Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zeby tak vettelowi sie cos zjabalo w pit-stopie

skus baba na dziada![br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:08_________________________________________________jeszcze fizi objedzie kimiego[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:09_________________________________________________kurw...

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano

jeszcze heidfeld se przypomnial jak sie jezdzi...

Opublikowano

I pudło poszło się jebać :wallbash:

Jeszcze brakuje, żeby Heidfeld łyknął Robsona :no:

Opublikowano

jakby fizi strzelil sie z kimi to robert wskoczy na pudlo :wink4:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:15_________________________________________________cienko z heidfeldem...[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:20_________________________________________________vettel zabral sie do roboty[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:23_________________________________________________rubens sie fajczy

zeby tylko olej sie nie rozlal[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:24_________________________________________________no panowie

szacunek dla fisichelli

brawo robert :good:

Opublikowano

No proszę! Najlepszy występ Roberta w tym sezonie! :good: Co prawda jest mały niedosyt bo pudło było blisko ale mimo wszystko dobry wynik. Dobry wynik całego teamu Roberta bo 4 i 5 miejsce. :)

Opublikowano

no i wyszło niezle...

Opublikowano

Nie ma co płakać.

Naprawdę dobry występ całego teamu.

Szczególne gratulacje dla mechaników, że nie udało im sie niczego spieprzyć :decayed:

Opublikowano

jest cos magicznego w radosci zwyciezcow na podium no nie? (nie dotyczy raikkonena :wink4:)

Opublikowano

Nie ma co płakać.

Naprawdę dobry występ całego teamu.

Szczególne gratulacje dla mechaników, że nie udało im sie niczego spieprzyć :decayed:

No tutaj ukłon w ich stronę... :gwizdanie:

Opublikowano

Fajny wyscig, nareszcie cos sie dzialo, gratki dla wszystkich

:good:

Opublikowano

Ten sezon jest naprawdę zdumiewający. Kto by miesiąc temu obstawiał pudło dla Force India???

A co będzie na Monzy? Oj, gorąco, będzie się działo :kox::naughty:

No i Ferrari chyba w końcu zrezygnuje z Badoery :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 21:46_________________________________________________

http://www.sport.pl/F1/1,96297,6980724,Kubica_odpuscil_Vettelowi__Musialem_oszczedzac_silnik.html[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 22:14_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Luca,Badoer,nie,zaluje,powrotu,do,F1,34885.html

Hm, optymista...

Opublikowano
:good: teraz tylko modlić się Panowie, żeby wczorajszy wyścig nie był jednostkowym przypadkiem ...
Opublikowano
  • Autor

to była walka

Opublikowano

to była walka

bo było czym walczyć :naughty:
Opublikowano

Junior zaczyna się mścić :evil:

ale żeby do tego już doszło, że trzeba rozbijać własne bolidy i ryzykować uszczerbek na zdrowi kierowcy to już Flavio przegiął :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

to była walka

a mogło być i w tym sezonie tak pięknie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.