Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który aparat wybrać ?


Który ?  

  1. 1. Który ?

    • Nikon D60
    • Sony Alfa 200K
    • Nikon D40
      0
    • Canon Eos 1000 D
    • Sony Alfa 350 K


Rekomendowane odpowiedzi

Nikon d60 to tak na prawde nic innego jak nikon d40x, z dodana funkcja czyszczenia matrycy. Nic wiecej. Wiec technicznie rzecz biorac jest to stary aparat, starszy niz jego konkurenci sprzed lat - canon 400d i sony alfa100.

Pamietaj ze Alfa 200 to nie jest lepsza Alfa100 tylko gorsza Alfa700. Co to oznacza? Matryca ta samo co w A100 lecz procesor obrazu pochodzi z A700 wiec lepiej sobie radzi z szumami. A poza tym, nawet nie bedziesz wiedziec co to szumy i sie ich nie dopatrzysz jako amator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ale pewnie nie ma rat O% :angry:

Kurde ...tutaj ten Sony 300X z drugim obiektywem kosztuje 2099 zł :blink:

Ciekawe czy można kupić bez drugiego...normalnie znienawidzą mnie w tym sklepie bo chodze tam co godzine :decayed:

[br]Dopisany: Listopad 19, 2008, 02:47:39 _________________________________________________

Nikon d60 to tak na prawde nic innego jak nikon d40x, z dodana funkcja czyszczenia matrycy. Nic wiecej. Wiec technicznie rzecz biorac jest to stary aparat, starszy niz jego konkurenci sprzed lat - canon 400d i sony alfa100.

Pamietaj ze Alfa 200 to nie jest lepsza Alfa100 tylko gorsza Alfa700. Co to oznacza? Matryca ta samo co w A100 lecz procesor obrazu pochodzi z A700 wiec lepiej sobie radzi z szumami. A poza tym, nawet nie bedziesz wiedziec co to szumy i sie ich nie dopatrzysz jako amator.

Czyli radzisz SONY ? :embarrassed:[br]Dopisany: Listopad 19, 2008, 02:49:08 _________________________________________________Bedzie Sony A300 / A200 .. :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam A200 i jak dla mnie to jest ok i spełnia moje oczekiwania a też za bardzo się na fotografii nie znam. Co do podglądu na żywo, to wg mnie jest to raczej zbędny gadżet, żre akumulator i ponoć matrycę niszczy (nie wiem ile w tym prawdy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. wybrałem model ..zamówiłem na jutro Sony A300 ...wczoraj gadałem w sprawie rat i wszystko ok.

Teraz mi wyskakują , że na działalność gospodarczą musze im podać stacjonarny :wallbash: :wallbash:

Karwa ...skad ja im wezme numer stacjonarny :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj im numer domowy :good: ...nie wiem jak to jest z firmami, ale jeśli chodzi o osobę prywatną to czasami dzwonią żeby sprawdzić czy dana osoba pracuje w podanym przez siebie miejscu.... nie ma sie co przejmować :wink4:

Jasne stary...tylko tak sie składa , że ja nie mam numeru stacjonarnego bo był mi po prostu zbędny :wallbash:

Lepiej...na stronie www. w dokumentach nic o tym nie piszą..wiec ide i ich opierdle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak się uprą, podaj numer jakiegoś dobrego znajomego , powiedz mu co i jak i sprawa załatwiona... ewentualnie powiedz że masz handel obwoźny więc korzystasz z komórki :>, teraz często na pieczątkach firmowych jest podany nr komórki, nie stacjonarny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak się uprą, podaj numer jakiegoś dobrego znajomego , powiedz mu co i jak i sprawa załatwiona... ewentualnie powiedz że masz handel obwoźny więc korzystasz z komórki :>, teraz często na pieczątkach firmowych jest podany nr komórki, nie stacjonarny...

Właśnie odbyłem walkę na noże z jakąś starą ..K... nie wymagają tego co jest na stronie ( zaświadczen z ZUS , US ) a wymagają jakiś pierdlny numer telefonu...no masakra jakaś ..moi ściśli znajomi nie mają telefonów stajonarnych bo po co komu :angry:

Tępaki no..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raguś bierz Sony Alpha 300.Tylko bierz samo body.Do tego szkiełka do wyboru

1.Sigma DC 17-70mm f/2,8-4,5 Macro

2.Sigma DG 70-300mm APO f/4,5-5,6 Macro

Jak coś to daj znać to zrobimy zakup grupowy , bo muszę kupić aparacik dla siostry i kolega też bierze :kox:

Tylko nie Sigma, te szkiełka się nie lubią z Alfą. Dopiero teraz Sigma wypuszcza dedykowane słoiki do Alfy. W/w obiektywy w 99% procentach wymagają kalibracji z body w autoryzowanym serwisie. Wiem bo znajomek z pracy próbował kupić u Tipa ale mu stanowczo odradzili do Alfy 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...