Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH]Wyzerowanie wskazań zegarka / licznika


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy spotkaliście się z czymś takim? Dziś rano otwieram drzwi mojwj zabawki i - ku memu zaskoczeniu licznik dzienny/data/godzina - wszystko wyzerowane. Nic nie robilem przy bezpiecznikach, nie odłączałem akumulatora. Przejechałem kawałek - kilometry liczy. Czy coś się zaczyna dziać? Czy jakis procesor ma juz sklerozę?

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A akumulator dobrze trzyma?? Jak było z rozruchem silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem w tym, że trzyma - spodziewałem się, że zostawiłem włączone jakieś światło/radio czy coś innego. Radio kod się nie wyzerował i zapalił bez najmniejszego problemu na 6-cio stopniowym mrozie - więc akumulator jest OK.

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko miałem któregoś dnia to samo ... tzn data przestawiona godzina nijaka ... ustawiłem ręcznie bo odrazu nie chciało wspoczyć ... za 2-3 dni uaktywniła się antenka i wszystko gra. Widzę że czasem gupi sygnał radiowego strojenia ale z przestawieniem to tylko raz się spotkałem.

Wydaje mi się że mój akku też zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Mam dokładnie taki sam problem. Rano wchodze do sam a tu wskazanie 0km na liczniku dziennym, ale w tym samym dniu zrobiłem ponad 100km i po 100km licznik sie skasował i pokazuje 0km. Czy ktoś ma moze jakiś pomysł co moze być

[ Komentarz dodany przez: lukas23: 15-03-2007, 23:04 ]

Zapraszam do przeczytania regulaminu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż bezpieczniki miałem tak samo i sie okazało że walniety był bezpiecznik po wym wszystko chodzi jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

Jednak od tego czasu wszystko jest OK, więc myślę, że może to tylko coś przez chwilę nie łączyło - gdyby bezpiecznik był walnięty to notorycznie by mi się zerował. Mam jednak ciągle problem z tą antenka przy zegarku (zdalny zegar) - raz się pali raz nie, czy to zdalne sterowanie ma jakieś zabezpieczenie bezpiecznikiem? jeśli tak - to pod który jest to podpięte?

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się orientuję antenka zapala się automatycznie, kiedy ma ochotę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy nie parkujesz auta w miejscu działania dość silnego pola elektro-magnetycznego - np. transformator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się orientuję antenka zapala się automatycznie, kiedy ma ochotę :biggrin:

własnie co z tą antenką? co to poco to na co to???!! pokazuje mi sie raz na jakis czas ,poświeci pare dni czy godzin i znika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się orientuję antenka zapala się automatycznie, kiedy ma ochotę :biggrin:

własnie co z tą antenką? co to poco to na co to???!! pokazuje mi sie raz na jakis czas ,poświeci pare dni czy godzin i znika...

zegarek z nastawą czasu i daty drogą radiową, sygnał wysyła antena z niemiec a czas brany jest z zegara atomowego - poszukaj na forum było trochę o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sprawa,tyle że jak auto odpalam rano to nie widac ani przebiegu,ani zegara,nawet podświetlenie tablicy nie działa a już nie mówię o obrotomierzu.Auto pochodzi ok 2 min i wszystko wraca do normy,wskażniki się uaktywniają i podświetlenie też,nie wiem co jest cięte...Miał ktoś taki problem?bezpieczniki ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sprawa,tyle że jak auto odpalam rano to nie widac ani przebiegu,ani zegara,nawet podświetlenie tablicy nie działa a już nie mówię o obrotomierzu.Auto pochodzi ok 2 min i wszystko wraca do normy,wskażniki się uaktywniają i podświetlenie też,nie wiem co jest cięte...Miał ktoś taki problem?bezpieczniki ok.

Sprawdz czy masz słynny licznik Jaeger ze " wspaniałym" procesorem Motoroli ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sprawa,tyle że jak auto odpalam rano to nie widac ani przebiegu,ani zegara,nawet podświetlenie tablicy nie działa a już nie mówię o obrotomierzu.Auto pochodzi ok 2 min i wszystko wraca do normy,wskażniki się uaktywniają i podświetlenie też,nie wiem co jest cięte...Miał ktoś taki problem?bezpieczniki ok.

Sprawdz czy masz słynny licznik Jaeger ze " wspaniałym" procesorem Motoroli ???

Coś kolega nam zamilkł jak naświtliłeś mu sprawę, ale trgedi nie ma da się to zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...