Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko do końca tygodnia jest na targach w Wawie :( Jak wróci w Sobotę ogarnie temat i uaktualni listę :) Easy :)

Opublikowano
  • Autor

czy będzie jakas aktualizacja kto jest zapisany ?

bo nie wiem czy jestem na liście czy nie wiec nie wiem czy mam wpłącać kase czy nie :D

Moje konto jest bez dna, śmiało wpłacaj :)

Opublikowano

Jarko do końca tygodnia jest na targach w Wawie :( Jak wróci w Sobotę ogarnie temat i uaktualni listę :) Easy :)

Jest u Ptaka Warsaw EXPO :)

Widziałem pokaz drukarek , ceny zaskakują od 16 tyś.zł z zwyż , czyżby Jarko szukał drukarki ??? :)

Opublikowano

Identyfikatory muszą być dobrej jakości :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale co Harry, 16k za drukarki znaczy tanio mają? Nie znam się na druku za bardzo :)

Lista zaktualizowana, proszę o sprawdzenie czy nie ma błędów :)

Opublikowano

54. Basia + Stanley

2gwtmxc.gif

Opublikowano

Identyfikatory muszą być dobrej jakości :decayed:

:D:thumbup1: tak dobre ale jakość liczy się ;)

Opublikowano

W tym roku bedzie jakas gwiazda ? :)

Pytasz z pomięciem gwiazd leżących po rowach? :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

W tym roku bedzie jakas gwiazda ? :)

No raczej. Lokalna gwiazda muzyki disco ;)
Opublikowano

Szkoda ze zlot w marcu :/ do Bukowiny mam nie cale 20 km, chetnie bym wpadl poogladac wasze cacka forumowicze ☺ ale moja obecnosc jest pod wielkim znakiem zapytania. :D poki co zima dopisuje, nie zmieniac opon :P

Opublikowano

Sławomir ? :)

Ten? :decayed:

Szkoda ze zlot w marcu :/ do Bukowiny mam nie cale 20 km, chetnie bym wpadl poogladac wasze cacka forumowicze ☺ ale moja obecnosc jest pod wielkim znakiem zapytania. :D poki co zima dopisuje, nie zmieniac opon :P

jeszcze miesiąc, spokojnie w krótkim rękawku bedzie sie chodzić

Opublikowano

W piątek jak przyjechaliśmy przed połuniem do BT ciapało i wszędzie błoto. A na termach całe stoki ludzi :facepalm: Kolejka do kas była na parkingu :(

A przed wieczorem jak zaczęło sypać to rano było tak :P I cały dzień piękna pogoda. A dzisiaj powtórka z piątku i po śniegu ;)

2gyd0zk.jpg

Tak że do marca to się pogoda w górach jeszcze 30 razy zmieni. A pewno za miesiąc będzie ok :wink:

Co do nowej Stasindy to warunki i hotel superowy. " MORDOR" w ten weekend przeżył najazd dwóch autokarów górników z kopalni :dziura: (Chopy mieli wracać w sobotę, ale nie meli kogo za fajerę posadzić :grin: i jeszcze dziś zostali ) to i kolejny najazd klubowiczów wytrzyma :D

Opublikowano

Po 22.02 mozna bedzie sie jeszcze dopisywac i wplacac zaliczke,bo do konca nie wiem czy bede mial w tych dniach wolne a bardzo bym chcial tam byc :-)

Opublikowano

Po 22.02 mozna bedzie sie jeszcze dopisywac i wplacac zaliczke,bo do konca nie wiem czy bede mial w tych dniach wolne a bardzo bym chcial tam byc :-)

To jest pytanie czy stwierdzenie? Bo ciężko wywnioskować, jak się nie używa znaków interpunkcyjnych...

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Po 22.02 mozna bedzie sie jeszcze dopisywac i wplacac zaliczke,bo do konca nie wiem czy bede mial w tych dniach wolne a bardzo bym chcial tam byc :-)

Nie powinno być problemu z tym , ale starajmy się już ustalać i wiedzieć na pewno kto będzie a kto nie .....

Opublikowano

Szkoda, ze nie jestem w tym czasie w PL bo bardzo chetnie bym wpadl :D

Opublikowano

Lista zaktualizowana, proszę o sprawdzenie czy nie ma błędów

Jarko pw

Zadatek przelany

Opublikowano

To spoko jak nie powinno byc problemu postaram sie w polowie przyszlego tygodnia juz konkretnie podjac decyzje i dokonac oplat :-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.