Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły lusterka ale niestety sprzedawca wcisnął mi lusterka z A4 B8 lift allroad :facepalm:

lustroallroud.jpg

Da się coś z tym zrobić ? Przełożyć mechanizm w moje obudowy ?

Niestety sprzedawca odmówił przyjęcia zwrotu , twierdzi że przecież pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez alledrogo kupowałes? Mozna zglosic spor i dac negatywa moze oszust zmieni zdanie... ?

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po postraszenia Pana Sądem, Urzędem Skarbowy zdecydował że jednak przyjmie zwrot i odda kasę.

Gibson za dużo kasy chciałeś za te lustra :wink: Dzisiaj zamówiłem 10 pinowe w moim kolorze lakieru LX7W za 450 zł dwie sztuki - więc sam rozumiesz :)


SPYFOTO :naughty:

spyfoto.jpg


Końcowy efekt :decayed:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie lusterek i skopiowaniu kodowania wszystko działa oprócz otwierania/zamykania szyby kierowcy przyciskiem na "raz"

Trzeba to gdzieś dodatkowo kodować ?

Sterownik w drzwiach kierowcy był chyba z A5 coupe bo domykał okno kierowcy ,a tylne okno od strony kierowcy nie działało.

Po skopiowaniu kodowania z moich sterowników wszystko działa oprócz okna kierowcy zamykanie i otwieranie "na raz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba ręcznie na sam dół, przytrzymaj kilka sekund przycisk potem to samo w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano już samo się naprawiło.

Czy jest możliwe że w originale była instalacja pod boczne fotochromy?

Jestem prawie pewien że się ścismniają te lusterka.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, sobie modzisz to auto :gicior: . Ja idę w odwrotną kolorystykę czerń plus srebro :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca tygodnia będzie tył. Za przodem się rozglądam ale 3K trzeba dać za zderzak do malowania. Chyba w moim kolorze ten pakiet nie wychodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca tygodnia będzie tył. Za przodem się rozglądam ale 3K trzeba dać za zderzak do malowania. Chyba w moim kolorze ten pakiet nie wychodził.

A może ;700-1200zł skorupa ,350 malowanie .Z aso kratki +nakładki ,listwa dolna piano , siatka ,listwa zamykająca, adaptery nadkoli 1800zł . Wszystko będziesz miał lux nowe :kox:

Edytowane przez dobry1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca tygodnia będzie tył. Za przodem się rozglądam ale 3K trzeba dać za zderzak do malowania. Chyba w moim kolorze ten pakiet nie wychodził.

A może ;700-1200zł skorupa ,350 malowanie .Z aso kratki +nakładki ,listwa dolna piano , siatka ,listwa zamykająca, adaptery nadkoli 1800zł . Wszystko będziesz miał lux nowe :kox:

masz numery części ? Podpytałbym w ASO o ceny i czemu tak drogo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko wyczuć ,tych srebrnych też było kilka odcieni, a wiesz ja to ładny, brzydki i h.... rozróżniam :decayed:

prędzej chyba ten ale dziurę po kuli :grin:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...