Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fiat Brava 1.4 12v

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,
A więc tak auto w moich rękach od wyjazdu z salonu, dlatego też należy jej sie swój temat :D

W aucie póki co nie jest zrobione nic poza lekką glebą, zmienionym licznikiem na taki z obrotomierzem i wyciętym katem :P

Ale w aucie spooro nowych częsci. Kompletny układ hamulcowy w tym przewody, góra silnika, całe zawieszenie, skrzynia ze sprzęgłem no sporo tego jeszcze :D

Plany:
1. Konserwacja całego podwozia
2. Tylna klapa z lotką
3. .....
4. Szeroka stal albo jakaś 17
5. Tunel środkowy, przednie błotniki, lampy z soczewka i zderzak z halogenami od Marea
6. Grill po FL od bravo
7. Dymione kierunki na błotnikach
8. ........
9. ........
10. Nowe klamki zewn.
11. Ściema wszystkich szyb
12. fotele i kanapy skórzane z alfy
13. Pomalowanie całości w kolor.
14. GMS1968 na przód zasilone wzmakiem i wygłuszenie profi drzwi
15. 2 wzmacniacz do carpower sonic 15 i także wygłuszenie całego tyłu
16. Lekki negatyw z tyłu
17. Jak będzie wąsko to dystanse/zrolowanie nadkoli
17. Na końcu swap t-jet albo v6 ew airride za 2lata :decayed:

s6cccuqz.jpg

Edytowane przez kubson

Opublikowano

Fiat jak to fiat ciężko coś by tu co ciekawego napisać. Na forum audi hm pochwalić zakup takiej marki hm ... no najważniejsze ze Ci się podoba :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pochwalić zakup to już za późno o jakieś 20 lat :D

Fiat jak to fiat wiadomo, ale mówie a niech ma temat :P

Gratulacje dla niego za to, że sie z rudym nie zakumplował :)

Opublikowano

Zawsze lepsze to niż Multipla :D

Opublikowano
  • Autor

Jak kupiłem to był lans jak dzisiaj nowym merolem :D

Opublikowano

Jaka to rzadkość czarne blachy

Opublikowano

Piękna Bravka:-) 20 lat bez rdzy?? W czteroletnim audi to teraz normalka;-)

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie 20 lat. A podloga perfekto. I kazdy element z blach oryginalny zadnej kolizji heh :)

Opublikowano

Siąść normalnie i płakać [emoji23]

send from my Atari 65xe

Opublikowano
  • Autor

Siąść normalnie i płakać [emoji23]

send from my Atari 65xe

Co ??

Opublikowano

Siąść normalnie i płakać [emoji23]

send from my Atari 65xe

Co ??
Nie no nic, super [emoji106]

Trochę leciwy fiat na forum Audi.

Nie wiem jakich komentarzy oczekujesz ? Chyba nie pozytywnych [emoji23]

send from my Atari 65xe

Opublikowano
  • Autor

Jestem tu 7 lat, a dokładnie tutaj jest dział inne marki.. Nie wiem o co masz problem, gdybym chciał to bym tu malucha pokazał.

Masz sapy o jakieś komentarze ? nidzie nie napisałem "PROSZE O KOMENTARZE"

Przecież jak Ci coś nie odpowiada to nie komentuj a zgłoś mój temat może go usuną :decayed: (bo przecież masz C6 a ja tu z taką brava :grin::grin: )

Przepraszam, że go tutaj wrzuciłem. Drugie auto z tego działu też mam usunąc bo nie wiem ?

Opublikowano

Jestem tu 7 lat, a dokładnie tutaj jest dział inne marki.. Nie wiem o co masz problem, gdybym chciał to bym tu malucha pokazał.

Masz sapy o jakieś komentarze ? nidzie nie napisałem "PROSZE O KOMENTARZE"

Przecież jak Ci coś nie odpowiada to nie komentuj a zgłoś mój temat może go usuną :decayed: (bo przecież masz C6 a ja tu z taką brava :grin::grin: )

Przepraszam, że go tutaj wrzuciłem. Drugie auto z tego działu też mam usunąc bo nie wiem ?

Spokojnie kolego.

Tylko bez nerwów, jak to mówią złość piękności szkodzi.

Po prostu nie wiem czy do końca jest się czym chwalić na forum Audi?

Bez urazy kolego .[emoji106]

send from my Atari 65xe

Opublikowano
  • Autor

A co Ty myślisz, że ja sie chwale bravą ?

Mam ją od nowości więc sentyment jest, dziś ją można kupić za najniższa krajową :)

Opublikowano

A ja myślę że można cię chwalić;) mieć auto od nowości przez tyle lat bez dzwonów itd to jest wyczyn ;) ważne że się koła kręcą i jedzie dalej, pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

Autko na czarnych blachach fajny widok :)

Opublikowano

Jak te autka wychodziły, śliniłem się na Bravo Sporting w żółci ;) Myślę ze jak najbardziej jest tutaj miejsce dla Bravki:))

fiat_bravo_hatchback_3-drzwiowy_456_1766

fiat_bravo_hatchback_3-drzwiowy_456_1761

Edytowane przez griga-st

Opublikowano
  • Autor

Do sezonu letniego wpadnie na pewno jakaś dobra felga przód pójdzie jeszcze w dół i może może nowy jakiś elegancki lakier :)

Auto ogólnie dopiero wyjedzie do ludzi we wrześniu na Summera jeśli wszystko pójdzie po myśli :)

Opublikowano

Jeszcze był Fiat bravo, one jakos równo wychodziły, ale chyba juz rzadki widok

Opublikowano
  • Autor

Tak fiat BRAVO i BRAVA były produkowane od 1995 do 2001 roku. Była też Marea od 1996 do 2002. Inne nadwozia, a główne części praktycznie te same :)

Dlatego na brak zamienników narzekać nie będzie można :)


Fiacik już położony równomiernie, na "większe" zloty a w sumie to tylko jeden mam w planach i tylko na niego się szykuje :decayed:

przód opuszcze jeszcze o 4 cm i tył 2 :decayed:

Nie mam co do niego pomysłów.. Na pewno wpadnie szeroka stal.. Ale nie wiem czy malować auto na jakiś fajny czarny.. Czy zrobić rat style.

Ktoś może coś :) ?

63ac1341ea9ef.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.