Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziwny hamulec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak juz robiłem kilkakrotnie

Opublikowano

Ostukałeś porządnie zaciski i potem odpowietrzyłeś?

Tak jak pisałem u mnie to załatwiło sprawę.

Edytowane przez machina

Opublikowano
  • Autor

Ok spróbuje

Ktos pisal ze odkręcić calkiem odpowietrznik i założyć wężyk i włożyć w butelkę z plynem i naciskać caly czas hamulec by przepompować uklad

Opublikowano

Ok spróbuje

Ktos pisal ze odkręcić calkiem odpowietrznik i założyć wężyk i włożyć w butelkę z plynem i naciskać caly czas hamulec by przepompować uklad

nie odkręcić całkiem, tylko "poluzować" aby płyn z odpowietrznika leciał :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem:) a teraz pytanie przy wolnym jezdzie jak zachamuje to mysle ze za szybko lapie abs czy to ma cos wspólnego z odpowietrzeniem?? wydaje mi sie ze abs dziala juz bez poslizgu albo mi sie wydaje:)

Opublikowano

Słaby tył powoduje szybsza reakcje ABSu

Opublikowano
  • Autor

Słaby tył powoduje szybsza reakcje ABSu

Dev powiedz mi tak zaciski chodza super nic nie zatarte ani nic jak go kupilem mial liche tarcze tyl na przegladzie dowidzialem sie ze lewa strona slabie hamuje chociaz tloczek chodzi super hamuje ale slabo dodam ze z tej ztrony lewej jest tarsz katastrofa pordzewiala i mysle ze to jednak pierwszy powód slabego hamulca lewego prawa strona doszla rdza zeszla calkiem gladz super z lewej stronyy niestety juz sa wzery rdzy wiec chyba do wymiana _ .Moge np tylko tą tarcz zmienic?

Opublikowano

Tarcze z klockami do wymiany

Opublikowano
  • Autor

ok :) dzieki za pomoc a powiedz mi to mnoze byc ze abs szybciej lapie?

Opublikowano

Slabe hamulce z tylu

Opublikowano

Slabe hamulce z tylu

Dev czemu nie mozna ci wysłac pw??

Opublikowano
  • Autor

aha a slabe hamulce tyl moga powodowac wlaczajacy sie szybciej abs?

Opublikowano

Jak na to wpadłeŚ ???

Opublikowano
  • Autor

po to jest to forum by sobie pomagać więc dziękuje ci za odp :) ale za te pozytywne nie jakieś specyficzne

Opublikowano

Owszem, forum jest od tego aby sobie pomagac, ale Ci ktorym potrzebna pomoc nie bardzo qumają co sie do nich pisze bo mają jakies stare podejscie do tematu i nie przyjmują prwnych informacji do swojej wiadomosci.

Czasami kilka razy pisze to samo a i tak pytanie wraca jak mantra.

Opublikowano
  • Autor

Dev ile mogą kosztować nowe tarcze

Dev widze ze masz spore doświadczenie wiec napisz w pw lub tu jak prawidłowo dobrze odpowietrzyc czy na odpalonym. Aha czy u mnie idzie vagiem odpowietrzyc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.