Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

błąd organizatorów i tyle-a było tak ciekawie,w pitstopach się kotłowało.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie. Trza było zrobić start wcześniej.

Opublikowano

błąd organizatorów i tyle-a było tak ciekawie,w pitstopach się kotłowało.

Ciekawie,to wątpię przecież w pewnym momencie toru nic nie było widać

A Ferrari nie popisało się strategią :wink4:

Opublikowano

a jednak coś się kroi ... :mysli:

Opublikowano

nie jest powiedziane,ze zaraz nie wznowia wyscigu..

Opublikowano

ale chyba 2 godziny minie zanim da się skończyć, więc raczej kontynuacji nie będzie[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:23_________________________________________________jeszcze 5 minut i chyba szans na wznowienie nie będzie

Opublikowano

Panowie, cierpliwi zostaną nagrodzeni - będzie wznowienie.

Wyścig może trwać 2 godziny jazdy po torze - przerwa się nie liczy :cool1:

Brawa dla BMW za strategię - tylko 1 postój :gwizdanie:

Opublikowano

błąd organizatorów i tyle-a było tak ciekawie,w pitstopach się kotłowało.

Ciekawie,to wątpię przecież w pewnym momencie toru nic nie było widać

A Ferrari nie popisało się strategią :wink4:

ciekawie za sprawą strategii...

zobaczymy zaraz co postanowią :mysli:

Opublikowano

a więc chyba gramy dalej jak widać

Opublikowano

Wybacz Brynia - Panowie i Panie...

Opublikowano

chlopaki a jak to obejrzec w necie bedac za granicami polski bo zaraz wyjde z siebie pomocy!!!!!!

Opublikowano

Do doopy to BMW

W zeszłym sezonie skrzynie, teraz zaczynaja silniki.

Tym sposobem za 10 lat jeden sezon będzie bezawaryjny i znowu sie koło zamknie :polew:

Szkoda, a miała być piękna niedziela

Opublikowano

jadą tylko do 13 więc i tak nie skończą okrążeń nawet jakby ruszyli a pewnie resztę wyścigu jeśli ruszą przejadą za SC

Opublikowano

Żenada, Żenada, Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak można tak długo czekać?

Sędziowie liczą, że po wznowieni kierowcy ukończą wyścig za Safety Car'em.

W takim razie po co to wznawiać?

Klasyfikacja się nie zmieni :thumbdown:

Opublikowano

Kimi już loda je :polew:

Opublikowano

Raikonen lody wpier.... a Ci jeszcze na coś czekają...

Opublikowano

A co mu za różnica. Czy będzie 14, czy niesklasyfikowany, to punktów nie będzie.

W takim razie lepiej trochę oszczędzić bolid.

Opublikowano

Tak sie powinno zakończyć.

Przynajmniej Robert będzie miał mniejszą stratę punktową.

Sędziowie (albo inni wielcy) liczą na przejechanie 75% wyścigu

PS

Po kościach mi biegało od rana, że Heidfeldowi się fuksnie

Opublikowano

oby nie przejechali tych 75%...[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:48_________________________________________________jednak startują...

Opublikowano

Tak , czy siak nie oddalą sie więcej, bo 75% trasy juz nie są w stanie pokonać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.