Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Srebrny i tak zawsze się będzie różnić. Nie ma siły inny strumień powietrza na dyszy i już wyjdzie inny odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądam ceny części w ASO i chyba najtańszym kosztem będzie zakup pełnego zderzaka.

Te wszystkie duperele do skorupy ( bez halogenów ) to ponad 2200 w ASO wychodzi

http://allegro.pl/zderzak-do-audi-a4-b8-8k0-sline-competition-plus-i6587144256.html

To pewnie by za 2500 wytargał , nie ma dolnej listwy ale jest grill do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: kiepsko brak listwy środkowej (piano) płyty zamykajacej ,adapterów nadkoli ,klapek w kratki,siatki pod grilem od środka :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by nie liczył to 3K + malowanie taniej na razie nie będzie :) chyba że ma ktoś jakieś dojście do ASO...

Napisałem do kilku ASO listę życzeń - zobaczymy jak wycenią :)

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?

3k za zderzak? Ile to, z 6-7% wartości auta?

przecież sprzedam swój stary zderzak - nie panikuj :)

3 miesiące temu gość dawaj mi za auto 55K od ręki - pamiętaj że ludzie kupują oczami :)

8K0807611E - 200
8K0807513AY9B - 420
8K0807647B - 270
8K0807083A - 12
8K0807682T01C - 420
8K0807681Q01C - 420
8K0807246 - 37
8K0807245 - 37
Przesyłkę przy takim zamówieniu mogę zrobić GRATIS.
SUMA ASO 1816,00 + skorupa 800 + malowanie 500 - stary zderzak 1500 = +/- 1600

Przyszedł wydech :) jutro przychodzi dokładka i redukcja. Może się uda to juro wsadzić na auto :decayed:

wydech30a.jpg

wydech30.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie taka tragedia z tym C+ :)

I masz praktycznie nówkie Sztumie :

Kupiłeś tą farbke z tamtej aukcji ? I jak to w realu wygląda, nie będzie obłazic ?

Z KTMa tylko szkielet widzę:) Dopiero go rozbierasz czy już składasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie taka tragedia z tym C+ :)

I masz praktycznie nówkie Sztumie :

Kupiłeś tą farbke z tamtej aukcji ? I jak to w realu wygląda, nie będzie obłazic ?

Z KTMa tylko szkielet widzę :) Dopiero go rozbierasz czy już składasz ?

Nawet jeszcze lepiej bo wyrwałem zderzak z listwą piano za 900 zł czyli od kalkulacji można odliczyć jeszcze 320 zł

Kupiłem tego spraya z Foliatec. Wygląda spoko, zamówiłem końcówki w kufatec czy jak to się tam piszę ale będę je miał dopiero po Nowy roku.

KTM :D już już już dzisiaj może silnik odbiorę, ogólnie od dwóch miesięcy go remontuje :facepalm: Polska to nie kraj gdzie się kupuje takie motory. Remont kapitalny prawie 8k :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie taka tragedia z tym C+ :)

I masz praktycznie nówkie Sztumie :

Kupiłeś tą farbke z tamtej aukcji ? I jak to w realu wygląda, nie będzie obłazic ?

Z KTMa tylko szkielet widzę :) Dopiero go rozbierasz czy już składasz ?

Nawet jeszcze lepiej bo wyrwałem zderzak z listwą piano za 900 zł czyli od kalkulacji można odliczyć jeszcze 320 zł

Kupiłem tego spraya z Foliatec. Wygląda spoko, zamówiłem końcówki w kufatec czy jak to się tam piszę ale będę je miał dopiero po Nowy roku.

KTM :D już już już dzisiaj może silnik odbiorę, ogólnie od dwóch miesięcy go remontuje :facepalm: Polska to nie kraj gdzie się kupuje takie motory. Remont kapitalny prawie 8k :decayed:

A kolega chce rocznego kxf-a 250 za 17000 oddać i nie ma komu wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie taka tragedia z tym C+ :)

I masz praktycznie nówkie Sztumie :

Kupiłeś tą farbke z tamtej aukcji ? I jak to w realu wygląda, nie będzie obłazic ?

Z KTMa tylko szkielet widzę :) Dopiero go rozbierasz czy już składasz ?

Nawet jeszcze lepiej bo wyrwałem zderzak z listwą piano za 900 zł czyli od kalkulacji można odliczyć jeszcze 320 zł

Kupiłem tego spraya z Foliatec. Wygląda spoko, zamówiłem końcówki w kufatec czy jak to się tam piszę ale będę je miał dopiero po Nowy roku.

KTM :D już już już dzisiaj może silnik odbiorę, ogólnie od dwóch miesięcy go remontuje :facepalm: Polska to nie kraj gdzie się kupuje takie motory. Remont kapitalny prawie 8k :decayed:

A kolega chce rocznego kxf-a 250 za 17000 oddać i nie ma komu wziąć.

Jak kolega dobry rider to roczny KXF może się już do kapitalnego remontu nadawać. Znam takich co motory kupują nowe i po sezonie sprzedają bo wolą spuścić 6K niż remont robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnik, serwis na bieżąco. Cały czas selekcja A na cylindrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, przejrzyj allegro :wink: , wszystkie maszyny po remoncie, same stare dziadki na grzyby jeździły, toru ani prawdziwego terenu żaden motor nie widział :decayed:

Żeby wymienić to pokręciołko to co trzeba zdemontować ?

regulacjalusterek.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko pokrętło, to sam ten kawałek plastiku zasłaniający śruby.

Tej ramki i tak nie spasujesz zbytnio, chyba że dziurę zrobisz - ale wtedy trzeba więcej rozbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że myślałem że uda się dziurę zrobić i trochu wytanić... Muszę skończyć te składane lustra, jedna dla mnie mega ważny jest ten przełącznik żeby lustra się składały kiedy mi pasuje.

To pokrętło składanych lusterek trzeba jakoś dodatkowo kodować ?

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba kodowac dobrze wymierz male wiertelko potem troche pilnikiem i nic nie widac robilem juz tak u kolegi :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dobrze wymierzyc. Pozniej male wiertełko ja uzylem u siebie poźniej malego dremela to rozpilowania, wyszlifowania i na koniec pod polerowania i nie da sie rozróznic czy bylo ori czy wiercony otwor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...