Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trudno

i jest wlochem

i tylko dlatego go wybrali, już od dawna włoscy kibice domagali się swojego rodaka w ferrari

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nieprawda.

Non stop tu o tym gadali. Wszyscy włoscy specjaliści stawiali na Kubicę.

Poszło o to, że Force India dało Fisichelli wolną rękę, a BMW już takie szczodre nie było ;)

Opublikowano

to ze stawiali to wiesz :wink4:

na poczatku sezonu planetF1.com typowalo Roberta na mistrza i co?

tu sie wszystko zmienia jak w ruletce, puszczaja do prasy i mediow "przecieki", zeby podgrzac atmosfere, a w zacisznych gabinetach i tak wszystko na spokojnie sobie ustalaja

Opublikowano

Ale ja nie mówię, że nie załatwili tego na spokojnie.

Ale jakbyś miał do wyboru Kubicę lub Fisichellę, to kogo byś wybrał?

Może chodzić też o to, że Robert znając swoją wartość postawił warunki, których Ferrari nie chciało, lub nie mogło spełnić :decayed:

Opublikowano
Ale jakbyś miał do wyboru Kubicę lub Fisichellę, to kogo byś wybrał?

Fisichelle albo Trullego

Opublikowano
Ale jakbyś miał do wyboru Kubicę lub Fisichellę, to kogo byś wybrał?

Fisichelle albo Trullego

Kilka lat temu może i przyznałbym Ci rację :P
Opublikowano

ja wybralbym roberta z jednego prostego wzgledu

jako debiutant w srednim bolidzie pokazal, ze stac go na bardzo duzo

Opublikowano
  • Autor

Fisichella w Ferrari :gwizdanie:

to by było na tyle :gwizdanie:

to tylko koniec sezonu :naughty:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 08:16_________________________________________________

Ale ja nie mówię, że nie załatwili tego na spokojnie.

Ale jakbyś miał do wyboru Kubicę lub Fisichellę, to kogo byś wybrał?

Może chodzić też o to, że Robert znając swoją wartość postawił warunki, których Ferrari nie chciało, lub nie mogło spełnić :decayed:

Coś w tym jest [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 08:16_________________________________________________http://www.sport.pl/F1/1,96297,6999637,F1__Giancarlo_Fisichella_tylko_rezerwowym_w_2010_roku.html

Opublikowano

W tydzień?

Pomyśl trochę :doh1:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:31_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Loeb,i,F1,Red,Bull,Racing,oficjalnie,rozmawiali,35187.html

http://www.rajdy.v10.pl/Loeb,negocjuje,z,USF1,34721.html

Opublikowano
  • Autor
http://www.justin.tv/tomsports/popout[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 10:24_________________________________________________http://www.justin.tv/lukaszeewski27/old
Opublikowano

No co jest, nikt nie oglądał?

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5b6f4d1c1f3.0.html[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 23:24_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Wagi,bolidow,przed,GP,Wloch,35319.html[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 23:42_________________________________________________http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5db34adacc7.0.html

Kto chodzi do kościoła niech się pomodli. Wtedy będzie ciekawie... :kox:

Opublikowano

Zastanawia mnie jedno. Jak mają taką samą wagę bolidów i ilość zatankowanego paliwa. To jak do cholery chcą im tankować samochody? Jednocześnie? Czy czekają na to żeby znowu któryś uderzył w coś żeby zjechał wcześniej?

Opublikowano

moga miec rozna wage bolidow "na sucho" bez paliwa i kierowcy, np. Nick ma 606kg a Robert 608kg etc......

Opublikowano

Tylko pierwsza dziesiątka jest ważona - pozostali deklarują wagę bolidów, pozatym Robert to drągal wobec ni©kłego Heidfelda :decayed:

A więc zjedzie wcześniej.

Oglądał ktoś GP2? Padało?

Opublikowano

No i dziękujemy, zamykamy, ostatni gasi światło

Opublikowano

No i dziękujemy, zamykamy, ostatni gasi światło

Nic dodać nic ująć :decayed:

Opublikowano

Brawo HAM ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.