Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakis pomysł na zaslepienie tych dziur powstałych po instalacji FIMIC? Temat załatwiony, ale czy jest ładnie? Proszę o opinie.


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

....a więc wpadł FIMIC, no i wyleciały kierownice powietrza(które sprawiały że dziura nie była tak widoczna). Nie podobaja mi się te dziury powstałe przez likwidację kierownic, myślę o zaślepieniu tego tylko czym? siatka(plaster miodu)?.....nie będzie pasowała. Prosze o jakieś pomysły. Na chwilę obecna wygląda to tak:

DSC_0466.jpg

Edytowane przez Maniusiek28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak bez wlotow posiada wersja benzynowa bez turbodoładowania. Z tego co pamietam

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej to dokupujesz pełne zaślepki do zderzaka od jakiegoś 1.6 Kratek od halogenów nie trzeba ruszać. Po prostu dokładasz

Edytowane przez Romek.A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz co nieco wiem potrzebne są kratki od S4 B7.Moze ktoś zna ich nr?Foto poniżej:

5923975718.jpg


A więc postanowiłem zaślepic owe dziury we własnym zakresie oto efekt(naspawałem takie zaślepki palstikowe od środka):

L_EA39_tmp.jpg

...ale czy wygląda to dobrze? Sam nie wiem, nie dało się zaślepić otworów w pełni bo rury troche wystawały, proszę o wasze opinie.

Edytowane przez Maniusiek28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś dać silikony niebieskie i do koloru auta wygladalo by calkiem ciekawie :) jak dla mnie, bez zaslepek bylo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej podał numery.

Wiem, że do zwykłego zderzaka były zaślepki na równi ze zderzakiem więc bez tych zagłębień co są w wersji s-line z tego co widzę. Sam mam teraz dwie zaślepki po montażu FMICa. No ale to zwykły zderzak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...