Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Który ciepły kraj wybrać w lutym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Wszystkim! :)

Czy lecieliście już może do ciepłych krajów w lutym?

Mam zaplanowany a właściwie wymuszony urlop i zastanawiam się gdzie lecieć ze swoją drugą połówką tak żeby się wygrzać i popluskać.

Dodam że odpada Egipt,Tunezja,Turcja i Maroko.

Opublikowano

Teneryfa, najlepiej południe, okolice Adeje ;)

Edytowane przez Pawel_a4b6avf

Opublikowano

Witam

Jeśli masz możliwość wylotu z Niemiec,można znaleźć bardzo dobrą ofertę last minute wylot np.Berlin)))

Polecam wypad na Kubę (Varadero) :kox:

Pozdrawiam

Opublikowano

Teraz jest pełnia lata w Południowej Ameryce. Polecam Urugwaj. Spokojne, przyjazne państw z pięknymi plażami, dobrą bazą turystyczną i świetnym alkoholem. No i ekstra jedzenie (wołowina, steki).

Opublikowano

Teneryfa, najlepiej południe, okolice Adeje ;)

Chyba ogólnie cena/temperatura, to tamte rejony. Kuzynka bardzo chwali Fuerteventurę.

Opublikowano

Teneryfa, najlepiej południe, okolice Adeje ;)

Chyba ogólnie cena/temperatura, to tamte rejony. Kuzynka bardzo chwali Fuerteventurę.

Każda wyspa ma w sobie coś fajnego.

Mam znajomego co mieszka na południu Teneryfy, deszczu dawno nie widział.

Tam najniższa temp. to ok +22*C

Jedni chwalą północ - bo zielona, bujna roślinność, ale też nieznacznie chłodniej i zdarzają sie pochmurne dni.

Inni wychwalają południe, ale za to tam stepy, sucho i tylko plaże.

Północ lepsza na wypady w północne rejony wyspy.

Ja mieszkałem w Puerto de la Cruz na północy, ale w 7 dni zwiedziłem całą wyspę.

KarolASO chciałby się wygrzać i wypluskać, więc najlepiej południe.

Opublikowano

Teneryfa, najlepiej południe, okolice Adeje ;)

Chyba ogólnie cena/temperatura, to tamte rejony. Kuzynka bardzo chwali Fuerteventurę.

Każda wyspa ma w sobie coś fajnego.

Mam znajomego co mieszka na południu Teneryfy, deszczu dawno nie widział.

Tam najniższa temp. to ok +22*C

Jedni chwalą północ - bo zielona, bujna roślinność, ale też nieznacznie chłodniej i zdarzają sie pochmurne dni.

Inni wychwalają południe, ale za to tam stepy, sucho i tylko plaże.

Północ lepsza na wypady w północne rejony wyspy.

Ja mieszkałem w Puerto de la Cruz na północy, ale w 7 dni zwiedziłem całą wyspę.

KarolASO chciałby się wygrzać i wypluskać, więc najlepiej południe.

W Lutym ( druga połowa miesiąca) jest to możliwe na teneryfie tak? :)

Opublikowano

Teneryfa, najlepiej południe, okolice Adeje ;)

Chyba ogólnie cena/temperatura, to tamte rejony. Kuzynka bardzo chwali Fuerteventurę.

Każda wyspa ma w sobie coś fajnego.

Mam znajomego co mieszka na południu Teneryfy, deszczu dawno nie widział.

Tam najniższa temp. to ok +22*C

Jedni chwalą północ - bo zielona, bujna roślinność, ale też nieznacznie chłodniej i zdarzają sie pochmurne dni.

Inni wychwalają południe, ale za to tam stepy, sucho i tylko plaże.

Północ lepsza na wypady w północne rejony wyspy.

Ja mieszkałem w Puerto de la Cruz na północy, ale w 7 dni zwiedziłem całą wyspę.

KarolASO chciałby się wygrzać i wypluskać, więc najlepiej południe.

W Lutym ( druga połowa miesiąca) jest to możliwe na teneryfie tak? :)

Również polecam Teneryfę, w mojej opinii najfajniejsza i najciekawsza z wysp. Polecam pobyt w Costa Adaje, a resztę wyspy zwiedzić samochodem.

