Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 [AVJ] Seria a co dalej zobczymy:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym pochwalić się moją Audi jest to moje pierwsze Audi wcześniej jezdziłem (Laguna,Ford,Peugot,Suzuki,Bmw,Golf). Audi A4 B6 1.8T 150km oznaczenie silnika AVJ Quattro. Autko przyjechało z Szwajcari z przebiegiem 182tys. Zamierzam teraz porobić cały serwis , no i jak żona sie nie dowie to zrobić program , już dzwoniłem do gregor 10 :) Pozdrawiam i mam nadzieję ze wiele sie od was dowiem o Audi :)srlpn4xa.jpg9aedvlog.jpg66dhb26i.jpgqz27yp98.jpgjvf3gooc.jpg

Edytowane przez tubel89

Opublikowano

Do softu polecam kolegę DARON7 z forum.Chłopak naprawdę wie co robi :)

Opublikowano

Ładna baza do modow ;)

Bezawaryjności!

Opublikowano

Ładna, widziałem ją na allegro. Z tyłu masz już dystanse, bo ładnie się felga spasowala.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ładny środeczek natomiast kolor jakoś nie w moim guście. powodzenia :P

Opublikowano
  • Autor

Dziś Zakupki do małego serwisu Autka :)385436bfec275181med.jpg

Edytowane przez tubel89

Opublikowano

zanim zrobisz program zrób podstawowe mody pod 220km na co to płacic za 30km :)

Opublikowano
  • Autor

zanim zrobisz program zrób podstawowe mody pod 220km na co to płacic za 30km :)

podstawowe mody ??

zanim zrobisz program zrób podstawowe mody pod 220km na co to płacic za 30km :)

podstawowe mody ?? Wtryski :)

Opublikowano

Wtryski, Tip, downpipe, wywal kata ;D moze jakis dodatkowy cooler i 230 pęknie ;)

Opublikowano

Nie żebym się czepiał, ale od jakiegoś czasu same szwajcary są na sprzedaż na znanych portalach aukcyjnych :naughty:

Ładnie się prezentuje, oby Ci jak najdłużej bezawaryjnie służyła i dawała radości z jazdy :-)

Opublikowano
  • Autor

Nie żebym się czepiał, ale od jakiegoś czasu same szwajcary są na sprzedaż na znanych portalach aukcyjnych :naughty:

Ładnie się prezentuje, oby Ci jak najdłużej bezawaryjnie służyła i dawała radości z jazdy :-)

Moje osobiste zdanie Auta są owiele bardziej zadbane niż w Polsce :)

No i zaczała sie akcja serwis :) Kupiona płukanka Liqiu Moly. Odma wyjeta cała popekana :) i koupiona nowa :) Przepustnica wyczyszczona :) no i czekam na rozrzad bo kupiony nie taki :)0b1d870683ec9863med.jpg

Edytowane przez tubel89

Opublikowano

No i widać, że zaczynasz od rzeczy podstawowych :good:

Oby się fajnie sprawowało ;)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Siemanko Jacek ;)

dbaj,dbaj o autko a odwdzięcz się,kolor jest fajny i podstawa do modów już jest :)

musimy się kiedyś ustawić żeby porównać nasze A4-ójki :)

Opublikowano

Ładna sztuka. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zacząłeś elegancko :D. Fajny kolorek i ogólnie ładna sztuka. Powodzenia w modach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.