Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dam znać jak będę miał co założyć.

Oki :)

Opublikowano

Czekam na afekt :kox: s line lift wygląda lux Ale competicion jak Ci pisałem jest agresor ;)

Opublikowano

competition piekna sprawa ale w porownaniu do sline trzeba kupic pare rzeczy do poszycia ktore to kosztuja po 500zl i robi sie spora suma, same zderzaki sa tanie.

Wyglada kozak.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie ma tragedii tylko trzeba dobrze szukać.

Zderzak przedni wyszedł 900 (była listwa piano i jakieś wzmocnienie) + ASO 1130 + malowanie. Stare graty puścisz.

W moim przypadku liczę że do przedniego zderzaka dołożę 1000 zł.

Tył też trafiłem, dokładka za 310 zł z przesyłką , a swoją dokładkę z sline ( przed lift ) sprzedałem za 259 zł


Mistrzowie logistyki :grin:

VWpudlo.jpg

VWpudlo1.jpg


Sukces w 85% :)

comP1.jpg

comP2.jpg

comP3.jpg

a tu pozostałe 15% do poprawy :facepalm:

comP4.jpg

Opublikowano

Ten zderzak jest poprostu obłędny.

biście :)

Ale ten dyfuzor z tyłu to cały na czarno bym zrobił. Do Twojego koloru był by lepszy kontrast. Ale to Twój Tron :D

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor

Ten zderzak jest poprostu obłędny.

biście :)

Ale ten dyfuzor z tyłu to cały na czarno by bym zrobił. Do Twojego koloru był by lepszy kontrast. Ale to Twój Tron :D

miał być na czarno ale pojechałem na urlop i gość go pomalował jak mu się wydawało. Będzie to poprawiał w przyszłym tygodniu - dlatego piszę że sukcesu 85% :)

VWpudlo6.jpg

zostały mi te zaznaczone części. Da się to do kupy złożyć bez tych elementów ? :kox:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Mówisz że przerosła Go forma nad treścią :P

Do pakietu C+ brakuje jeszcze czarnych listw progowych i lotki

Opublikowano

Zostały ci adaptery nadkoli (masz dziury zderzak a nadkole ) dwa pozostałe elementy to zaślepki które idą w kratki :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Przyjrzyj się dobrze listwy są już czarne :wink:

Możesz rozwinąć w które kratki idą te zaślepki ? w te od halogenów ?

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Przyjrzyj się dobrze listwy są już czarne

Hehe oglądam z fona i może przez to nie zauważyłem ;)
Opublikowano

Przyjrzyj się dobrze listwy są już czarne :wink:

Możesz rozwinąć w które kratki idą te zaślepki ? w te od halogenów ?

Dokładnie tak :) zadowolony ze zmiany ????

Opublikowano
  • Autor

Przyjrzyj się dobrze listwy są już czarne :wink:

Możesz rozwinąć w które kratki idą te zaślepki ? w te od halogenów ?

Dokładnie tak :) zadowolony ze zmiany ????

Bardzo fajny ten zderzak przedni , dużo bardziej agresywnie auto wygląda. Chyba jest też niższy stąd potrzeba są te adaptery do nadkoli.

Dzisiaj pozakładali to co im zostało :) dziur w nadkolach nie było to ściągnęli całość trytutkami :kox:

Najważniejsze że jest już zgodnie ze sztuką :decayed:

ps dla zastanawiających się nad zmianą - zdjęcia nie oddają kompletnie efektu, oceniam że na żywo +50% do wyglądu.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie masz tu wrzucone jakies -sprężyny??? Jak tak to jakie bo właśnie tez posiadam avanta po lifcie i przymierzam wrzucić jakies minusowe sprężyny, nie wiesz czy te by pasowały? Bo cena kusi http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-eibach-pro-kit-audi-a4-b8-i6653885148.html,sorry ze robię spam ale wole zapytać tu niż zaśmiecać forum,pozdrawiam

Kurde zapomniałam ze tu przekładkę miałeś na po lifta Hahaahah ale może wiesz akurat,jeszcze raz sorry za spam

Opublikowano
  • Autor

Tył ogarnięty, czekam jeszcze tylko na końcówki wydechów z Raichu :decayed:

tylcompetitionPlus.png

Opublikowano

Zastrzel mnie ale te listwy progowe są dla mnie nadal w kolorze auta :huh: anie czarne :P

Opublikowano
  • Autor

te listwy to faktycznie się słabo w czerni rzucają w oczy, światło się na zdjęciach na nich jakoś dziwnie załamuje.

listwaCompetition.png

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

:grin: no jednak są

może to przez to że się lakier auta w nich odbija i tak widać na zdjęciach


a powiedz mi gdzie skitrałeś tą naklejkę co masz na drzwiach ?

Opublikowano
  • Autor

:grin: no jednak są

może to przez to że się lakier auta w nich odbija i tak widać na zdjęciach

a powiedz mi gdzie skitrałeś tą naklejkę co masz na drzwiach ?

http://allegro.pl/naklejka-audi-sport-sports-mind-s-line-bok-drzwi-i6560519767.html?bi_s=ads&bi_m=p2,2&bi_c=54237

tylko górę wywaliłem bo cekinem już całkiem zalatywało ;)

Opublikowano

Zdecydowanie bez góry lepiej to wygląda

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chwila nieuwagi i kłopot gotowy, przy tych roztopach trzeba uważać gdzie się parkuje :facepalm:

AudiSzkoda.jpg

Przyszły w końcu końcóweczki z Raichu ( zamówione w Kufatec) -  za tą kasę są super wykonane, siadło "na wcisk" idealnie :decayed:

koncowkiA4.jpg

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.