Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koło zapasowe przy instalacji LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dodatek śruby były tak zakręcone, że dosłownie stawałem na kluczu od kół i nic...

tak się dzieje jak mądrale dokręcają pneumatem i jeszcze zapominają zmniejszyć udaru.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepsze rozwiązanie to kupienie dojazdówki choć sam nie posiadam i jeżdżę bez zapasu, ale jak jadę na długą trasę to zabieram oryginalny zapas ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja jeżdżę z zestawem naprawczym Slime z kompresorem ale bujam się głownie po mieście ale jak planuje dłuższą podroż to biorę zimówkę w pokrowiec.

Opublikowano

ja mam takie cudo na jazde po miescie http://www.motochemia.pl/k2-tire-doktor-kolo-zapasowe-sprayu-398ml-pompuje-opony-p-215.html

na trase jak jade sam to zabieram kolo zapasowe pelnowymiarowe 16cali,ale w wakacje jade z zona i corka (4lata) do gdansa na wakacje (z kielc jestem wiec 450km w jedna strone) wiec gratow bedzie multum wiec chyba kupie dojazd jakis bo jest mniejszy a w sedanie kazdy cm jest na wage zlota jadac na wakacje :)

a tak swoja droga ile dojazd jest mniejszy (chodzi mi o wysokosc na plasko) od kola normalnego?

Opublikowano

ja mam takie cudo na jazde po miescie http://www.motochemia.pl/k2-tire-doktor-kolo-zapasowe-sprayu-398ml-pompuje-opony-p-215.html

na trase jak jade sam to zabieram kolo zapasowe pelnowymiarowe 16cali,ale w wakacje jade z zona i corka (4lata) do gdansa na wakacje (z kielc jestem wiec 450km w jedna strone) wiec gratow bedzie multum wiec chyba kupie dojazd jakis bo jest mniejszy a w sedanie kazdy cm jest na wage zlota jadac na wakacje :)

a tak swoja droga ile dojazd jest mniejszy (chodzi mi o wysokosc na plasko) od kola normalnego?

Praktycznie połowę z pełnowymiarowego koła 16". Jedynie na środku dojazdówki zwiększa się nieco szerokość bo felga ma miejsce na zacisk hamulcowy.

Opublikowano

Czyli jakieś 4cm

Chyba czas na zamiane sedana na kombi z racji pojemności bagaznika

  • 5 lat później...
Opublikowano

Nie chce zakładać nowego tematu. 

Mam a4 b7 avanta 1.8t z instalacją gazową. Czy woził ktoś koło zapasowe na butli i zamkną tą klapką? u mnie jak tak zrobię to jakieś 5cm tylko w powietrzu jest i zastanawiam się czy to koło mogło by tak jezdzić xd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.