Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobre:thumbup1:

Opublikowano
Dnia 8.02.2017 o 17:12, l.e.s.t.e.r napisał:

niestety nie oryginał, za lotkę do pakietu Competition plus czyli taką jak RS w ASO powiedzieli mi 1360zł :kox:

Na forum Subaru wyczytałem o gościu u którego chłopaki kupują grupowo spoilery. Facet robi kopie z oryginału, siadło to idealnie, nie wymagało żadnej rzeźby. Jakby kto chciał to mam namiar na prv.

Tymczasem zakupiłem spryski "mgiełkowe" 

Dobra wiadomość że podgrzewanie mam seryjnie, gorzej że zasadziłem to na auto ale prawy trochę nisko sika. To się da jakoś lekko podnieść? tą dysze się reguluje?

SpryskiA7.jpg

Te fanty od tego gościa to wszystko włókno szklane tak ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Okazyjnie zakup udało się w końcu wsadzić do auta :)

listwaS.jpg

listwaS1.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 30.07.2016 o 08:46, l.e.s.t.e.r napisał:

Z takich wynalazków znalazłem na alledrogo

http://allegro.pl/audi-s4-naklejka-na-zacisk-hamulcowy-i6366185418.html

można po prostu przykleić za 10 zł naklejkę :wink:

Ooo, inspiracja :)

Opublikowano
  • Autor

link nie bangla.

Opublikowano

na co przyklejales listwy

Opublikowano
21 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

link nie bangla.

Ta, bo to Twój stary, znalazłem nowy. Naklejki na zaciski z S4. Przeklejałeś w końcu? Bo miałeś napis wytarty w cholerę...

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, barca8585 napisał:

na co przyklejales listwy

na taśmie która była na listwach + silikon . Chciałem doczyścić listwy ze starej taśmy ale to jakaś masakra jest. Dołożyłem silikon do taśmy która była na listwach i super siadło.

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Tomasz Krajewski napisał:

Ta, bo to Twój stary, znalazłem nowy. Naklejki na zaciski z S4. Przeklejałeś w końcu? Bo miałeś napis wytarty w cholerę...

Tak i siedzą już drugi rok :) 280zł za dwa emblematy to nawet ja nie dam :) 

Opublikowano

spoko a przyciskales czyms

 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, barca8585 napisał:

spoko a przyciskales czyms

 

nie bo to się kleiło już na tym kleju który był na listwach tak że nie odstawało, silikon na wszelki wypadek dołożyłem.

Opublikowano

ok dzieki

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Widziany dziś na obwodnicy Jaworzna koło kopalni

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Gibons napisał:

Widziany dziś na obwodnicy Jaworzna koło kopalni

Stałeś na światłach? Stało tam takie B8 ja Twoje :)

Opublikowano

Dokładnie stałem na przeciwko na światłach.

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, Gibons napisał:

Dokładnie stałem na przeciwko na światłach.

Widzisz jaki świat mały :) to już chyba ostatnie miesiące Audi u mnie. Jak żona dostanie auto z firmy to Audi pójdzie do sprzedania, trzymać trzy auta to bez sensu.

Opublikowano
14 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Widzisz jaki świat mały :) to już chyba ostatnie miesiące Audi u mnie. Jak żona dostanie auto z firmy to Audi pójdzie do sprzedania, trzymać trzy auta to bez sensu.

Od razu poznałem srebro z C+ mówię pewnie Ty jedziesz :) Ja chyba za rok spróbuję S4 b8 lub Rs3

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Gibons napisał:

Od razu poznałem srebro z C+ mówię pewnie Ty jedziesz :) Ja chyba za rok spróbuję S4 b8 lub Rs3

Za superb się rozejrzyj :) fajny sleeper, seryje S4 kiluje:)

 

Opublikowano

Musi być 4x4 to po 1 po 2 kiluje ale po modach :) a S4 też można pomodzić na jakieś 450-470Ps

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Gibons napisał:

Musi być 4x4 to po 1 po 2 kiluje ale po modach :) a S4 też można pomodzić na jakieś 450-470Ps

Wiem wiem. 280Hp superB jest 4x4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.