Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakieś opinie o oponach hankook


Klejk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam nowych opon do siebie i takowe mi wpadły w oko. Ktoś może jeździł na takich jakie są wrażenia opinie użytkowników?

Hankook Ventus V12 EVO2

Czytaj więcej: http://www.oponeo.pl/dane-opony/hankook-ventus-v12-evo2-k120-225-45-r17-94-y-zr-xl#104943158_label

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat jeżdżę na Hankookach.

Złego słowa o nich powiedzieć nie mogę.

Obecnie mam Ventus Prime 2 (chyba) w rozmiarze 215/50/17 lato.

Dla mnie to bardzo dobre opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyłu nas jest na forum i tylko jedna opinia? ;)

Witajcie,

Kolego Hankook zrobił gigantyczny postęp jakościowy.

Od 2015 Audi wkłada do nowych A4 B9 Hankooki S1 Evo 2 w 17" i 18" cal. wersji na pierwszy montaż :D (także wzmocnione XL):

http://motofocus.pl/nowosci/14294/opony-firmy-hankook-na-pierwszy-montaz-w-nowym-audi-a4

Także muszą być b. przyzwoite :D

PS. Skoro przeszli z Continentala na Hankooka to nie mogą być znacząco gorsze, choć na pewno są tańsze (produkowane są na Węgrzech),

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hankooki to świetny wybór. Bardzo przyzwoita opona. A i cena przy tej jakości nie jest mega tragiczna. U mnie wytrzymały naciągi itp i sprawują się super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam oponki Hankook zima i jestem mega zadowolony. Na dniach szukałem opon na lato i zdecydowanie szukam z firmy Hankook.

Napisałem do sklepu gdzie kupiłem zimę i dla Twojej informacji poniżej odpowiedź jaką uzyskałem od sprzedawcy::

"Dzień dobry ponownie, Panie Kamilu.

I dziękuję za kontakt ze mną.
Proponuję odpuścić już modelowi K115 - w tym roku już nie będzie produkowany. Zawsze uważam, że trzeba dać oponom odejść na emeryturę - wychodzi korzystniej finansowo.
Ja na pewno odpuściłbym też modelowi K120. Co prawda nadal w produkcji, ale gdyby tak pooglądać ofertę na opony letnie, to bieżnik kierunkowy jest prawdziwą rzadkością. Są to na ogół głośne opony. Gdyby mnie zapytać, kto robi opony kierunkowe, to już prawie nikt (a ci, co jeszcze je robią, produkują je dla sportowych samochodów albo dla szpanerów).
Tak naprawdę to polecam poczekać 2-3 dni robocze, aż w naszej ofercie pojawi się Ventus Prime 3 K125 - tegoroczna nowość. Nie wiem jeszcze, jaką będzie miała cenę, ale nowość to zawsze coś, co jest lepsze od wersji poprzedniej (przynajmniej w oponach tak jest)."
W moim przypadku jest to dość cenna informacja i wstrzymam się jeszcze kilka dni z zakupem (wiadomość jest z piątku tj 26 luty 2016r)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam nowych opon do siebie i takowe mi wpadły w oko. Ktoś może jeździł na takich jakie są wrażenia opinie użytkowników?

Hankook Ventus V12 EVO2

Czytaj więcej: http://www.oponeo.pl/dane-opony/hankook-ventus-v12-evo2-k120-225-45-r17-94-y-zr-xl#104943158_label

Miałem dokładnie takie same w poprzednim aucie.

Powiem tylko tyle ... Rewelacyjne opony :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dwie oponki do B7 marki Laufenn.

Wziąłem je na próbę z uwagi na renome Hankooka - jest to tańsza marka koncernu produkowana w tej samej fabryce na Wegrzech.

Na razie ocenić mogę tylko estetyke i ta jest na najwyższym poziomie. Walory trakcyjne lada dzien... Opinie przekaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deko, sprawdziłeś może te nowe Hankooki? Też przymierzam się do zakupu i nie wiem co wybrać. Jak wygląda sprawa ścieralności Hankooków? Może ktoś się orientuję czy na długo starczają? :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie waham się czy brać felgi 17, czy pozostać przy obecnych stalowych 16, ale znalazłem dla siostry do astry Ventus Prime 3 w rozmiarze 205/55r16, w całkiem dobrej cenie, niecałe 204zł. Jeśli zostanę przy 16 też je wezmę, Ventus prime 2 wypadał całkiem nieźle w testach.

Jednak pozostałem przy 16, w tygodniu założę opony, pojeżdżę i zdam relację ;)

Edytowane przez szczyp_ior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie waham się czy brać felgi 17, czy pozostać przy obecnych stalowych 16, ale znalazłem dla siostry do astry Ventus Prime 3 w rozmiarze 205/55r16, w całkiem dobrej cenie, niecałe 204zł. Jeśli zostanę przy 16 też je wezmę, Ventus prime 2 wypadał całkiem nieźle w testach.

Jednak pozostałem przy 16, w tygodniu założę opony, pojeżdżę i zdam relację ;)

Te hankooki za 204 zł 16 cali to darmoszka normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie znalazłeś za 204zł, podrzuć, też jestem zdecydowany na hankooka tylko nie wiem jaki model ptime 2 czy nową 3kę ew. k425 no i chyba 91V

Edytowane przez jacek 3773
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki , jak dla mnie to jeszcze przesyłka 50zł , ale to i tak dobra cena myślę

Mnie doliczą 20, za samo dostarczenie do punktu, już kupione teraz tylko ładnę felgę znaleźć ;)

Odrobinę żałuję, trochę przespałem, a były do wzięcia w tym rozmiarze pirelli Cinturato p7 za 224zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hankooki prime 3 już na aucie wyglądają ciekawie i ciekawe jak cię będą sprawowac, plus nowe klocki na tył ATE i jutro próba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyrwę. Właśnie zwalam z felg Hankook Ventus V12 bo się wyząbkowały po jednym sezonie (około 30kkm) - są wyjątkowo głośne powyżej 120 km/h. Reklamacja oczywiście odrzucona. Może to jednostkowy przypadek ale u mnie skreślił ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...