Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie lampy


k232

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

http://www.directupload.net/file/d/4248/t2bsacw9_jpg.htmWstawiam zdjęcie mojego Audi A4B5.

Nie wiem jakim cudem ale, z bliska patrząc na lampy odbłyśniki wyglądają jak nówki, wszystko ładnie, aktualnie założone są żarówki H4 Tungsram +120%, nic nie widać, jadąc po ciemku światła świecą jak najgorsze chińskie gówno..

Czy ktoś może mi doradzić jakie najlepsze kupić do tego auta lampy? Łączone/ Osobne? Oczywiście chodzi czy z kierunkiem czy bez. Jakieś porady, jak byście mogli to wstawcie jakiś link ciekawych lamp, chcę takie, żeby to się fajnie komponowało z tym samochodem. Nie na wieśniacko nie na sportowo, żeby było dobrze.

Prosił bym o jakieś porady, info dotyczące przednich lamp, które będzie można łatwo zamontować bez żadnych kombinacji i oczywiście, żeby elegancko świeciły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori zespolone valeo.

montaz łatwy. podcinasz błotniki przy kierunku i zmieniasz wtyczki lamp. to wszystko.

i masz baze z czasem już pod xenon, bixenon.

Siemanko!

http://www.directupload.net/file/d/4248/t2bsacw9_jpg.htmWstawiam zdjęcie mojego Audi A4B5.

Nie wiem jakim cudem ale, z bliska patrząc na lampy odbłyśniki wyglądają jak nówki, wszystko ładnie, aktualnie założone są żarówki H4 Tungsram +120%, nic nie widać, jadąc po ciemku światła świecą jak najgorsze chińskie gówno..

Czy ktoś może mi doradzić jakie najlepsze kupić do tego auta lampy? Łączone/ Osobne? Oczywiście chodzi czy z kierunkiem czy bez. Jakieś porady, jak byście mogli to wstawcie jakiś link ciekawych lamp, chcę takie, żeby to się fajnie komponowało z tym samochodem. Nie na wieśniacko nie na sportowo, żeby było dobrze.

Prosił bym o jakieś porady, info dotyczące przednich lamp, które będzie można łatwo zamontować bez żadnych kombinacji i oczywiście, żeby elegancko świeciły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są lampy do mojego modelu, żeby założyć bez żadnych przeróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są.boscha 2xh7 + h1 w przeciwmgłowych.mam takie i dobrze świecą.albo jakieś nie ori ale raczej nie są polecane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. to trzeba ori valeo jedynie z przeróbką bo inaczej szkoda płacić za jakieś bosche jak nie wiadomo co to będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne lampy do A4 B5:
Valeo starego typu:
lampa stosowana w A4 B5 od 94 do 98roku, żarówki: światła miajania i długie H4 , brak przeciwmgielnych
bosch:
lampa stosowana w A4 B5 od 94 do 98roku, żarówki: światła miajania H7, długie H7 , przeciwmgielne H1
Valeo zespolone soczewkowe:
lampa stosowane w A4 B5 od 99roku czyli po drugim lifcie i taką mają potoczną nazwe,
jest to najlepsza jakościowo i najladniejsza oryginalna przednia lampa jaka wyszła.
W starszych modelach trzeba wyciąć kawałek nadkola i przerobić wtyczki do lamp.
zmianie uległy także silniczki , nie pasują ze starszych modeli , za to pasują silniczki z fiata punto 2.
Nie posiadają halogenów.
Żarówki: mijania H7, długie H7 , kierunkowskaz P21W , postojowe W5W
Valeo zespolone soczewkowe xenonowe:
to samo co wyżej , ale soczewka przystosowana jest na żarnik D2S
Hella dzielone soczewkowe xenonowe: lampa wygląda prawie tak samo jak ta po drugim lifcie, z tym że kierunkowskaz ma oddzielnie montowany . stosowane w audi S4 do 99roku. w starszych modelach A4ek można montować bez przerabiania nadkola.
Zamienniki lamp do A4 B5:
Depo :
zamienniki wszystkich Oryginalnych lamp audi , wierna kopia , zbliżona jakość , dobry stosunek ceny do jakości.
In.Pro:
zamiennik lamp Valeo dzielonych soczewkowych, występują w wersji czarnej i chrom
Lampy z Ringami do A4 B5:
FK:
dobra jakość wykonania , żarówki jak w oryginalnych soczewkach Valeo, produkowane są cztery typy :
- dzielone (chrom , czarne)
- zespolone (chrom , czarne), trzeba ciąć nadkola
Sonar:
zespolona lampa soczewkowa,
najgorszy zamiennik jaki jest sprzedawany, soczewki wypalają sie bardzo szybko, pęka szybka od ciepła , jest możliwość zamontowania w starszych modelach (przed drugim liftem) bez cięcia nadkoli. żarówki mijania i długich to H1

Coś takiego znalazłem, czy coś z tego ktoś pomoże mi wybrać? CHCĘ NOWE LAMPY PRZEDNIE BEZ PRZECIWMGIELNYCH BEZ ŻADNYCH SZTUCZEK, ZWYKŁE PROSTE NOWE LAMPY, NIE JAKIEŚ GÓWNO TYLKO DOBRE LAMPY I ŻEBY ZMIENIĆ BEZ ŻADNEJ PRZERÓBKI, PROSZĘ O POMOC ;)


Może masz żle ustawione lampy że słabo świecą.

