Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czemu sprzedajesz ? :decayed:

Wystawiłem z ciekawości czy ktoś zadzwoni, cena przeca zaporowa :decayed:

Opublikowano

czemu sprzedajesz ? :decayed:

Wystawiłem z ciekawości czy ktoś zadzwoni, cena przeca zaporowa :decayed:

Jakby to było rok wstecz to bym brał za taką kasę :D co masz za gałkę zmiany biegów wsadzoną?
Opublikowano
  • Autor

czemu sprzedajesz ? :decayed:

Wystawiłem z ciekawości czy ktoś zadzwoni, cena przeca zaporowa :decayed:

Jakby to było rok wstecz to bym brał za taką kasę :D co masz za gałkę zmiany biegów wsadzoną?

To jest gałka z S3. Na allegro nowe oryginalne są po 135 zł. Trzeba tylko mieszek przełożyć od A4 B8. Ja oczywiście przy przekładaniu potargałem swój :facepalm:

galeczkaS3.jpg

Na szczęście na alledrogo pojawiła się :D

galeczka.jpg

Jak ktoś chce to mogę tą gałkę z S3 sprzedać za 100 zł , miałem ją dwa dni :decayed: Chyba ogólnie to bardziej mi się podoba ta z S3.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Część mam pytanie robiłeś samopoziomowanie xenonu bo widzę że wcześniej nie Miałeś i spryskiwacz też masz bo ja też się zastanawiam nad liftem przód a mam obecnie to samo co ty Miałeś czyli zwykle lampu

Opublikowano
  • Autor

Samopoziomowanie kosztuje +/-1000zł

Opublikowano

zakupiłem też gałkę sline , a że kupowałem ją trochę nabity to teraz trzeba automatyczną szkrzynie dołożyć :D

galka11.jpg

ps jak ktoś potrzebuje to tanio sprzedam :grin:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie: trochę przerobisz i będzie :P

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie mam na stanie cztery gałeczki :D mówią że od przybytku głowa nie boli :decayed:

Opublikowano

Aktualnie mam na stanie cztery gałeczki :D mówią że od przybytku głowa nie boli :decayed:

no to z czterech zrobisz jedną (wypasioną) :wink:

Opublikowano
  • Autor

1Felasie.jpg

4Felasie.jpg

7Felasie.jpg

6Felasie.jpg

Jakoś na razie nie mogę się do tych kół przyzwyczaić i nie wiem czy z zimówkami te felgi nie wylądują.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

1Felasie.jpg

4Felasie.jpg

7Felasie.jpg

6Felasie.jpg

Jakoś na razie nie mogę się do tych kół przyzwyczaić i nie wiem czy z zimówkami te felgi nie wylądują.

ja mam je tez na zime:)

Opublikowano

Powiedz mi na tych pierwszych czarnych felgach co wcześniej Miałeś jakie tam et jest bo ładnie wygląda czy dawales jakieś dystanse ?

Opublikowano

1Felasie.jpg

4Felasie.jpg

7Felasie.jpg

6Felasie.jpg

Jakoś na razie nie mogę się do tych kół przyzwyczaić i nie wiem czy z zimówkami te felgi nie wylądują.

Jak możesz to napisz, to jest standardowy czarny czy jakiś konkretny kod lakieru?

Opublikowano
  • Autor

1Felasie.jpg

4Felasie.jpg

7Felasie.jpg

6Felasie.jpg

Jakoś na razie nie mogę się do tych kół przyzwyczaić i nie wiem czy z zimówkami te felgi nie wylądują.

Jak możesz to napisz, to jest standardowy czarny czy jakiś konkretny kod lakieru?

standardowy czarny połysk.

W lakiernik proszkowej masz najczęściej cztery kolory

- czarny połysk

- półmat

- mat

- srebrny

Opublikowano

Choć srebrny nie jest moim ulubionym kolorem, to z czarnym wygląda całkiem całkiem ;-) Ostatnio chyba jakaś moda nastała na black pakiety bo widać tego sporo na mieście.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe kółeczka

rotor19.jpgrotor20.jpg

R19, 8,5 cala szerokości ET43, Gumy 245/35/19

Opublikowano

O wiele lepiej się prezentuje na tych kołach .

Opublikowano

podoba mi się :good:

Opublikowano

Wpadły nowe kółeczka

rotor19.jpgrotor20.jpg

R19, 8,5 cala szerokości ET43, Gumy 245/35/19

Jest dobrze :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Jutro będę miał dystanse

przód 12mm

tył 15 mm

o przód jestem spokojny ale boję się o tył bo ET się zrobi 28 , Przy ET29 nic nie ocierało więc może 28 też wejdzie.

Wczoraj udało się uruchomić servotronic. Polecam każdemu bo różnica w jeździe jest powalająca :decayed:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Jutro będę miał dystanse

przód 12mm

tył 15 mm

o przód jestem spokojny ale boję się o tył bo ET się zrobi 28 , Przy ET29 nic nie ocierało więc może 28 też wejdzie.

Wczoraj udało się uruchomić servotronic. Polecam każdemu bo różnica w jeździe jest powalająca :decayed:

Pamiętaj, że jestem pierwszym zainteresowanym w kwestii dystansów. Zrób milion fotek z każdej perspektywy. Oczywiście w jakości ultta hd :D
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.