Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakieś opinie o oponach hankook


Klejk

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem bo już od roku byłem nimi zainteresowany i opinie mają pozytywne , ale tak schodziło i dojeżdziłem stare , a jeśli wyząbkowały to zawiecha lub za dużo wiatru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza trasa za oponami, przy 140 cicho, przy lekkim deszczu też w porządku, niczym nie zaskoczyły, równo jechały ;) choć trasa nie była wymagająca, zobaczymy po przejechaniu większej ilości, niż 500, kilometrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie zamówiłem opony te co w temacie... Zobaczymy co to bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam pewnie od dobrych 12 lat. W tzw. międzyczasie używałem opon które były już na aucie i przeważnie były to Dunlopy albo Goodyeary. Wg. mnie Hankooki są lepsze jak te pierwsze. Trochę na bieżniku oszczędzają. Teraz tez kupiłem ventus s1 evo2. Cena/jakość: dla mnie rewelacja :)

qa97pocw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już korzystam.... I szczerze jak narazie jest bomba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Ventus Prime 3 / 245/40/18 i jestem bardzo zadowolony.

Są ciche, bardzo fajnie się trzymają, szczególnie na mokrym, cena też ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile na nich już przejechałeś? Ja kilka razy miałem ESP na blacie na tych oponach i na mokrym hamowanie nie było wcale rewelacyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Ventus Prime 3 / 245/40/18 i jestem bardzo zadowolony.

Są ciche, bardzo fajnie się trzymają, szczególnie na mokrym, cena też ok.

i jakie wrazenia po kilku miesiacach? zastanawiam sie nad ich zakupem albo uniroyal rainsport 3 i mam dylemat ktore wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz ich. ESP wariuje przy mocniejszym starcie i np. na torowiskach. Nie zauważyłem tez tego zachwalanego trzymania na mokrym. Jakbym miał brać drugi raz, to wziąłbym albo S1 Evo, albo Nokiany Z-Line lub ew. Uniroyale RainSport 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz ich. ESP wariuje przy mocniejszym starcie i np. na torowiskach. Nie zauważyłem tez tego zachwalanego trzymania na mokrym. Jakbym miał brać drugi raz, to wziąłbym albo S1 Evo, albo Nokiany Z-Line lub ew. Uniroyale RainSport 3.

dzwonilem do oponeo i zline w jakies parti mialo duza wade produkcyjna, masa zwrotow, potrzebuje opony z rantem ochronnym, nokiany takich nie maja,

musze kupic na juz i za bardzo nie mam czasu na szukanie itp, masa rozncyh opini i testow a tak naprawde wszystko robione pod sponsorow danych testow,

z trzech opon co polecasz?

Yokohama Advan Sport V105 235/40 R18 - te moga byc z 2014 (121e) Hankook Ventus V12 evo2 K120 (104e) Hankook Ventus S-1 Evo2 K-117 (110e)

hankooki swize bo 2015 rok, mialem v12 evo slabe scianki boczne, wytarly sie z brzegow szybko a cisnienie bylo kontrolowane cenowo najtaniej wychodza v12 evo 2

Edytowane przez maciek23ms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakbym brał i był zmuszony do tej marki, to wziąłbym Ventus S1 evo2,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakbym brał i był zmuszony do tej marki, to wziąłbym Ventus S1 evo2,

kupilem yoko, mieszanka podobna ale jakosciowo troche lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...