Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PIT LANE :mysli:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PIT LANE :mysli:

nie ma nic do stracenia, może jazda cysterną będzie lepsza :guma:

Opublikowano

to Robercik zamieszał w stawce latać mu się znów zachciało :decayed:

Opublikowano

to Robercik zamieszał w stawce latać mu się znów zachciało :decayed:

dał d*py na całej linii... nazywajmy sprawę po imieniu...

po tym jak Nakajima wjechał naszemu w tyłek wszyscy się go bali... teraz ten zrobił to samo i cisza...

Opublikowano

Massa znowu bez punktów :decayed:

Opublikowano

Tyle, że Nakajima miał dobrą widoczność, a w dzisiejszych warunkach nie trudno o taką sytuację.

Opublikowano

Tyle, że Nakajima miał dobrą widoczność, a w dzisiejszych warunkach nie trudno o taką sytuację.

Dokładnie, nie ma co porównywać sytuacji, tym bardziej, że Trulli miał kiepskie tempo :evil:

Opublikowano

Dobra już go tak nie brońcie widziałeś na ripleju z jaką prędkością wjechał w TOYOTĘ. Zresztą zobaczymy co sędziowie po wyścigu powiedzą

Opublikowano

Dobra już go tak nie brońcie widziałeś na ripleju z jaką prędkością wjechał w TOYOTĘ. Zresztą zobaczymy co sędziowie po wyścigu powiedzą

Chłopie ! Tak pada, że ja telewizora nie widzę a Ty chciałeś, żeby Robert zakręt zobaczył ? :polew:

Opublikowano

Dobra już go tak nie brońcie widziałeś na ripleju z jaką prędkością wjechał w TOYOTĘ. Zresztą zobaczymy co sędziowie po wyścigu powiedzą

Tu nie chodzi o bronienie Roberta, tylko o rozróżnienie pewnych sytuacji. Również uważam, że to wina Roberta. Zagapił sie , niedostatecznie uważał, lub coś innego jeszcze.

A sędziowie nie sądzę, żeby coś zrobili. Zazwyczaj przy takiej pogodzie uznaje się takie zdarzenia za wypadek przy pracy.

Opublikowano

Męczący ten wyścig dzisiaj :confused4:

Dokładnie. Kilka ciekawych momentów i to wszystko.

Robert też jakiś rozkojarzony dzisiaj :(

Opublikowano

Brawa dla Vettel'a :good:

nie zapominajmy, że w tym sezonie BMW walczy o tytuł mistrza :embarrassed:

Opublikowano

Tak. Vettel to normalnie Rain Man :)

Brawo :oklaski:

Opublikowano

Szacunek dla Vettela, a przede wszystkim dla Red Bulla - można jednak zrobić dobry bolid, nie masakrując poprzedniego sezonu.

Robert, hmmm - zobaczmy co powie po wyścigu.

Dla nas to wyglądało jakby się zagapił, ale przyczyn może być duuuużo więcej.

Opublikowano

nie zapominajmy, że w tym sezonie BMW walczy o tytuł mistrza :embarrassed:

:sarcastic:

Opublikowano

nie zapominajmy, że w tym sezonie BMW walczy o tytuł mistrza :embarrassed:

:sarcastic:

:sarcastic:

ja się powtórzę bo to :kox:

tak lało, ze dziwie się, ze Massa wogole wziął udział w wyscigu :sarcastic:,

a bmw co? wielcy prekursorzy kers'a a bolidu nie umieją z nim zbudować. Do końca sezonu zostało jeszcze ok. 17 wyścigów, to tymi punktami to się jeszcze wiele zespołów podzieli...

Opublikowano

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, także skupmy się teraz na wyścigu w Bahrajnie, a to już za tydzień :)

Miejmy tylko nadzieje, że BMW będzie tym razem szybsze od Force India :hi:

Wywiad z Robertem: http://f1.sport.pl/Artykul.82+M58d4bdd215e.0.html

...a za brak komunikatu o powolnym Trulli'm to panie Theissen :baseball:

Opublikowano

wygląda na to że mechanicy znowu zawalili sprawę (z mocowaniem spojlera) :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dlatego tak słabo bo Robert maił chińską podróbkę BMW :naughty:

Opublikowano

Było widać że BMW nie przygotowało dobrze bolidów. Heidfeld lekko wchodziłl w zakręt a i tak go wyniosło. RObert kilka razy odwiedzał pobocze a to do niego nie podobne.

Za to ReedBull dał ognia i to nieźle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.