Robiłem przegląd pół roku temu i przy okazji mi gość sprawdził ustawienie świateł, mówił że są wzorowo ustawione.

Pierwsze co robię po zakupie auta to ustawiam lampy bo nienawidzę jak mi źle lampy świecą ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może innej marki żarówki. Duże znaczenie ma zawsze wysokość żarnika w żarówce. Oraz jego stop

Kiedyś dla porównania do jednej lampy wsadziłem osrama a do drugiej jakieś chińskie coś.

Efekt był taki że musiałem wyjść z auta bo wydawało mi się że chińczyk nie swieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może innej marki żarówki. Duże znaczenie ma zawsze wysokość żarnika w żarówce. Oraz jego stop

Kiedyś dla porównania do jednej lampy wsadziłem osrama a do drugiej jakieś chińskie coś.

Efekt był taki że musiałem wyjść z auta bo wydawało mi się że chińczyk nie swieci.

To jaką żarówkę możesz mi polecić, aktualnie mam Tungsram +120% H4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może innej marki żarówki. Duże znaczenie ma zawsze wysokość żarnika w żarówce. Oraz jego stop

Kiedyś dla porównania do jednej lampy wsadziłem osrama a do drugiej jakieś chińskie coś.

Efekt był taki że musiałem wyjść z auta bo wydawało mi się że chińczyk nie swieci.

To jaką żarówkę możesz mi polecić, aktualnie mam Tungsram +120% H4.

Lepszego to w zasadzie nic niema. Może Osama NB ale one po pół roku padają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszego to w zasadzie nic niema. Może Osama NB ale one po pół roku padają.

Ja miałem je wcześniej 9 miesięcy i sprzedałem z nimi auto.

Śmiało mogę polecić ten wyrób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to żarówki działają kazda inaczej, zalezy kto ma jak dobra elekteyke w aucie, gadałem z gościem tu na forum tylko ze na PW pisal ze ma philipsy +120 , ponad rok i dalej swieca z kolei drugi pisal ze pól roku i padly takze tego nie ogarnie sprobuje jeszcze założyć Osramy NB +110 i będzie wiadomo czy to wina żarówek czy lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich potrzebuje informacji co trzeba zrobić aby świeciły się światła mijania i drogowe jednocześnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożyć jeden pin w kostce od pająka zakładając że zmieniales na h7+h7 a wcześniej miałeś h4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy podepnę sie pod temat. Mam problem taki jak kolega wyrzej. TYlko ja mam lampy Valeo 99r auta. I w nocy to jest tragedia cos widac ale bardzo slabo. W moim poprzednym aucie (reno clio 2 2003r) swiecialy 1000 razy lepiej. TUtaj to nawet nie jest polowa tego z calego serca mowie. A jak popada deszczto musze tak wolno jechac bo ledwo widac. Nieraz to wlaczam halogeny w sumie to czesto:P. Bo na prawde nie widze. Wiec co byscie mi polecili. 300zł budrzetu na to na poczatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem o tych odblysnikach wlasnie. Ale i tak tu nigdzie w poblizu nie regeneruja. A auto potrzebne codziennie. Potrzebowal bym jechac i zeby takie cos od reki zrobili. Ja z łodzkiego .


Moze wystarczy jakies konkret zarowki hmm ?

tak daja moje valeo

http://www.fotosik.pl/zdjecie/82eed8218efb3938

ale i tak wydaje mi sie ze na foto to lepiej widac i to jest w ciemniosci. A na drodze jak np latarnie czy ktos z przeciwka czy mokry asfalt szalu nie ma


Dobra Pany raz sie żyje. Nic nie poprawi swiatla. Nawet lepsze zarowki, moze jedynie troche. WIec kupie jakis dobry zestaw ktory troche posłuży . Palnik x2 ( dobrze pisze ? ) chodzi o ta zarowke. 2 x przetwornica jakies dwie atrapki na zderzak jako spryski ? i cos w stylu poziomowania ?? da rade cos takiego ogarnac zeby to tak odrazu sie nie rzucalo w oczy o ten jedzie na hidach mandacik. I da rade przetwornice ladnie schowac gdzies hmm w lampe czy cos zeby nie bylo widac ? najlepiej gdzies barwa 6000k. Prosze o propozycje i cene. COs jeszcze bedzie mi potrzebne zeby to jakos wygladalo i policja zaraz mandatu nie pchala ? W razie co bede sie tlumaczyl ze zapiekly sie spryski. I potrzebna jeszcze ta regulacja swiatel czy jakos tak to sie nazywa. Lampy mam valeo polift 99r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie lampy i mam założone żarniki bosma 6000k i przetwornice hella z a6 c5.świecą dobrze,ale wcześniej miałem osramy 4350k i było więcej światła na drodze.przetwornice da się upchnąć pod lampę.na forum któryś z kolegów sprzedaje imitacje poziomowania

a patrząc na zdjęcie to wg mnie nie masz wcale takich złych świateł.możliwe że wystarczy zmiana żarówki albo np czyszczenie soczewki

Edytowane przez michcio28810
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...