Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
..jesli podjal taka decyzje,to widocznie wiedzial,ze jest to odpowiedni moment

czemu twierdzisz ze kubica jest nieomylny? nie myli sie ten kto nie pracuje.

...bo atakujac vetela,mial takze szanse na najwyzsze miejsce na podium,jesiby ten numer z vetelem przeszedl-kto wie... :naughty::wink4:
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sam jest sobie winien, mógł nie szaleć bez spojlera :confused4:

Opublikowano

2.5 sec to dużo, aczkolwiek Button jechał na mocno już zużytych miękkich slickach i Robert miał dużo lepsze czasy.

Można było wygrać.

nie udało się. Tylko prawdziwi fighterzy zostają Mistrzami.

Opublikowano

sam jest sobie winien, mógł nie szaleć bez spojlera :confused4:

:polew: :polew: :polew: no niby racja... tylko musiałby chyba 100ką jechać

może i miał szanse na zwycięstwo ale pamietajmy że że Australia to nie wszystko... i te 6 punktów zaboli...

trzeba czasem myśleć...

Opublikowano

sam jest sobie winien, mógł nie szaleć bez spojlera :confused4:

Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma.
Opublikowano

sam jest sobie winien, mógł nie szaleć bez spojlera :confused4:

Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma.

od tego ma łoki toki :polew: :polew:

Opublikowano

sam jest sobie winien, mógł nie szaleć bez spojlera :confused4:

Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma.

od tego ma łoki toki :polew: :polew:

kur...a przecież widział że się zderzył [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:13_________________________________________________mógł dojechać i finito...

Opublikowano

sam jest sobie winien, mógł nie szaleć bez spojlera :confused4:

Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma.

od tego ma łoki toki :polew: :polew:

kur...a przecież widział że się zderzył [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:13_________________________________________________mógł dojechać i finito...

Dojechać to mógł Heidfeld. Robert mógł wygrać, a to calkiem inna sytuacja.
Opublikowano

sam jest sobie winien, mógł nie szaleć bez spojlera :confused4:

Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma.

od tego ma łoki toki :polew: :polew:

kur...a przecież widział że się zderzył [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:13_________________________________________________mógł dojechać i finito...

niby tak,ale na jakiej pozycji???[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:15_________________________________________________Swoją drogą to czemu Robert nie ma doładowania mocy a dupowaty Heidfeld ma :mysli:

Opublikowano

sam jest sobie winien, mógł nie szaleć bez spojlera :confused4:

Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma.

od tego ma łoki toki :polew: :polew:

kur...a przecież widział że się zderzył [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:13_________________________________________________mógł dojechać i finito...

niby tak,ale na jakiej pozycji???[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:15_________________________________________________Swoją drogą to czemu Robert nie ma doładowania mocy a dupowaty Heidfeld ma :mysli:

heh... no widać że mało śledzisz temat...

Opublikowano

Myślę, że są dobre prognozy na ten sezon. Szkoda, że Australia skończyła się tak a nie inaczej.

Gdyby Robert nie zaatakował to 3 miejsce by było. Miał jednak realne szanse na 1 i zaryzykował. Jego błędu tu nie było

Pechozol i tyle :angry:

Opublikowano
Swoją drogą to czemu Robert nie ma doładowania mocy a dupowaty Heidfeld ma

kubica jest zly na KERS i na siebie ze jest taki wysoki. wzrost kubicy + waga KERSu = pozycja w drugiej 10tce

Opublikowano

mimo wszystko zapowiadają się ciekawe wyścigi...

Opublikowano
Swoją drogą to czemu Robert nie ma doładowania mocy a dupowaty Heidfeld ma

kubica jest zly na KERS i na siebie ze jest taki wysoki. wzrost kubicy + waga KERSu = pozycja w drugiej 10tce

dzięki :wink4:

Opublikowano

Niestety. Robert jest na dzień dzisiejszy bodajże najcięższym kierowcą w całej stawce. Sam KERS waży około 30 kg, a w F1 to ogromna różnica.

Opublikowano

mimo wszystko zapowiadają się ciekawe wyścigi...

to racja :good:

Opublikowano

Oj bardzo Ciekawie.

Czekam na Roberta z nowym dyfuzorem :kox:

Opublikowano

Niestety. Robert jest na dzień dzisiejszy bodajże najcięższym kierowcą w całej stawce. Sam KERS waży około 30 kg, a w F1 to ogromna różnica.

A wygląda na drobnego chłopaczka :mysli:

Jak na ten dyskomfort to i tak wymiata :wink4:

Opublikowano

Niestety. Robert jest na dzień dzisiejszy bodajże najcięższym kierowcą w całej stawce. Sam KERS waży około 30 kg, a w F1 to ogromna różnica.

A wygląda na drobnego chłopaczka :mysli:

Jak na ten dyskomfort to i tak wymiata :wink4:

Niby tak. Jednak przy wzroście ponad 180 cm nie można ważyć 50 kg :P
Opublikowano

Jeżeli dobrze zauważyliście to Robert w momencie wyprzedzania miał wiele szybszą prędkość, więc naturalnie że musiał wyprzedzić, niestety vettela troche zniosło i bum. Dla mnie zrobił niesamowita prace. Niestety miał pecha tak jak zawsze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.