Treść opublikowana przez kecaj50
-
[B6 TDI PD] Auto po swapie na AWX - błąd 17964.
Zawór N75
-
[B6 TDI PD] Uszkodzony czujnik temperatury paliwa
Oczywiście że może on być przyczyną nierównej pracy aczkolwiek nie musi. Na podstawie temleratury paliwa ustala właściwą jego dawkę. A znajduję się on między pompą wakum a filtrem paliwa
-
[B6 TDI PD] Uszkodzony czujnik temperatury paliwa
Witaj. Miałem kiedyś podobny problem z czujnikiem efektem tego było wyższe spalanie. U mnie był przerwany przewód przy kostce od wspomnianego czujnika. Po naprawie wszystko wróciło do mormy. Jest to bardzo ważny czujnik potrzebny do prawidłowej pracy silnika.
-
[B6 AVB] Wyciek spod "grzybka" ?
Jest to zawór EGR . To że z niego cieknie to nirma. Nie przejmuj się tym.
-
[B7 BRB] Szarpanie
Witam. Szukałem na forum mojego problemu ale nie znalazłem identycznego przypadku jak mój. Więc opisuję mój. Problem pojawia się tylko przy temperaturach 2-4 °C lecz nie zawsze. Auto szarpie w przedziale obrotów 1600/2000 tylko przy jednostajnej jeździe, problem automatycznie znika po dodaniu gazu. Obstawiam że to egr nawet już założyłem 2xkryze po fi 6 ale nie ma większej poprawy. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Passerati by Pajda B6 VW 4Motion/HighLine/178ps->395Nm
Ładna sztuka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Działa Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
B6 [AVJ] Seria a co dalej zobczymy:)
Ładna sztuka. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Zapchane otwory na wyjmaki - POMOCY!
Kiedyś z kolegą zastanawialiśmy się jak wyjąć panel od sterowania klimatronikiem i po chwili złapałem palcami za dolną cześć tj. tą srebrną listewkę i wysjoczyla bez większego problemu. Moze i z tym będzie podobnie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Spalanie a mapowanie ?
Ja mam 1.9 tdi z tym że BRB 116km . I spalanie bylo tak jak u Ciebie. Po mapowaniu spado ponad 0.5 litra . Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Ustawienie sztangi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
I to jest najważniejsze Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowe mapki
A czy mógłbyś mi to przetłumaczyć z naszego na nasze? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowe mapki
Stacjonarna Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowe mapki
Kurka mać . No to trzeba jechać reklamować Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowe mapki
Jak mi to robił to mówił ze coś jest nie halo bo po w graniu pierwszej modyfikacji nie było żadnej reakcji i coś tam poprawił i wyszło właśnie tak jak widać na wykresie. Ja jestem laikiem w tych tematach więc myślałem ze jest ok. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowe mapki
Dlaczego waga auta taka mała? 1070Kg na pewno nie waży twoje auto. Co to za kombinacje z tym wykresem i dlaczego została wykasowana średnica koła i Diff ??Myslisz ze mnie w kulki zrobił? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowe mapki
Tak jak napisałem pdf jest przypchany . W czwartek jade na wypalenie i wtedy zobaczymy Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowe mapki
Co sugerujesz? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowe mapki
Witam. Chciałbym się pochwalić. Dziś bylem na chamowni i oto wynik na poniższym zdjęciu. Narazie tylko tyle bo był problem z filtrem cząstek ale w czwartek jadę na wypalenie i poprawę softu . Ale jak narazie jestem mega zadowolony z efektów . Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Przymulone A4 B7 1.9 tdi 116km BRB
Żadnych objawów poza tym że moim zdaniem słabo się wkręca. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Przymulone A4 B7 1.9 tdi 116km BRB
Witaj kolego. Rozwiązałeś może problem z mocą swojej audi? bo mam taki sam problem tj. Jakaś słaba jest Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka