Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prędkościomierz i obrotomierz - podświetlenie


A4 siano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie chce założyć do podświetlenie samych tarczy zegarów nie seryjne zarowki 1,2 W tylko 2W, jak wymienic same podswietlenie tarcz nie chodzi mi o wskazniki np. rezerwa czy drogowe... dzieki[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 18:01_________________________________________________czy te zarowki od tarcz są jakos przylutowane do układu scalonego??? nie umie ich znalezc[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 18:03_________________________________________________i od razu jak ktos wie gdzie takie 2W zarowki razem z oprawką kupić na allegro sprawdzalem nie ma.. a w ASO cena za jedną kolo 10zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarowki odpowiadajace za podswietlanie tarczy od predko. i obroto. to te w pomaranczowym kołnierzyku[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 18:18_________________________________________________483501172_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz liczniki VDO? Kurczę, coś mi świta w głowie, że były dwa rodzaje tych podświetleń, pierwszy i znacznie częściej występujący to tak jak kolega wyżej pokazał, ty możliwe że masz tą drugą wersję z LED SMD, albo czymś takim... Gdzieś już czytałem wątek o tym, ale nie wiem czy tu, czy na AKP... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiąc nie wiem czy mam VDO, ale nie mam takich pomaranczowych jak na zdjeciu, u mnie to jest zabudowane i mam dostep tylko do zarowek od kontrolek :disgust: Wie ktos gdzie one są moze trzeba rozebrac wszystko do układu scalonego i tam sa przylutowane??[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 12:33_________________________________________________czy nik nie wie gdzie te zarowki, gdzieCi spece od elektroniki :cool1::mysli: ???[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 23:56_________________________________________________.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz niszowy licznik, nic dziwnego, że nikt nie wie, bo nikt takiego nie widział. Trudno mieć o to pretensje. Tak jak piszesz, rozbierz do układu scalonego może tam coś znajdziesz. Skoro to taka rzadkość, to zrób foto-story, zaplusujesz. Z drugiej strony jednak, skoro wszystko działa jak należy, a Tobie się tylko marzy zwiększenie jasności świecenia, to może lepiej nie ruszaj nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche boje sie grzebać przy scalonym, chodzi tylko o podswietlenie zegarow mocniej ale nie sadzilem ze u mnie bedzie tak to skomplikowane, zobacze jutro rozbiore na czynniki pierwsze i i zobaczymy gdzie te zarowki sie chowają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...