Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koło zapasowe przy instalacji LPG


Makos_9507

Rekomendowane odpowiedzi


dodatek śruby były tak zakręcone, że dosłownie stawałem na kluczu od kół i nic...

tak się dzieje jak mądrale dokręcają pneumatem i jeszcze zapominają zmniejszyć udaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rozwiązanie to kupienie dojazdówki choć sam nie posiadam i jeżdżę bez zapasu, ale jak jadę na długą trasę to zabieram oryginalny zapas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę z zestawem naprawczym Slime z kompresorem ale bujam się głownie po mieście ale jak planuje dłuższą podroż to biorę zimówkę w pokrowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie cudo na jazde po miescie http://www.motochemia.pl/k2-tire-doktor-kolo-zapasowe-sprayu-398ml-pompuje-opony-p-215.html

na trase jak jade sam to zabieram kolo zapasowe pelnowymiarowe 16cali,ale w wakacje jade z zona i corka (4lata) do gdansa na wakacje (z kielc jestem wiec 450km w jedna strone) wiec gratow bedzie multum wiec chyba kupie dojazd jakis bo jest mniejszy a w sedanie kazdy cm jest na wage zlota jadac na wakacje :)

a tak swoja droga ile dojazd jest mniejszy (chodzi mi o wysokosc na plasko) od kola normalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie cudo na jazde po miescie http://www.motochemia.pl/k2-tire-doktor-kolo-zapasowe-sprayu-398ml-pompuje-opony-p-215.html

na trase jak jade sam to zabieram kolo zapasowe pelnowymiarowe 16cali,ale w wakacje jade z zona i corka (4lata) do gdansa na wakacje (z kielc jestem wiec 450km w jedna strone) wiec gratow bedzie multum wiec chyba kupie dojazd jakis bo jest mniejszy a w sedanie kazdy cm jest na wage zlota jadac na wakacje :)

a tak swoja droga ile dojazd jest mniejszy (chodzi mi o wysokosc na plasko) od kola normalnego?

Praktycznie połowę z pełnowymiarowego koła 16". Jedynie na środku dojazdówki zwiększa się nieco szerokość bo felga ma miejsce na zacisk hamulcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakieś 4cm

Chyba czas na zamiane sedana na kombi z racji pojemności bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu. 

Mam a4 b7 avanta 1.8t z instalacją gazową. Czy woził ktoś koło zapasowe na butli i zamkną tą klapką? u mnie jak tak zrobię to jakieś 5cm tylko w powietrzu jest i zastanawiam się czy to koło mogło by tak jezdzić xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...