Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czerwone lampki ambiente nad tylną kanapę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko...

Czy da radę jakoś wyrezać tylne oświetlenie, żeby był w nim diody które dają czerwoną poświatę? Mam tak z przodu i chciałbym mieć też z tyłu :) Może da się kupić taki panel oświetlenia od np A6? Robił ktoś coś takiego u siebie?

Opublikowano

Co by nie, kup diody, wywierć dwa otwory i podłącz pod oświetlenie przycisków

Opublikowano
  • Autor

Chciałem jak najbardziej oryginalnie to ogarnąć i bez takiej rzeźby... Jak mam wiercić i kombinować co będzie wiązało się z opuszczaniem podsufitki to podziękuję

Opublikowano

Chciałem jak najbardziej oryginalnie to ogarnąć i bez takiej rzeźby... Jak mam wiercić i kombinować co będzie wiązało się z opuszczaniem podsufitki to podziękuję

nic nie opuszczasz, wszystko robi się w lampce P&P jak kupisz odpowiednie wsuwki. Ja jestem właśnie w trakcie rezania przedniej lampki.

Opublikowano

Bez rzeźby się da, zaraz Ci podam nr nowej lampki jeśli chcesz. Wszystko P&P, podpinasz i działa.

Z tym ze kosztuje dużo więcej, ale za to profi

Opublikowano

zagadaj do kolegi Tomnika, może zrobią moduł led P&P na tył, który przy włączonych pozycjach będzie dawał czerwoną poświatę a podczas zapalenia normalnego światła czerwony kolor zgaśnie. coś takiego jak moduł podświetlenia nóg

Opublikowano

Bez rzeźby się da, zaraz Ci podam nr nowej lampki jeśli chcesz. Wszystko P&P, podpinasz i działa.

Z tym ze kosztuje dużo więcej, ale za to profi

Jak możesz to podeślij i mi bo też o czymś takim myślałem :)

Opublikowano

zależy też jaką masz kolego lampkę, jeśli dzieloną to ujdzie wyrezać, jak całą to z tego co wiem nie da rady.

Opublikowano

A sa lampki z podswietlonymi ptzyciskami jak np w a3? poda ktos nr. chodzi oczywiscie o tyl.

Opublikowano
  • Autor

Ja mam dzieloną z podświetlanymi przyciskami, ale numeru Ci nie jestem w stanie podać... W bagażniku też mi się świeci przycisk...

Diody od Tomnika wkładałem przedwczoraj i chciałbym żeby to wszystko było ORI bez żadnego wiercenia i modułów VPAD-2 o ile dobrze pamiętam (te z czerwoną poświatą)... Chcę tak jak dała fabryka, co z resztą zaznaczyłem w wątku o moim A4, że rezanie ma opierać się tylko i wyłącznie na gadżetach które wyszły z fabryki (prócz ledów :) ) Także jeśli można to prosiłbym o numer lampki z diodami ambiente :)

Opublikowano

Mam taką lampkę jak w linku (oczywiście bez tych otworów) Więc gdzie ewentualnie dokupić takie diody ori ? Czy się nie opłaca i lepiej dorobić sobie na własną rękę ?

Opublikowano
  • Autor

Tak jak mówiłem - żadnego wiercenia i doklejania czegokolwiek...

Jeśli oryginalnie tylna lampka nie wychodziła z diodami ambiente, to takie diody u mnie w aucie się nie znajdą :)

Opublikowano

Gdyby ktoś potrzebował ori diody ambiente to mam 2 takie komplety :

1397.jpg

Opublikowano
  • Autor

Gdyby ktoś potrzebował ori diody ambiente to mam 2 takie komplety :

1397.jpg

To na tył? Jak się to montuje?

Opublikowano

Tak jak mówiłem - żadnego wiercenia i doklejania czegokolwiek...

Jeśli oryginalnie tylna lampka nie wychodziła z diodami ambiente, to takie diody u mnie w aucie się nie znajdą :)

W takim razie sprowadzę cię na ziemię :) Oryginalnie tylnych lampek z diodami ambiente NIE BYŁO :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi: W takim razie dla mnie temat jest zakończony. Może przyda się innym :)

Opublikowano

Oryginalnie były w przedniej, dużej lampce podsufitki. jest tam przygotowana instalacja więc wystarczy włożyć diody .

1438.jpg

Do diodek mogę dołożyć oryginalny panel z fabrycznymi otworami ponieważ "wiercony w garażu" brzydko wygląda ;-)


Jeden komplet zabrany.

Opublikowano
  • Autor

Kolego przód to ja mam :) mi na tył były potrzebne :)

Opublikowano

rezerwuje te ledy

proszę info na priv

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.