Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czerwona Bepiątka 1.8T


Norbert91

Rekomendowane odpowiedzi

No za 700 trudno chyba, że do spawania a kratki i tak pewnie osobno szukać trzeba.

http://allegro.pl/audi-a4-rs4-s4-b5-zderzak-przedni-kompletny-i5579126828.html#thumb/4za 900 ale trzeba się dowiedzieć czy ma belke bo też jest inna :)

Mój błąd :P rzuciło mi się w oczy jak szukałem progów, no ja swój kompletowałem osobno czyli kupiłem zderzak bez kratek za 700 zł do tego kratki po 100 od 2 bocznych szt. bo środkowa była i zaślepki pod ksenon na rynku wtórnym raczej nie do dostania ale ASO 80 zł za szt. wychodzi gotowy do malowania za plus minus 1000 zł ale warte ceny nie polecam laminantów 400 zł a pękają jak jajko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również proszę o namiar na gościa na te zegary w kratkę nawiewu.

A samochodzik piękny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro można go już dostać za 700 zł :)

Gdzie za 700 sprzedają :D?

I jeszcze dwa pytanka któryś kolega z forum sprzedaje zegary cisnienia doładowania ?

Co to za model felg :) ?

Troche nizej furmanke posadz i bedzie jeszcze lepiej ;)

Co do zegarow to tez mk sie kiedys w dziale sprzedam rzucily w oczy zegary boosta ewentualnie same kratki nawiewu ale potem znalezc nie moglem. Jak mozesz to zarzuc link :)

paput kolega z forum od gejgerów z kratkach - kawał dobrej roboty.

Ogólnie mam przedlifta ale podobały mi się kartki od polifta bo są podświetlane postanowiłem kupić założyłem i odezwałem się do kolegi który robi te gejgery na zamówienie. Nie wiem czy dalej się w to bawi ale polecam ! Na necie jest pełno amatorów którzy próbują się w to bawić ale taki zegarek wsadzony typowo w kratki wygląda tandetnie - tu jest zrobiony jakby był fabryczny. Hahah pełno moich znajomych się już nacieło bo myśleli że to fabryczny zegar :)

Co to felg to 17 od RS 6 które są na sprzedaż jeżeli ktoś byłby zainteresowany zapraszam na priv :)

Jeżeli chodzi o obniżenie hmm tu jest temat tego typu że chciałem pogodzić wygląd z komfortem w sumie w 80% te dwa słowa się wzajemnie wykluczają :( lecz sprężyny mają troszkę więcej komfortu w porównaniu do gwintu. Co prawda są gwinty z regulacją twardości ale jednak gwint to gwint czyli piłeczka ping pongowa, niestety za cenę wyglądu płaci się jechaniem taczką i cierpią niesamowicie inne podzespoły i nie mówię tylko o zawiasie, kto miał kontakt zapewne wie o czym mówię.

Zakupiłem sprężyny MTS - 40mm i zmieniłem z tylu amortyzatory na sachs przód został fabryczny bo był jeszcze ok. Zrobił się efekt motorówki przód wysoko a d*pa siedzi, mam nadzieje że po wymianie przednich na sachs unormuje poziom samochodu.

PS

Niżej nie chce bo lubię czasem pojeździć szybciej a już nie mówię o praktyczności samochodu. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również proszę o namiar na gościa na te zegary w kratkę nawiewu.

A samochodzik piękny :)

samych zegarów już dawno nie mam, jedynie kratki

p.s Norbert91 ładnie się prezenci gajger, ładne auto pożyczam sobie fotkę;)

Edytowane przez paput
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również proszę o namiar na gościa na te zegary w kratkę nawiewu.

A samochodzik piękny :)

samych zegarów już dawno nie mam, jedynie kratki

p.s Norbert91 ładnie się prezenci gajger, ładne auto pożyczam sobie fotkę ;)

a proszę bardzo, a którą i do czego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również proszę o namiar na gościa na te zegary w kratkę nawiewu.

A samochodzik piękny :)

samych zegarów już dawno nie mam, jedynie kratki

p.s Norbert91 ładnie się prezenci gajger, ładne auto pożyczam sobie fotkę ;)

a proszę bardzo, a którą i do czego :P

Bardzo słabe pytanie :grin:

Elegancka bepiątka, wszystko idzie w najlepszym kierunku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj postanowiłem założyć fanpaga audi, patrząc wokoło na inne projekty to w sumie ja też coś tworzę :P , to zapraszam do polubienia jeśli ktoś ma ochotę śledzić :)

https://www.facebook.com/AudiA4B5editionred/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was po raz kolejny, od ostatniego wpisu audiczka dostała kilka prezentów, mianowicie : gwint z KW, nowe felgi 18 z serii Vossen (repliki) oraz nowe oponki . Spasowałem to wszystko wybrałem się w ładne miejsce i zrobiłem kilka ujęć, zdjęcia nie są super ponieważ ani talentu ani sprzętu, w skrócie o to efekt :)

b9738fa3d128.jpg

cf61e54845d9.jpg

54a94545ea92.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie parametry koła i opon? :kox:

Edytowane przez marcinoa4b5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, klamki będą w kolor zrobione razem z progami. Poluje na progi od s4 i wtedy pójdą razem do malowania. Co do felg ich parametry to 18 przód 8j z oponami 205/40 a tył 9j 215/40 et 35 z przodu dystans siedzi 5mm. A ich cena to 2300.

Edytowane przez Norbert91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progi od eski kup nowe..... nie ma sensu ich szukac.... bo ludzi ponosi z cenami

kolego a wiesz ile kosztują nowe i jak je skompletować po nr katalogowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...