Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Andy Ty krzywy ryju.

Mam prawo mowic to co chce :decayed: :decayed:

Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może byc w tych silniczkach potencjał :kox:

chociarz przeraża mnie troche jak pomysle ze kazdy cylinder będzie miał tylko 266ml :shocked: A w tej Hondzie co pokazałes jak na koniec pokazany jest silnik to tym bardziej ciężko sobie wyobrazic żeby 2 takie wielkie turbiny napełniały takie maleństwa. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vetel dobry bo pęknę nie sztuką jest być dobrym w dobrym samochodzie np Scumacher co widać teraz :polew:, dobrym kierowcą był np. Senna kiedy zdobywał tytuł w słabszych bolidach, cała reszta jak np Villeneuve czy wspomniany Vetel to beztalęcia i tyle, ale co np kolega Artur może o tym wiedzieć jak w tych latach nie wiedział co to F1 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andy_sky, zapędzasz się nieco w tych teoriach, ponadto ilość lat śledzenia f1 nie jest adekwatne z wiedzą posiadaną na jej temat, to troche jak poczucie wyższości i pewności siebie kierowców z większym stażem za kółkiem nad młodszymi mimo że po szkoleniach na torze.. :wink4:

a z innej beczki zmień pisownie q w podpisie bo aż oczy bolą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które to niby bolidy były tymi słabymi, w których to Ayrton zdobywał tytuły Panie Samozwańczy Expercie?

ale co np kolega Artur może o tym wiedzieć jak w tych latach nie wiedział co to F1

a skąd to możesz wiedzieć kiedy się dowiedziałem o istnieniu F1?

To po pierwsze.

Po drugie, nawet gdybym o jej istnieniu dowiedział się miesiąc temu, znaczyłoby to tylko o mojej sporej inteligencji, skoro w tak krótkim czasie zdobyłem wiedzę większą od tej, którą gromadziłeś przez te swoje 17 lat :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vetel dobry bo pęknę nie sztuką jest być dobrym w dobrym samochodzie np Scumacher co widać teraz :polew:, dobrym kierowcą był np. Senna kiedy zdobywał tytuł w słabszych bolidach, cała reszta jak np Villeneuve czy wspomniany Vetel to beztalęcia i tyle, ale co np kolega Artur może o tym wiedzieć jak w tych latach nie wiedział co to F1 :polew:

Jak można mistrza świata nazwać `beztalęciem` :wallbash::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskim bolidem jeździł w Tolemanie i tam zajął drugie miejsce w GP Monaco. Mocno padało... Czyżby jakaś analogia do Vettela?

Nie.

tzn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtych czasach mclaren nie był najsilniejszym zespołem o czym świadczą wyniki drugiego kierowcy,Senna był królem deszczu i aż 6 razy tryumfował w monaco uznawanym za najtrudniejszy wyścig, nie twierdzę że wiem o f1 wszystko, ta rozmowa nie ma sensu i tak nie polubię vetelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtych czasach mclaren nie był najsilniejszym zespołem o czym świadczą wyniki drugiego kierowcy

No włąsnie drugim kierowcą, o ile dobrze pamiętam był Prost...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtych czasach mclaren nie był najsilniejszym zespołem o czym świadczą wyniki drugiego kierowcy

No włąsnie drugim kierowcą, o ile dobrze pamiętam był Prost...

:polew: w 1990 i 1991 kiedy zdobył tytuł prost jeździł w ferrari a Senna przeważnie miał pool position z senną jeździł bodajże Berger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnijcie sobie najlepiej najnowszy film o Ayrtonie Sennie i wszystko będzie jasno co i kiedy, polecam :good::hi:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 20:30_________________________________________________

a z innej beczki zmień pisownie q w podpisie bo aż oczy bolą :tongue4:

Zgadza się, z małej się piszę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, z małej się piszę
skoro tak Wam to przeszadza to zostawię jak jest :tongue4: a tak poza tym to piszę czy pisze :polew: jak pouczać to naucz się sam :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, z małej się piszę
skoro tak Wam to przeszadza to zostawię jak jest :tongue4: a tak poza tym to piszę czy pisze :polew: jak pouczać to naucz się sam :tongue4:

andy coś ty taki upierdliwy jesteś widzę, każdemu się zdarza jakaś literówka jak bym taki był jak ty to co zdanie bym Ci wyłapywał literówki, jak chociażby wyżej, przeszadza :wallbash::tongue4:

Ja kończę z tą nie potrzebną gadką bo nie chce robić :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtych czasach mclaren nie był najsilniejszym zespołem o czym świadczą wyniki drugiego kierowcy

No włąsnie drugim kierowcą, o ile dobrze pamiętam był Prost...

:polew: w 1990 i 1991 kiedy zdobył tytuł prost jeździł w ferrari a Senna przeważnie miał pool position z senną jeździł bodajże Berger

a 1988 i 1989 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtych czasach mclaren nie był najsilniejszym zespołem o czym świadczą wyniki drugiego kierowcy

No włąsnie drugim kierowcą, o ile dobrze pamiętam był Prost...

:polew: w 1990 i 1991 kiedy zdobył tytuł prost jeździł w ferrari a Senna przeważnie miał pool position z senną jeździł bodajże Berger

a 1988 i 1989 ?

oczywiście z prostem ale jak napisałem przeważnie senna miał pole position tylko trzy razy nie miał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc. Nie traktuj wybiórczo danych. McLaren i wtedy i wcześniej i później zawsze był potęgą w F1. Prost w życiu by stamtąd nie odszedł, gdyby nie to, że nie potrafili się dogadać z Senną. (kilkanaście lat później sytuacja się powtórzyła pomiędzy Alonso i Hamiltonem)

Kto stanowi Wielką Trójkę w F1?

Tym razem definitywnie kończę dyskusję z Tobą, bo brak mi argumentów na taką ignorancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...