Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Do kompletu Competition plus jest i spoiler klapy, malowanko i powinno być  :git:

DaszekC2.jpg

DaszekC1.jpg

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to siadlo. Te koncowki wydechu maja srednice jak ori polift? Audi tez ma takie czarne w katalogu. Ile dales?

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te końcówki wchodzą "na wcisk" jest to kupione w Kufatec za 39 Euro :)

https://www.kufatec.de/shop/de/oem-parts-sonderposten/1-satz-blenden-abgasendrohre-schwarz

Z wysyłką do Polski wychodzi coś koło 55Euro. Podobno ASO w Polsce sprzedają te same końcówki po 1000zł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak na wcisk bo w przedlifcie audi poskapilo koncowek. Ciekawe czy do rur w polofcie tez spasuje taka nakładka bo ladnie sie to prezentuje. Najtaniej w PL za 400 widzialem wiec faktycznie taniej...

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie oryginał, za lotkę do pakietu Competition plus czyli taką jak RS w ASO powiedzieli mi 1360zł :kox:

Na forum Subaru wyczytałem o gościu u którego chłopaki kupują grupowo spoilery. Facet robi kopie z oryginału, siadło to idealnie, nie wymagało żadnej rzeźby. Jakby kto chciał to mam namiar na prv.

Tymczasem zakupiłem spryski "mgiełkowe" 

Dobra wiadomość że podgrzewanie mam seryjnie, gorzej że zasadziłem to na auto ale prawy trochę nisko sika. To się da jakoś lekko podnieść? tą dysze się reguluje?

SpryskiA7.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemnawo było, jutro się temu przyjże. Teraz sprawdzałem w drugim aucie gdzie są takie spryski fabrycznie i te nowe z A7 sikają dużo za nisko, boje się że będzie lipa. 

Jest dokładnie jak w tym filmiku od gościa od nas z forum. Prawy sika do 1/4 szyby , powinno to sika praktycznie do dachu.

 

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Ciemnawo było, jutro się temu przyjże. Teraz sprawdzałem w drugim aucie gdzie są takie spryski fabrycznie i te nowe z A7 sikają dużo za nisko, boje się że będzie lipa. 

Jest dokładnie jak w tym filmiku od gościa od nas z forum. Prawy sika do 1/4 szyby , powinno to sika praktycznie do dachu.

 

 

Trzeba podkręcić sobie torxem na maxa wtedy będzie Ci aż na dach psikało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysze mgiełkowe dobra sprawa, już wiem co muszę zmienić przy następnym modzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego modelu są te dysze ?  

Wszystko pasuje czy coś trzeba piłować ? 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komoornik napisał:

Z A7, nic nie trzeba piłować.

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba piłować, pasują P&P. Dzisiaj to wyregulowałem i jest pikolobelo :git:. Za nowe dysze z wysyłką zapłaciłem 125 zł 

Jakby kto chciał to są numery do A7 po 2014r:

4G8955987A 
4G8955988A

Można też wsadzić z A4 B9 ale są dwa razy droższe:

8W0955987A

8W0955988A 

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gites malines. Najważniejsze żeby było 100% satysfakcji.

Informacje z ostatniej chwili :P podają że w ASO już taki komplet z A7 można kupić za 84 zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko upewnij się czy na pewno w numerze jest końcówka A.  Pierwsza przesyłka i przyszły spryski bez A na końcu, czyli zwykłe podgrzewane siurające 3 stróżkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysze mgiełkowe i zwykłe są w tej samej cenie. Ale jest tak jak piszesz mgiełkowe mają A na końcu nr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie skasowali za zwykłe 78zł a za mgiełkowe 125zł - to już nie wiem od czego to zależy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega był dzisiaj w ASO je zamówić i potwierdza ze wyszło za dwie dysze do A7 z literka A na końcu 84 zł 

Motorpol wyrzuca 52,02 zł brutto za szt. Tak ze po rabacie w ASO jakoś tak powinno wyjść...

No nie ważne, szczegół :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...