Edytowane przez Krumak

Opublikowano

Teneryfa, najlepiej południe, okolice Adeje ;)

Chyba ogólnie cena/temperatura, to tamte rejony. Kuzynka bardzo chwali Fuerteventurę.

Każda wyspa ma w sobie coś fajnego.

Mam znajomego co mieszka na południu Teneryfy, deszczu dawno nie widział.

Tam najniższa temp. to ok +22*C

Jedni chwalą północ - bo zielona, bujna roślinność, ale też nieznacznie chłodniej i zdarzają sie pochmurne dni.

Inni wychwalają południe, ale za to tam stepy, sucho i tylko plaże.

Północ lepsza na wypady w północne rejony wyspy.

Ja mieszkałem w Puerto de la Cruz na północy, ale w 7 dni zwiedziłem całą wyspę.

KarolASO chciałby się wygrzać i wypluskać, więc najlepiej południe.

W Lutym ( druga połowa miesiąca) jest to możliwe na teneryfie tak? :)
Oczywiście. Z tym że w lutym jest tam dość drogo np wynająć autko. Z tego co znajomy mi mówił, w lutym Hiszpanie z kontynentu lecą na wyspy wygrzac kości i razem z nimi ceny wzrastają ;)

Zawsze możecie poszukać kamerek internetowych z teneryfy. Nawet dziś zasuwali turyści w strojach plażowych:D

Edytowane przez Pawel_a4b6avf

Opublikowano

jeśli masz zamiar coś zobaczyć to również polecam

Tenerife , masz tu do zobaczenia Teide , Loro Park , Siam Park ( w lutym może być zamknięty) , klify Los Gigantes

no i coś co zrobiło na mnie wrażenie Maska byłem autobusem bo autem nie miałem zaufania do samochodu

kto był to wie o co chodzi

jesli wolisz odpocząć to Gran Canaria i wydmy przy Meloneras to ciekawa opcja

z w/w to jedynie w miarę bezpieczna to Turcja ale tam zimno

jeszcze zostaje egzotyka ale sporo zależy czy lecisz sam z kobitką czy całą rodziną

bo jeśli w dwie osoby to całkowity spontan i minimum bagażu

Opublikowano

jeśli odpocząć/zwiedzać to Andaluzja na Costa del Sol lub Costa de la Luz. To jest najlepszy czas na takie wycieczki

Kanary tak naprawdę poza plażami niewiele oferują, kontynentalna Hiszpania jest o wiele ciekawsza.

zamiast Wysp Kanaryjskich polecałbym Madeirę...

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

jeśli masz zamiar coś zobaczyć to również polecam

Tenerife , masz tu do zobaczenia Teide , Loro Park , Siam Park ( w lutym może być zamknięty) , klify Los Gigantes

no i coś co zrobiło na mnie wrażenie Maska byłem autobusem bo autem nie miałem zaufania do samochodu

kto był to wie o co chodzi

jesli wolisz odpocząć to Gran Canaria i wydmy przy Meloneras to ciekawa opcja

z w/w to jedynie w miarę bezpieczna to Turcja ale tam zimno

jeszcze zostaje egzotyka ale sporo zależy czy lecisz sam z kobitką czy całą rodziną

bo jeśli w dwie osoby to całkowity spontan i minimum bagażu

Ja na Masce wjechałem autem. Było ciekawie. Ale autobusy biorące zakręty na 4-5 razy to dopiero coś ;)

jeśli odpocząć/zwiedzać to Andaluzja na Costa del Sol lub Costa de la Luz. To jest najlepszy czas na takie wycieczki

Kanary tak naprawdę poza plażami niewiele oferują, kontynentalna Hiszpania jest o wiele ciekawsza.

zamiast Wysp Kanaryjskich polecałbym Madeirę...

Akurat różnorodność Teneryfy jest tak wielka, że wbrew temu co mówisz, naprawdę wiele jest do zwiedzenia.

Ja zwiedziłem całą wyspę i jestem zadowolony. Madera będzie kolejna, jednak najprawdopodobniej w tym roku również lecę na Tene.

Opublikowano

Kanary tak naprawdę poza plażami niewiele oferują, kontynentalna Hiszpania jest o wiele ciekawsza.

zamiast Wysp Kanaryjskich polecałbym Madeirę...

Zgodzę się w kwestii Gran Canarii lub Fuerteventury, ale na Teneryfie raczej nie można się nudzić

Opublikowano

Malta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.