Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja 1.8T 17" 225/50 P-zero Gwinty HR okolo -60mm


kkk03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto moj drugi samochod...

pierwsza byla poloweczka 6N ze swapem G40 na turbinie kkk03 (okolo 160KM) ale nie na codzien...

Pomyslalem ze zostane przy rodzaju doladowania (hehehe) i kupilem okazyjnie A4 z 1995 w najlzejszej wersji.

tzn. 2 poduszki, wspomaganie, ABS i zamek centralny.

Wiem ze pewnie wszyscy mysla ze oszalalem, kupujac az tak bogata wersje... (tez sie zastanawialem, jak stalem w lato 1,5 godzin w korku bez klimy)

lecz wmawiam sobie ze w sumie to najlzejsza wagowo wersja i ze przy planowanych modach i tak klima by musiala ustapic, a pozatym wiecej miejsca przy naprawach (to taka forma pocieszenia sie)

Zdziwilem sie bardzo po zakupie i pierwszym tescie na drodze, Auto osiaga na liczniku 235km/h, a przeciez ma ono juz ponad 13lat...

Co do zawieszenia, trzeba uwazac -pare razy juz otarlem tlumik- lecz tylko w miescie i przy parkowaniu. Na trasie nie ma komfortu, lecz da sie wytrzymac, Auto wrecz jedzie jak na szynach i mozna miec wiele milych :) chwil na kretych drogach (co rekompensuje problemy z kraweznikami)

Samochodzik posiada:

- nowa org. turbinke

- Gwinty HR regulowane

- nowe wahacze

- (standardowy serwis po zakupie auta (rozrzad, paski filtry))

- zderzak przedni lift

- lampy tylnie lift

- nowe cewki

- Nowy N75

- nowy zawor upustowy

- halogeny

Kupione czesci lecz nie zamontowane:

- aluminiowy intercooler (75x20cm)

- orurowanie aluminiowe

- waz dolotowy Samco

czesci na ktore poluje:

- wydech kwasowy od kata 63,5mm

- sportowy kat 200cpi (poruszam sie autem czesto po niemczech, a tam sprawdzaja czasami spaliny jak zlapia)

- kubelki

no i program na koniec...

Wnetrza narazie nie pokazuje bo wstyd

- planowany tuning praniem chemicznym

- kierownica trzy-ramienna

Optycznie:

- juz tylko przednie swiatla po lifcie i powinno wystarczyc

bild053nc4.jpg

bild058zy7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek, co do mocy i wagi to też lubię odpowiednie proporcje, ale w aucie rodzinnym nie pozbyłbym się klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no istnieje... jak widac... i calkiem niezle sie sprawuje...

Fakt, ze czasami sie goraco robi, ale przewaznie nie przez to ze brak klimy ;)

Gdybym mial rodzine, dziecko to co innego ale wolalem kupic taniej i uboga wersje a zaoczedzone fundusze zainwestowac w performance jak zawieszenie, nowe turbo itd..

Mi klima jest niepotrzebna... gdybym stawial na komfort to moglbym wywalic znowu Gwinty i wlozyc 15"...

Moje pierwsze autko mialo tylko deske rozdzielcza, klatke dwa kubly, cb i intercom... Takze jestem przyzwyczajony brak komfortu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/50/17 ?? Nic Ci nie ociera ? Bo licznik to na bank Ci przekłamuje :naughty:[br]Dopisany: Listopad 25, 2008, 10:43:40 _________________________________________________Dokładeczki w kolorze :good: Kolor swoją drogą też ładny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie taka jak moja :wink4: ,tylko zazdroszcze silnika, a zderzaki nie masz po lifcie tylko pomalowane dokladki jak ja . Powodzenie w modach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/50/17 ?? Nic Ci nie ociera ? Bo licznik to na bank Ci przekłamuje :naughty:[br]Dopisany: Listopad 25, 2008, 10:43:40 _________________________________________________Dokładeczki w kolorze :good: Kolor swoją drogą też ładny :kox:

Pewnie troche klamie, tak, tylko nie mowcie mojej dziewczynie :no:

:) a tak to tylko w poslizgu tylnie wewnetrzne kolo troche obciera..

zderzak przedni jest po lifcie tylko dokladka dolna jest od starego. zaraz wstawie fotki na zimowkach 15" i juz z halogenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre podejście do fury ,pewnie jak starczy Ci nerwów i kapuchy to się coś mocniejszego wyczaruje ,bo jest potencjał. Co do profilu koła nie ma obawy ,przy takim rozmiarze przekłamanie jest minimalne. Masz rozpórkę na kielichach przy takim set-upie zawieszenia , tak z ciekawości spytam?. A co do manii na punkcie wagi auta , nie ty pierwszy ,już widziałem A4-ki z samym fotelem szofera i nic poza tym :przebiegly:. Powodzenia w modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...