Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W F1 za kierownicą siadają najlepsi z najlepszych i różnica między nimi jest minimalna

Z tym bywa różnie - patrz Piquet, Bourdais czy mój ulubieniec Nakajima :polew:

Często więcej zależy od poparcia jakie ma dany kierowca wśród szarych eminencji i kasy którą z sobą wnosi do zespołu - dopiero jak jego sponsorzy przytargają wór siana to kierowca może jeździć. Mowa oczywiście o nowicjuszach w F1.

Cóż - wartość Roberta nieco spada. Kredyt wobec BMW spłacił z nawiązką w ubiegłym sezonie, a tylko "dzięki" BMW nie stanął na podium na koniec sezonu.

Teraz mam wrażenie że traci tam czas - to jeden z niewielu zespołów który nie wprowadza żadnych istotnych zmian :thumbdown:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z tym bywa różnie - patrz Piquet, Bourdais czy mój ulubieniec Nakajima :polew:

Od każdej reguły są wyjątki

Cóż - wartość Roberta nieco spada. Kredyt wobec BMW spłacił z nawiązką w ubiegłym sezonie, a tylko "dzięki" BMW nie stanął na podium na koniec sezonu.

Teraz mam wrażenie że traci tam czas - to jeden z niewielu zespołów który nie wprowadza żadnych istotnych zmian :thumbdown:

Wartość owszem ale nie umiejętności.

Co do pozostałej części Twojej wypowiedzi to nawet nie ośmielę się dyskutować. Z faktami się nie dyskutuje :)

Opublikowano

cienko go widze chyba juz do konca sezonu...

no to co? forza ferrari robert...

Opublikowano

cienko go widze chyba juz do konca sezonu...

no to co? forza ferrari robert...

No zobaczymy jak to będzie...

P.S. Duzo zdrowia życzę dla Felipe...

Opublikowano
  • Autor

0500e9228ab7e024.jpg

dużo szczęścia miał

Opublikowano

I nagle rozgorzała dyskusja o bezpieczeństwie... :mysli: Więc nie tylko u nas jest tak, że jak się coś stanie to dopiero wtedy szukają innych, doskonalszych rozwiązań.

Opublikowano

ale jakich rozwiazan? czysty przypadek. przeciez nie obuduja glowy szyba. takie ryzyko jest wkalkulowane i nic z tym sie nie zrobi...

Opublikowano

ale jakich rozwiazan? czysty przypadek. przeciez nie obuduja glowy szyba. takie ryzyko jest wkalkulowane i nic z tym sie nie zrobi...

Nie wiem o jakich rozwiązaniach myślą się tym nie zajmuję ale podejrzewam, że coś w tym kierunku zrobią...

A jeśli chodzi o dyskusje to są te o których wiemy i o których nie wiemy...

http://www.sport.pl/F1/1,96297,6860331,Wypadek_Felipe_Massy__Ruszyla_dyskusja_o_bezpieczenstwie.html

Pozdrawiam...

Opublikowano

no to co? forza ferrari robert...

A może Fernando? :mysli::

http://www.sport.pl/sport/1,65025,6861109,F1__Renault_wykluczone_z_GP_Europy.html

Cytat:

"Co ciekawe kara dotyczy ekipy, a nie zawodnika, więc Alonso mógłby wystartować w wyścigu w barwach innego zespołu. Kierowca od dawna łączony był z Ferrari, które szuka teraz czasowego zastępstwa dla rannego w wypadku Felipe Massy. O transferze mówiło się jednak w kontekście zastąpienia Kimiego Raikkonena".

A Robert ? Jest uwiązany kontraktem, zresztą Ferrari też musiałoby chcieć... :gwizdanie:

No i sam Robert.

Wg mnie ten mariaż nie jest realny.

Opublikowano

"W poniedziałek lekarze z budapesztańskiego szpitale AEK ujawnili, że w wypadku do jakiego doszło podczas sobotnich kwalifikacji przed GP Węgier Felipe Massa doznał uraz lewego oka. Według lekarzy jest zbyt wcześnie by mówić, czy Brazylijczyk będzie jeszcze mógł się ścigać.

Massa podczas kwalifikacji został uderzony sprężyną, która od zawieszenia bolidu Rubensa Barrichello. Węgierskie media cytują w poniedziałek profesora Roberta Veresa, który przyznał, że uraz oka może zakończyć karierę Felipe Massy jako kierowcy wyścigowego.

- Felipe ma uszkodzone oko. Nie potrafimy jeszcze powiedzieć, czy będzie mógł się jeszcze ścigać - przyznał Veres.

Lekarze potwierdzili także, że operacja jakiej został poddany Massa po wypadku najprawdopodobniej uratowała mu życie."

źródło http://f1.wp.pl/kat,101074,title,Massa-bedzie-musial-zakonczyc-kariere,wid,11350108,wiadomosc.html

Tak więc wygląda na to że ślepy los rozwiązał problemy Ferrari z którym z kierowców rozwiązać kontrakt i zapewne już niedługo zobaczymy Alonso w czerwonych barwach, a wszystkie koszta takich konszachtów pokryje bank Santander

Opublikowano

Renault raczej nie pozbędzie się Alonso ponieważ kto będzie im rozwijał bolid a do poprawy jeszcze im trochę zostało, tym bardziej, że raczej na 100% Piquet wyleci z zespołu, po za tym dobrze płacą Alonso :mysli:

Opublikowano

Do konca sezonu masse zastapi Marc Gene. to raczej pewne w 90%. potem sie obaczy...

Opublikowano

podobno Schumi ma jezdzic do konca sezonu...

to by bylo cos! :good:

Opublikowano

no fajnie by bylo jakby schumi wskoczyl za masse ale ja obstawiam ze ktorys z kierowcow testowych wystartuje w nastepnym wyscigu

Opublikowano

podobno Schumi ma jezdzic do konca sezonu...

to by bylo cos! :good:

był by madafaka kox :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

podobno Schumi ma jezdzic do konca sezonu...

to by bylo cos! :good:

był by madafaka kox :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

podobno Schumi ma jezdzic do konca sezonu...

to by bylo cos! :good:

Niestety już zdementowano ploty na ten temat. Schumi powiedział "pie$%&le nie jade"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.