspołu i umiejętności Vettela- pomogły Ricardo- całkiem prawdopodobne, że przyszedł czas na nowego Mistrza- nic nie trwa wiecznie, jeśli w tym sezonie wygra Rossberg, będzie to kumulacją wielu czynników, a nie tylko i wyłącznie talentem kierowcy, bo talent mają wszyscy, dlatego są kierowcami F1

Opublikowano

A ja zawsze uważałem że Vettel nie potrafi walczyć. Co innego potrafić kręcić super kółka dobrym bolidem kiedy jedzie się na czele stawki, a co innego kiedy nie ma się już przewagi i trzeba wykazać się umiejętnościami w bezpośredniej walce z przeciwnikami. Ricardo jeździł słabszym bolidem, obył się trochę w bezpośredniej walce i teraz to widać.

Opublikowano

Vettel według mnie potrafi dobrze realizowac strategię zespołu. Niestety teraz ta strategia mogą się podetrzec przy takiej różnicy osiagow bolidów mercedesa i innych z silnikami mercedesa. Podobalo mi się jak RIC walczył z Alonso. Bez kompleksów przed mistrzem robil wszystko ma co pozwolił mu bolid. Tymczasem na silverztone Vettel tylko płakał ze Alonso przekracza linie co sam też robil. Taki to mistrz

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Alonso nie byl lepszy

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

nie każdy może być Mistrzem Świata- większość z całej stawki- nim nie będzie:wink4:

kierowca jest tylko częścią teamu, a zadaniem jego jest zdobywanie doświadczenia i pozycji dla zespołu a nie punktów dla siebie- zapewne wszystkie "przygody" Massy i innych kierowców będą dokładnie analizowane i jeśli jest wina bolidu- będzie to poprawiane, jeśli kierowcy- koniec kontraktu i szukanie pracy...cztery lata z rzędu Vettel wygrywał- teraz mu nie idzie, bo i bolid jest taki sobie, doświadczenia zaspołu i umiejętności Vettela- pomogły Ricardo- całkiem prawdopodobne, że przyszedł czas na nowego Mistrza- nic nie trwa wiecznie, jeśli w tym sezonie wygra Rossberg, będzie to kumulacją wielu czynników, a nie tylko i wyłącznie talentem kierowcy, bo talent mają wszyscy, dlatego są kierowcami F1

Eeee... Tam....-

Mamy 4 mistrzów w stawce- aż tak złe nie ma z tymi szansami na mistrza...

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

Massa mysle ze powinien się zastanowić nad dalszymi startami:kwasny:

dlaczego?- przecież to nie była jego wina

Nie idzie mu a mówienie że to nie była jego wina nic nie zmienia. Frustruje się strasznie jak mu kazali oddać pozycję na rzecz Bottasa. A jak widać Bottas ma szansę być bardzo wysoko w tym sezonie. Ja czekam na ta pierwsza kobieta w f1 właśnie zamiast Massy:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nigdy nie zaakceptuje kobiety w tym sporcie. Dla mnie to dowód ze w tym sporcie nie trzeba juz jaj...

Opublikowano

Jaja są z dźwiękiem silników i oszczędzaniem paliwa:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Jaja są z dźwiękiem silników i oszczędzaniem paliwa:facepalm:

to nie jest opcja oszczędzania, tylko wszyscy mają tyle samo i jest to uregulowane przepisem w tym sezonie, aby były równe szanse dla każdego, dlatego niektóre silniki zżerają mniej i jadą szybciej a inne nie :wink4:

Opublikowano

Ciekawe kwalifikacje:kox: Na miejscu Raikonena bym udusił strategow zespołu:kwasny: Jutro będzie znowu ciekawy wyscig:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Oj będzie. Hamilton znów będzie gonił. Oby tylko bolid dobrze się spisywał.

Opublikowano

no ciekawa jak tam HAM pojedzie jutro??:naughty:

Opublikowano

no no, końcówka niezła

Opublikowano

Koniu Wygral !!!! :decayed:

Opublikowano

ależ za***isty wyścig!!!!

HAM pokazał temu spedalonemu ROS jak się jeździ:grin:

Opublikowano

Nieważne kto wygrał , ważne ze vetelowi w końcu ktoś pokazuje jak sie jeździ :decayed:

Opublikowano

Wyscig za***isty:kox: Alonso dał rade nie dając się mercedesom. Ricciardo szacun:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Właśnie obejrzałem. Specjalnie nie czytałem żadnego info o wyścigu. Wyścig boski. Potwierdza się to co mówiłem. Vettel nie potrafi walczyć, potrafił jechać tylko swoje kiedy miał niezłą przewagę bolidu, a Ricardo pokazuje teraz jak się powinno walczyć na torze. Hamiltona nie lubię ale Rosberg zachowuje się jak typowy Niemiec. Kiedy może to powołuje się na prawo i zasady, ale jak tylko mu to pasuje to wbija nóż w plecy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.